• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční dárky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14526
  • Vytvořeno

DeletedUser14526

Guest
Zdravím komunitu The - West,

rád bych se vás zeptal, kdy budete otvírat Vánoční dárečky? *V9*
Zajímal by mě váš názor jestli má větší cenu otvírat už teď, v podvečer nebo dokonce až zítra ráno + by mě zajímalo, co vám Ježíšek z těchto dárečků nadělil. *V8*
 

DeletedUser8989

Guest
Jsou to itemi jako z kalendáře ale je jich více ..
Myslím že je jedno kdy je otevřeš je to podle náhody co tam bude ( to si myslím já )
 

DeletedUser9884

Guest
Jsem na celkem 7 světech, koupil jsem všechny dárky za 1.000,- i za 5.000,- (na dražší zaplaťpámbu nemám peníze).

Výsledek je totální zklamání. Nejcennější předmět byly jakési kalhoty za +/- 6.000,-.

Jinak jsem pobral "luxusní" předměty jako čtvrťák, hovězí maso, cigaretu (1 ks !!!), cihlu stříbra, hrnec. *V5*

Jak už zde někdo někde psal, takováto taškařice by se hodila lépe na apríla než na Vánoce.

Výsledek je, že jsem tedy utratil na každém ze světů 12.000,- za blbosti.

Beru si z toho však ponaučení a až příště přijde do hry podobná blbost, napálit se rozhodně nenechám.

Zajmalo by mě, jak jsou na tom hráči s prémiem - kupoval někdo dárky za goldy???
 

DeletedUser4876

Guest
Jo ty za miliony kupovola za nugety a myslim že když si koupi za nugety tak tam maji dobre věci vzacne ale i kdybys dal 2miliony $ tak tam budeš mit blbost..
 
Nahoru