• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční a Novoroční mír

Nezapomeňte i zakázat práce na westu v období od 23. 12. do 27. 12. A pro jistotu, pokud by někdo nepochopil, přidávám #sarkasmus.
 
Jako oč jde,o pár dní...jsou to svátky klidu a míru,tak pokud se nesmí bojovat proč ne i duelovat...s prací to nené nic společného,konzumuj salát a řízky,čisti hlavu pohádkami a nebo naklikej práce,ale tohle je ohledně pevností tak nevidím jediný důvod proč ne i kuli duelům.
Osobně mi to je jedno,ale vůči lidem je mi to blbé a kuli ochraně jsem byl nucen duelovat do KO,ale že by mne to nějak těšilo se nedá říci ;)
 
Si to ko hlidejte a nebrečte...
Kde jsi tady viděl kapesníčky a slzy práskači???
To že tobě je to jedno,neznamená,že jiný nemají lepší morálku...jde snad o stejný případ:PEVNOSTI NE a DUELY ANO??? Jako v tom nevidím rozdíl.
Že se nenaplní??? Když můžou duelaovat tak můžou i na pevnost a ty co jsi schopen duelovat lidi ze stejné party jako jsi předvedl na tréninkovém servru jen svědčí o tvé dutosti !!!!!!!
 

DeletedUser11928

Guest
Kde jsi tady viděl kapesníčky a slzy práskači???
To že tobě je to jedno,neznamená,že jiný nemají lepší morálku...jde snad o stejný případ:pEVNOSTI NE a DUELY ANO??? Jako v tom nevidím rozdíl.
Že se nenaplní??? Když můžou duelaovat tak můžou i na pevnost a ty co jsi schopen duelovat lidi ze stejné party jako jsi předvedl na tréninkovém servru jen svědčí o tvé dutosti !!!!!!!
Mily Calebe,
predne take Tobe preji krasne a pohodove proziti svatku Vanocnich, jiste si to zaslouzis.
Pripad je to jiny - pokud prijdes o pevnost, boli to daleko vice, nez pokud dostanes KO (alespon na tomto je hra stavena). Zaroven bych Ti, jako hraci bezesporu znalemu a zkusenemu, pripomnel, ze KO si muzes hlidat a nechavat si ho davat v cas, ve ktery Ti to vyhovuje a vyhnes se tak Tebou zminenym neprijemnostem. Bezesporu tyto praktiky dobre znas, proto me zarazi, ze ti duely vadi a obtezuji Te. Pokud by jsi mel zajem o nejakou radu, nevahej mi napsat.
Zaroven bych rad predeslal, ze jsem otevren Tve omluve.
K ostatnim vecem Tebou zminenym se vyjadrovat nebudu, z Tveho tvrzeni vyplyva, ze v tom mas, slusne receno, neporadek. Uklizet Ti ho nebudu, zij v tom i nadale.
S laskou,
abe
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru