• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční pytle

Vtipný je že na bete tamní admin napsal že inno se snaží aby lidi byli více aktivní v tombolách a prý proto teď nebudou na vánoce ty sady z dne mrtvých, napsali mu na to hráči zda si dělá prdel, jak mají být lidi aktivní v tombole kde má člověk dvě hry denně a práce či jiné aktivity vliv na to nemají, že to je myšleno že se má asi utratit více nugget, no akorát tím výrokem potvrdil o co innu jde, dále řekl že není vyloučeno že nějakou dobu po vánocích bude výprodej kde budou k mání položky z dne mrtvých 2019, takže klasicky cca konec ledna/začátek února bude výprodej s věcmi ze dne mrtvých(vtipné že pak za další asi měsíc budou velikonoce a další tombola :D) a nedivil bych se kdyby tam byla nějaká speciál sada za nuggety, no v diskuzi na betě tímto sklidil opravdu hodně negativní reakce hráčů, dále řekl že příští rok se celá tombola(když to tak nazvu) den mrtvých předělá ale prý inno nemá v plánu ty věci zařadit do vánočního výprodeje.Dost lidí psalo že neutratí ani nugget a opravdu jsou lidi nasraní a já se nedivím.Prakticky pytle z 2019 nemají cenu ani kupovat vzhledem k tomu jaké sady se zde objevili, a když tam nebudou ani položky z dne mrtvých...Takže inno sklidilo opět úspěch a ty výroky toho admina jen dávají najevo že inno je společnost která se o komunitu moc nezajímá.Paradox je že právě kdyby ty věci z dne mrtvých na vánoce dali tak by třeba něco vyrejžovali ale nejspíš spoléhají na pozdější výprodej měsíc po vánocích když lidi nebudou mít už UPD a když si budou chtít něco koupit tak jedině za nuggety.Klasika..Sice ano drop dárku z prací je fajn, jsou tam dobré věci ale toto řešení vánočního výprodeje je opravdu nešťastné ze strany inno..

BTW, jinak trošku na obranu Nickovy sady, ty hadry jsou fajn kuci!Bonus 110% na xp vůbec není špatný, hele 110%(Nick)+70%(BF zbraně)+30%(BF jízda)=210% bonus na xp takže pro klikače 15sec honící xp u práce je to super!Ovšem Nickova jízda a zbraně jsou tragický odpad!Takže pro takové Jericho to oblečení není vůbec špatné. ;)
Stale si myslim ze ten set je bugg, ked si pozries info na fore pisu ze dava iba 30 % a zbrane davaju 10 a 10 cize si myslom ze nez to dorazi sem tak to upravia

Stale si myslim ze ten set je bugg, ked si pozries info na fore pisu ze dava iba 30 % a zbrane davaju 10 a 10 cize si myslom ze nez to dorazi sem tak to upravia
Jo, možné je vše,
gg.png
.
Jasně dokud to není na ofiko světech tak to nic neznamená, ovšem pokud by to přidávalo těch 110% co uvádí TW Calc tak by to bylo fajn ty hadry, pokud by to snížili třeba na jen těch 25%(co se uvádí v oznámení na beta forum) třeba, tak je to komplet trash.No brzo uvidíme uvidíme.. :)

Loni povolili za dva dny ohledně setů ze dnů mrtvých.. letos už držej dýl. Ale fakt to nedává smysl, jedině že by je lupli do shopu během ledna za nuggety..

Loni povolili za dva dny ohledně setů ze dnů mrtvých.. letos už držej dýl. Ale fakt to nedává smysl, jedině že by je lupli do shopu během ledna za nuggety..
az to nepovolia dlhsie a nebude to ani na normalnych serveroch tak spravime prostest, pretoze tie pytle z 2019 su uplny trash az na par vynimiek a tie veci z DOD to ako tak vyvazovali

Naposledy upraveno:
Loni bylo loni, teď je teď, tady máš odpověď:
3.png1.png
je to z beta forum a zatím(druhá odpověď v spoilery je z dneška) to vypadá že si inno stojí za svým a tento rok tam nebudou.

Ovšem tady máš další odpověď
2.png
kde se jasně píše že se "možná" vyskytnou v nějakém výprodeji v roce 2020, je ale zcela jasné že to nebude možná ale zcela určitě a to někdy nebude někdy ale zcela určitě konec ledna/začátek února, otázka však bude zda se v tom výprodeji budou dát utrácet i UPD (že by člověk co chce něco z dne mrtvých neutratil na vánoce všechny UPD ale nechal si je právě naten výprodej věci z dne mrtvých) a nebo jen nuggety.

Forum bety samozřejmě čtu. I loni jasně psal že je nepřidají. Ta argumentace je letos téměř stejná, přitom dřív jim nevadilo že jsou ty eventy moc blízko u sebe. No ještě maj šanci to napravit, než to půjde na všechny servery...
Já na to letos nesázím že by je tam dali.
Já naštěstí Vaquera poskládal z trhu a to jen kvůli tomu co kdybych občas dal nějaký ten duel pro zábavu..Jinak mi je jak Vaquero tak Kovbojka u prdele vzhledem k tomu že nemám v plánu na Jerichu nějak extra duelovat takže i to že v tom výprodeji teď ty věci nebudou mi je naaaaprosto jedno. :)

Já na to letos nesázím že by je tam dali.
Já naštěstí Vaquera poskládal z trhu a to jen kvůli tomu co kdybych občas dal nějaký ten duel pro zábavu..Jinak mi je jak Vaquero tak Kovbojka u prdele vzhledem k tomu že nemám v plánu na Jerichu nějak extra duelovat takže i to že v tom výprodeji teď ty věci nebudou mi je naaaaprosto jedno. :)
Dobre, na novom svete samozrejme ze to bude jedno, ale co vsetky ostatne svety kde hraju ostatni hraci? Ty si to poskladal z trhu lebo ti to ti hraci nahadzali na trh (co samozrejme vela hracov tam utratilo nuggety) ale pozrel si sa na trhy ostatnych svetov? 2 tocenia denne a z tych 20 ci kolko dni som nazbieral 2 veci.

Dobre, na novom svete samozrejme ze to bude jedno, ale co vsetky ostatne svety kde hraju ostatni hraci? Ty si to poskladal z trhu lebo ti to ti hraci nahadzali na trh (co samozrejme vela hracov tam utratilo nuggety) ale pozrel si sa na trhy ostatnych svetov? 2 tocenia denne a z tych 20 ci kolko dni som nazbieral 2 veci.
Slušně řečeno jsou v prdeli.
Neuděláš ale nic, nejsi sám komu se to nelíbí a inno to ví, avšak..Takže zatím to vypadá na čekání do cca konce ledna na výprodej.Ale kdo ví, třeba se v innu dobře v pondělí vyspí a názor změní.