• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2013 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9733
  • Vytvořeno

DeletedUser9733

Guest
Letošní Vánoční shop mne dost zklamal. Loňská losovačka byla dle mého názoru lepší. Volné losování každý den bylo super a ta možnost zvolit si typ dárku a způsob platby taky neměla chybu. Teď je vše v shopu dost předražené a je tam toho málo. Kdyby šly alespoň použít ty dluhopisy, tak bych zkusil i něco koupit, ale takto fakt nee. Zkusil jsem na světech, kde mám více dolarů otevřít balík za 50 000, sice vypadly věci ze setu 2013, ale jsou to zrovna ty, co nepotřebuji.
 

Pawn

Člen týmu
Podle mýho je to zatim třeba zase nejlepší akce.. S dollarama už neni co dělat, tak se jich alespoň nějakým způsobem dá konečně zbavit, a třeba i dosehnat si pár věcí co mi chybí do sad, konečně dostupnějším způsobem než jsou UPB nebo Nuggety, alespoň pro mne. :-)
 
Letošní Vánoční shop mne dost zklamal. Loňská losovačka byla dle mého názoru lepší. Volné losování každý den bylo super a ta možnost zvolit si typ dárku a způsob platby taky neměla chybu. Teď je vše v shopu dost předražené a je tam toho málo. Kdyby šly alespoň použít ty dluhopisy, tak bych zkusil i něco koupit, ale takto fakt nee. Zkusil jsem na světech, kde mám více dolarů otevřít balík za 50 000, sice vypadly věci ze setu 2013, ale jsou to zrovna ty, co nepotřebuji.

Kdo pak by to řekl, že ta zatracená losovačka, která "tahala" z hráčů nugety bude najednou dobrá. Bodejť zadarmo si něco vylosovat, to vám nikdo nedá. Akorát jste nevěděli co dostanete, ale padali i zadarmo dobré předměty a za 25 nugetů solidní kousky.

Tentokrát je to takové více "férovější", za prachy nakup co je na skladu podle vlastního výběru konkrétní věc. Je to sice trochu očesané a stojí to docela dost. Ovšem pořád méně než kdybych to kupoval od hráčů na trhu. Tak ted jen mít dost našetřeno...
 

DeletedUser9733

Guest
Ta losovačka byla zajímá alespoň...tam nikdo nevěděl, co mu padne a bylo to aspoň překvapení, když vypadlo něco lepšího...taky ta možnost vybrat si typ dárku se mi líbila. Nugetů jsem na to pár koupil, ale pak už jsem jel jen přes dluhopisy. Čekal jsem od letoška trochu víc tedy...klidně tam mohly být třeba ty dárečky, ze kterých padaly sladkosti.

A jak napsal McBracey - teď už mít jen dost našetřeno...zajímalo by mě, kolik hráčů to má...když to vezmu podle sebe, tak dát 3 mega za truhlu, to abych prodal celej bágl a vydueloval města v okolí, abych na to měl a to přitom hraju docela dlouho a zbytečně dolary nerozhazuju. Tak jsem jako pokus zkusil koupit balík 3x po 50K a dál už to nechám být a můžu šetřit na něco jiného
 

DeletedUser15031

Guest
No já mám z toho smíšené pocity, klidně tam mohli dát losování i za dluhopisy......a zcela určitě to točení za 3 mega je jen jedna truhla. Tolik peněz dát za jednu truhlu mi přijde nesmyslné.
 

DeletedUser

Guest
mohu se zeptat - jaké bonusy atd má celá kompletní zimní sada?

docela chválím tuto akci - hodne zajimavých předmětů padlo zvlástě mé drahé polovičce.

Ale ta zimni sada vypada hodne dobre.

je nekde jeji kompletni popis?

díky

wir
 

DeletedUser7836

Guest
Komplet bonus zimnej sady,
f897e5ea5e4f2b30ca8d4566aed4e8b31d3ad60b.png
 
Za mě: ceny jsou vysoké, ale aspoň si si ony sady i nadále udrží určitou exkluzivitu a cenu, takže sice na to nemám, ale budiž.
Nicméně co mi vadí, je to, že tam chybí nějaké dárky (a jako opravdu 'skoro' dárky) pro chudý plebs. Protože co si budem nalhávat, v našich končinách, jsou Vánoce o obdárovávání druhých a tak nějak jsem čekal, že INNO pustí chlup a mi nějaký šikovným způsobem přijdem k pár tretkám (typu denní bonusy, krocan a podobné třeba i horší itemy) ... Takle si budu moc leda koupit nějakého toho zajíce v pytli, což se mi moc nechce, protože s tím nemám moc dobré zkušenosti ... takže na to, co slibovali, tak celkem solidní zklamání
 

DeletedUser1318

Guest
Cítím to stejně jako Ighas, tady na westu z vánoc udělali komerční orgie.
Kdysi dávno i tady byly vánoce příležitostí pro nějaký vtipný úkol a drobnou vánoční odměnu.
Nejvypečenější je ta vyváženost.
Při stavbě cirkusu jsou schopní zohlednit schopnosti a možnosti hráčů, při tvorbě cen už nikoliv.
Samozřejmě, že jde o to, vyrazit z nás reálné peníze, ale šlo by to alespoň na ty vánoce provést trošku elegantněji.
Kolik hráčů má na novém světě takový balík dolarů, aby se mohl "svobodně rozhodnout" čím platit?
 

DeletedUser9733

Guest
Ceny jsou opravdu silně přemrštěné...dát za truhlu 3 mega herních dolarů, nebo zhruba 1600 reálných korun za nugety, to mi přijde fakt dost. Kdyby alespoň zůstaly, jako možnost platby dluhopisy, to bych třeba i zkusil nějaký ten pytel koupit. Loňské vánoce na westu byly as nejlepší i nugety jsem si na to koupil, abych 1x zkusil zlatý dárek a pár modrých i zelených. Možnost losovat do doby, než došly dluhopisy a nugety byla super a když sem tam padla obálka s dluhopisy, tak se pokračovalo dál. Každý den možnost si 1x volně vylosovat třeba jen sušenku se mi taky zamlouvala. Letos je to pro mě nezajímavé, tolik dolarů fakt nemám a nugety do této akce fakt dávat nechci. Opravdu sklamání...příští rok snad bude lepší.
 

DeletedUser7836

Guest
Nikdy sa nedá nastaviť žiadna akcia tak, aby vyhovovala všetkým hráčom. Postupom času som si za tých takmer 5 rokov zvykol, že hráči budú nadávať na všetko čo sa vypustí von. Treba sa zmieriť s tým, že west už nebude nikdy takým akým býval. Tiež sa mi tu veľa vecí nepáči. Tým, že budem na všetko nadávať však nič nezmením. Viem, že nezmením ani nič tým, že budem ticho. Príde mi však zbytočné na všetko remcať. Beriem veci tak ako prídu. Raz možno príde deň kedy ma Inno donúti aby som s hrou skončil. Stále mám však chuť hrať a nejaká vianočná akcia ma nerozhodí. Proste ju nebudem využívať pretože nato nemám a tým to pre mňa hasne. Nato aby som sa pri hre zabavil nepotrebujem všetky spešl veci ktoré sa do hry zavedú.
 

DeletedUser17809

Guest
Tady stačila jen drobnost, aby aspoň ten pytel byl za UPD, a mohli bejt spokojení všichni.
Jenže to by musel někdo v Innu přemýšlet a ne jen myslet na to, jak co nejvíc narejžovat.
Jinak mě to taky nerozhodilo, naopak mi vyhovuje, že není klasická tombola, nebudu mezi svátky tolik pouštět comp. A budu doufat, že klasická tombola se vrátí někdy jindy.
UPD si nechám na Mýdlovou operu.
Jen mě mrzí ten přístup INNO - tohle nejsou Vánoce, to je mamonářství.
 

DeletedUser1318

Guest
Nikdy sa nedá nastaviť žiadna akcia tak, aby vyhovovala všetkým hráčom. Postupom času som si za tých takmer 5 rokov zvykol, že hráči budú nadávať na všetko čo sa vypustí von. Treba sa zmieriť s tým, že west už nebude nikdy takým akým býval. Tiež sa mi tu veľa vecí nepáči. Tým, že budem na všetko nadávať však nič nezmením. Viem, že nezmením ani nič tým, že budem ticho. Príde mi však zbytočné na všetko remcať. Beriem veci tak ako prídu. Raz možno príde deň kedy ma Inno donúti aby som s hrou skončil. Stále mám však chuť hrať a nejaká vianočná akcia ma nerozhodí. Proste ju nebudem využívať pretože nato nemám a tým to pre mňa hasne. Nato aby som sa pri hre zabavil nepotrebujem všetky spešl veci ktoré sa do hry zavedú.
V mnohém jistě máš pravdu.
Ovšem nevymluvíš mi, že většina posledních akcí je nastavená tak, aby vyhovovala kasičce Inna.
Že nikoho nezajímá hráčské remcání je smutné, bez hráčů (a těch platících zvlášť ) žádný west nebude. Nebylo by správnéalespoň nepatrně naslouchat nebo ještě lépe testovat změny na betě,jak to bylo dříve?
Skoro bych čekal, že právě wesťácký tým by měl být prostředníkem mezi vývojáři a hráči, kteří jsou nedílnou součástí hry.
Mně nerozhodí nějaká vánoční akce, mne vyvádí z rovnováhy ty neskutečné reklamní žvásty o tom, jak budeme slavit.
Když tady vymýšlíme ptákoviny ohledně úředního jazyka westu, bylo by slušné nám nalévat čistého vína, žádné oslavy vánoc, žádné dárečky. Pěkně na férovku říct, pro letošní vánoce pro vás máme připravený totální komerční masakr vašich peněženek. Děláme to pořád, budem to dělat na vánoce, na silvestra a kdykoliv jindy, kdy se naskytne možnost.
Že bych něco změnil tím, že se tu budu vykecávat, to taky nečekám. Možná je to spolu s čekáním na nějaký obrat k lepšímu, to co mne u westu ještě drží.
Nevím jak u ostatních her, ale třeba na FoE tu vánoční zábavu pojali tak, že se i bez reálných peněz dočkáš nějakého dárku.
Proč zrovínka tady je to jinak?
 
mě se tahle akce líbí - za 50k koupím balíček a z něj vypadne bunda Allana Quater. - myslím že moc pěkné :) samozřejmě pak vypadl nějaký klobouk, ale to je holt risk :)
 

DeletedUser14356

Guest
paráda akce se fakt povedla není co dodat !!!!

nic horšího být nemohlo co třeba přizpůsobení cen pro nové světy ?
 

DeletedUser

Guest
mě se tahle akce líbí - za 50k koupím balíček a z něj vypadne bunda Allana Quater. - myslím že moc pěkné :) samozřejmě pak vypadl nějaký klobouk, ale to je holt risk :)

A kdyby ti vypadly jen nějaké dvě zbytečné klobouky, což klidně můžou, tak na to nadáváš.:D To je na téhle akci právě ono - kdo je mezi obdarovanými, raduje se, kdo není, nadává. Já bych zůstal u skromných Vánoc, kdy by se rozdávaly oplatky a podobně a nikdo by pak neměl na co nadávat a byl by klid. Protože tenhle rok můžu dostat super věc a budu mezi těmi, co kroutí hlavou nad stížnostmi, ale příští rok dostanu prd a budu na to samé nadávat. Tak to prostě dneska funguje.
 
ale tak takhle to fungovalo i u těch tombol - komu padlo něco z modré případně ze zlaté byl nadšený, komu jen klobouk nebo šátek tak nadával :)
 

DeletedUser17809

Guest
Jenže, bobře, u tombol měl nějakou tu šanci každej.
Tady mají šance jen ti, co buď maj milióny v herní měně, nebo kupujou nuggety po kilech. Ostatní hráči si ani nevrznou.
Hezky vypečená akce, jen co je pravda. Zvláště vůči neplatícím hráčům je to pěkná ubohost.
Ne každej si může dovolit utrácet za nuggety. Nebo ani nechce.
A hlavně na nových světech je to příšerný. Na starých maj i nenugeťáci, co měli něco našetřeno, nějakou šanci. Jenže spousta hráčů taky musela po nedávné aktualizaci měnit celej ohoz, a to je taky něco stálo. A teď můžou bejt právem naštvaní podruhý v roce.
 

DeletedUser13789

Guest
...naopak mi vyhovuje, že není klasická tombola, nebudu mezi svátky tolik pouštět comp. A budu doufat, že klasická tombola se vrátí někdy jindy.
Přesně tak. Aspoň nějaká pozitiva to má...

Ale je to vážně blbost je tu během roku asi miliarda různých svátků a eventů, ze kterých jenom INNO rejžuje peníze za nuggety. Tímhle tempem by za 10 let byl svátek každý den a tombol by bylo několik během jednoho dne - tomboly ke svátkům by se překrývaly. A pořád by to stálo víc a víc nuggetů.

Proč aspoň ty Vánoce nemohli nechat nekomerční? Proč třeba nepadají z adventního kalendáře věci jako lékořice, sušenky, atd...(jako tomu bylo dřív) možná by to lidi ocenili víc než nějakou ******ní akci a soutěž o to, kdo utratí víc nuggetů.

A vůbec...proč se vůbec zaváděly do hry nuggety? Je to pro většinu hráčů akorát na obtíž. Zlaté časy, kdy bylo prostě jenom prémium. Buď si ho člověk zaplatil a aktivoval, a nebo prostě ne. Ale o tom už se tu vedly dlouhé debaty, pokud se nemýlím.

Tahle hra jde fakt do háje. A upřímně mě to docela dost mrzí.
 
Nahoru