• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční pohlednice - otázky

Pawn

Člen týmu
No já otázku mám, kdo tyhle soutěže vymýšlí? Proč nemůžeme mít něco klasického jako mají například slováci? Najdi suroviny,dodej oznámení, a výherci náhodně prémia? (Minisoutěže) Soutěž kterou dávají sem tam, možná to i z části oživí trochu forum. A ne pořád věci typu upeč, zazpívej a nahraj to na youtube pomalu, postav west salon a vyfotografuj ho, postav pevnost.. Případně alespoň nechat oba způsoby jak pouze grafický a odeslaný obrázek, nebo i ruční a vyfotografovat poté, případně to rozdělit do dvou kategorii.. Už to tu pozoruji dlouho, a jako jazyková mutace máme snad nejhůř vymyšlený soutěže ze všech a také proto pak soutěží snad 3-5 lidí, nebo jsou soutěže zrušeny. Není to o tom že si toho nevážím, stejně jako si cením že aspoň něco se pokouší.. ale přijdou mi zkrátka hodně nevhodně vybrány na stádiu v jakém se west nachází nyní s aktivitou. Nicméně všem kdo do toho jdou držím palce.
 
Soutěže v poslední době vymýšlím já, občas se stane, že dostanu nějaký návrh.
Když zhodnotím úspěšnost soutěží co do účasti, nepřijde mi, že by se těšily soutěže s dodáváním oznámení nějak větší oblibě. Také jsem zvažoval zařazení soutěže ve které je potřeba kooperovat s hrou, ale nakonec jsem se rozhodl pro tuto.
 
Nahoru