• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7312

Guest
Já o tom projektu moc nevím, takže asi máš pravdu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7312

Guest
Fakt? Já jsem si říkal, že to je velmi málo pravděpodobné. No, uznejte sami - Vánoce - dárky - pušky na slony.... To k sobě moc nejde :D
Může někdo dodat screen?
Jakto tedy, že jí dostalo jen pár hráčů a většina dostala jenom lékořici, oves atd.?
Je to opravdu věrohodná informace?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já zkoušel na různých světech otvírat jak dřív, tak 24., tak i dnes a pořád jen sladkosti...
 

DeletedUser7312

Guest
Nejde o to, na jakých světech jsou a jací hráči je mají. Jde o to, jak k nim přišli...
 

DeletedUser

Guest
Úloha z Beta serveru :

Christmas (Christmas...)
Requires:
Glass marble 3/3 (Done)
Advent calendar 1/1 (Done)

Reward:
Bag of marbles
-----------------------------
Zadávateľ - Marie
Vianoce (Vianoce...)
Potrebné:
Sklenená guľôčka 3/3 (Splnené)
Adventný kalendár (Splnené)

Odmena:
Vrecko s guľôčkami (+5 manuálna zručnosť !!!)

PS: Čoskoro to bude aj u nás (dúfam)
A screen sa mi nechce dávať :::))::
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ivanus4....jenže pokud obětuješ kalendář na pytlík kuliček,asi nebudeš moct získat sáně. :pardon:
 

DeletedUser

Guest
diskutujem o tom porad pry je to tak ze kdyz jsi otviral kalendar poctive max. 3X spatne dostanes za kalendar sane kdyz budes mit vic jak 3 kulicky sane nedostanes ale dostanes ten zminovany pytlik s temi schopnostmi
 

DeletedUser

Guest
Proč myslíš?
Mně to přijde jednodušší jen o to, že všechny předchozí úkoly už máš možnost mít hotové. Mě chybělo jen hledání pokladu, potom ten poslední je už brnkačka.
Já myslim, že pokud si ten úkol dělal minulej rok, akorát si nedostal ten klobouk tak teĎ už by bylo zbytečné ho zase celej opakovat tak už to zjednodušili, třeba ještě večer přijde něco dalšího, tak abychom neplítvali energií.
A není to tím,že jsme před rokem splnili skoro všechny úkoly,jen ne ten s tím kloboukem????
No především proto, že jsem dostal rovnou klobouk a žádný úkoly jsem neplnil, narozdíl od loňských Vánoc. A jen pro jistotu - nemluvíme tu o stejným světě, kde bych ty úkoly měl splněný z loňska nebo tak něco. Prostě na nových světech dostanete rovnou klobouk a žádný vánoční úkoly nejsou.
 

DeletedUser1318

Guest
No především proto, že jsem dostal rovnou klobouk a žádný úkoly jsem neplnil, narozdíl od loňských Vánoc. A jen pro jistotu - nemluvíme tu o stejným světě, kde bych ty úkoly měl splněný z loňska nebo tak něco. Prostě na nových světech dostanete rovnou klobouk a žádný vánoční úkoly nejsou.
Podle mého názoru měly tyto úkoly:

Rolničky, rolničky (Henry)
Kdepak já jenom mám svoje svíčky? (Henry)
Copak tu tak pěkně voní? (Henry)
Ozdoby na stromeček (Waupee)
Co to tu tak divně smrdí? (Waupee)
Hledá se: muž v červeném kabátě (Šerif)
Darovanému koni... (Henry)
Vánoční hvězda (Marie)

končit úkolem "vánoční anděl", který ti měl dát Sněhulákův klobouk do sváteční sady.

Mě se ty úkoly na Arizoně, tak jako loni na ostatních světech průběžně objevovaly a já je postupně plnil. Pokud tedy jak říkáš nebylo nutné je plnit, a klobouk šlo získat i jinak, nezkoušel jsem to, a zjistit jsem to nemohl.

Otázka je, jestli mluvíme oba o té stejné pokrývce hlavy, vánoční čepice byla bez práce, to ano, já mluvím o klobouku, a ty úkoly mám opravdu hotové od letoška.
Snad nám to někdo z povolaných vysvětlí, stejně to bude nutné zapracovat do west wiki.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na žádném světě mi nikdo nenabízí klobouk sněhuláka rovnou, ale přes řady úkolů - jen na světě jedna jsem to měl splněné dýl. Nevím, co Sean viděl, ale dle mě nic.
 

DeletedUser

Guest
Podle mého názoru měly tyto úkoly:

Rolničky, rolničky (Henry)
Kdepak já jenom mám svoje svíčky? (Henry)
..........

já jsem na světě 8 neplnil úkoly na Vánoce vůbec a ani se mi úkol na klobouk neobjevil... pouze na čepici.... na betě nemám splněný pouze úkol s hledáním pokladu a úkol na klobouk se též nezobrazil... podle těchto zkutečností si myslím, že klobouk lze získat pouze po splnění všech vánočních úkolů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
Samozřejmě, bez práce nejsou koláče.
Minulý rok jsem splnil všechny úkoly až na již zmiňovaný úkol s hledáním pokladu. Ten jsem splnil až tuším cca o letních prázdninách a o letošních Vánocích se mi objevil jen úkol s kloboukem (na Štědrý den). Jak bylo již uvedeno, žádné úkoly se nedají plnit 2x, takže se mi logicky zobrazil jen ten poslední (s čímž jsem počítal).
Dalo by se říct, že kdybych nesplnil úkol s pokladem, tak by se mi Vánoční klobouk rovněž neukázal.

Pozn.: Úkol s pokladem jsem splnil dokonce i tak pozdě, protože jsem ho měl stále jako přijatý úkol.
 

DeletedUser

Guest
Tak beru zpět, mám je všecky splněný. Čekal jsem celou sérii až na Vánoce a neuvědomil si, že je mám splněný už ze začátku prosince :blush:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám takové tušení, že když není v 1.29 úloha na saně, nebudou zde ani další vánoční úlohy (pokud ještě nějaké budou). Aby se to pak stihlo...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru