• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2013 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9733
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
chvalim akciu :)

za svojich 750k mám INNO opasok vela zbraní a otvorených +- 300 balíčkov ako na to ? :D veci čo som na začiatku nachadzal som predával a na trhu a točil dookola :) koniec koncov čo som chcel mám až na tu deklaráciu na tu som šťastie nemal a tiež ma naštvali 3x kliešte
 

Pawn

Člen týmu
Já teda nevim, ale nezdá se mi, že by tam padalo INNO, a ani to, že bys jen za 750k vyrazil tolik balíčků i timhle způsobem co píšeš. Ale kdo věří, věří. :-)

Mam dotaz: Může bejt v shopu i něco z Nattyho? Například jeho Kabát, nebo kalhoty jsem zatím neviděl na žádnym světě, že by tam byly.. a že to sleduju téměř pravidelně, a jsem u pc téměř pořád.. Proto se ptám, jestli neni zbytečný čekat? Zahlédl někdo už jednu z těhle věcí tam někde? :/
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Díky, jojo pušku jsem viděl právě taky a zbraně. Ale oblečení zatim právě nikde.. Buď mam smůlu, nebo to tam fakt zatim nebylo. Tak doufam, že se ho dočkam do konce akce i na Buffalu, když píšeš, žes ho zahlédl někde. :-) Zatim čekam s 250k v peněžence :D
 
Pusťte Santu domů...

Já teda nevím, jestli bylo třeba zatýkat Santu, aby jsme my mohli dostat tři dny prémka. Santa nosí Coca-colu a dělají se z něho príma čokoládové figurky. Doufám že je to akorát nedorozumění a po svátkách ho zase pustíte.
 

DeletedUser12378

Guest
ja jsem z teto akce spokojeny...trochu sem mel nasetreno, neco prodal a neco vydelal a koupil par pytliku a ziskal dobre i nezajimave veci...vysledek je rozhodne pro me kladny...ziskal sem veci za penize ktere bych jinak neziskal, leda za nugety...takze pro mne je to dobra akce...kazda akce bude mit pozitivni reakce a i odpurce...vsem se zavdecit nejde...
 

DeletedUser9371

Guest
Vánoce dobré, roztržený pytel s novými sadami, zajímavé, ale drahé. Osobně už sety nesbírám, ani je moc nesleduji. Celé je stejně dohromady nikdy nedám.
Osobně jsem na všech třech světech kde hraji, utratil všechny USD a dluhopisy. Padlo nic moc, jen obyčejné věci. Za nuggety ale padali a padají pěkné pušky a hadry. Prostě je to jen o nuggetech, o ničem jiném to není.
No a cirkus ? Tak to je cirkus. Na Eldoradu za cca 400 UPD jen hoblíky, čtyřlístky ..... Za nuggety to padá.
To není stížnost. Když chci, koupím a pozoruji rozdíly.
:)
 

DeletedUser1611

Guest
A o to přesně jde kupovat nugety jinak nemáš nárok,jen pár lidí to má free.Směšné:radní:
 

DeletedUser

Guest
Já teda nevim, ale nezdá se mi, že by tam padalo INNO, a ani to, že bys jen za 750k vyrazil tolik balíčků i timhle způsobem co píšeš. Ale kdo věří, věří. :-)

Mam dotaz: Může bejt v shopu i něco z Nattyho? Například jeho Kabát, nebo kalhoty jsem zatím neviděl na žádnym světě, že by tam byly.. a že to sleduju téměř pravidelně, a jsem u pc téměř pořád.. Proto se ptám, jestli neni zbytečný čekat? Zahlédl někdo už jednu z těhle věcí tam někde? :/

INNO opasok mi nepadol, ten som vymenil za premiovu truhlicu v nej bol zlaty tomahawk a ten som vymenil za inno opasok, keby si hral s1 tak by si nepochyboval kolko balickov som otvoril, zhrniem ti to asi tak že mám 31 strán oznámeni čisto o predaji nejakej veci
 
Kdyby jste nemleli na prázdno. Kolik hráčů tady říká že za prachy protočilo stodolu i s krovama...

Všimněte si kolik je na trhu hodnotných věcí a za směšné částky. Jen já mám ..., jelikož jsem neměl moc našetřeno a kupoval jsem hned ze startu, dnes je to za třetinu. Tady je to jako na burze, a teď je třeba přemýšlet, vrazím do toho všechno hned a okamžitě s tím na trh a a všechno znova. anebo čekat co kdo dá a koupit to co potřebuju, anebo čekat až po skončení akce na divoký doprodej a poslední" předposlední kusy a obchodnický doprodej. Koupil jsem před svátkama opasek do sady na bitvy, dnes je na třetině ceny. Za pár dní bude jinde, a v únoru bude zase na té samé ceně jako před svátkama. Jenže to by měli být všichni zásobení. Ti kteří na to mají určitě a ti co mají hluboko do kapsy, ti nenašetří nikdy...
 
ty ceny se na původní úroveň již nevrátí, sice asi budou pomalu růst ze sběratelského hlediska, ale přijdou nové lepší sady a né každej si může dovolit zbírat kdejakej crap. Vem si, že x-let tady tisíce hráčů vydělávalo na hře tisíce USD denně a ty prachy se ve hře vesele hromadily, protože je jak nebylo utratit (kromně osla ...) a ani hra si je nějak nestahovala zpět, až teď :-) Osobně mi přijde, že teď už je nejlepší se vykašlat na nákup baličků a brát z trhu produkty, protože těch se lidi chtějí zbavit a koupit si ještě jeden výherní los ...
 

DeletedUser11313

Guest
Je otázka,co INNO sleduje.
Když to vemu popořadě, tak spustilo nové řady, které tahaly z hráčů herní peníze (vypisování odměn), zavedlo do hry nové koupitelné itemy a to hezky před vánoční akcí, kde tak nějak náhodou mimo zvyklost nelze použít našetřené dluhopisy. Lze předpokládat, že po vánoční akci bude většina hráčů v platební neschopnosti a já jsem přesvědčen, že to je účel. Teď je jenom třeba chvilku počkat a určitě se dovíme pointu.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak. Vypuštěno spousty lákadel a po pravdě ? Zajímavé věci. Drahé šíleně a bohužel, jen za nuggety. Za UPD, USD a maximálně snaha v cirkusu je o ničem. Obyčejné věci, hoblíky, čtyřlístky a spol.
Za nuggety jsem spokojený, padá to a zajímavé věci. Škoda, že už to není něco jako kdysi svítící věci při pracích a je to dnes jen otázka peněz. A dávat 2000 Kč za letošní Vánoce i více ? Má věc, ale jsem dospělý. Poker provozovateli hry vadil ? Hazard ? Tomboly, losy, sportka, nebo co to je to West loto to nevadí ? Budiš. Kdo chce platit, tak prostě platí. Někdo jen tak, pro porovnání hry jako já, a někdo jen proto, že by se psychicky zhroutil, kdyby nevedl v čele tabulek a v bitvách, počtech velkých pevností a podobně. Ale to je jiná kapitola, kdo zná film "Jáchyme, hoď ho do stroje ". Tam je na to jeden lékař. Prostě, dnes vyhrává ne věrný hráč hře, ale ten, kdo krmí hru více Kč. Každého věc, každého hra. Ale tohle tedy určitě ke zbohatnutí provozovatele hry nepovede. Alespoň ne u hráčů, co tu straší denně 5 let i více. Naopak, hra, která se vrhá jen ke hře za peníze ? Tak ta jen otráví.
Abych to shrnul ? Oproti roku 2009, kdy se všechno muselo odpracovat ? Dnes se dá a to naprosto všechno koupit ? Zlatý rok 2009 a kolektivní hra. Dnes je to hra jen o jedincích, sobectví, zlodějinách na trzích ......
Duch hry o "divokém západu" se vytratil do prachu prérie.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6397

Guest
Nevím jestli to patří sem,ale zeptám se.Ta nová série úloh měla jen dva úkoly?
 

DeletedUser1318

Guest
Nevím jestli to patří sem,ale zeptám se.Ta nová série úloh měla jen dva úkoly?
Jestli myslíš to silvestrovské lití olova, tak je celkem velký předpoklad, že po obdržení úspěchu už pokračovat nebude.
Možná je to trošku škoda.
 

DeletedUser6397

Guest
Ano,myslela jsem tu.Ono,nevim jestli se dá mluvit o sérii úloh,když člověk jen přijme olovo a pak jde 15 vteřin pokládat koleje.Poté úspěch a tedy asi konec.No,těšila jsem se na něco víc...
 

DeletedUser1318

Guest
Ano,myslela jsem tu.Ono,nevim jestli se dá mluvit o sérii úloh,když člověk jen přijme olovo a pak jde 15 vteřin pokládat koleje.Poté úspěch a tedy asi konec.No,těšila jsem se na něco víc...
Silvestr bývá takový veselý a rozvernější, s troškou fantazie jsme si mohli užít i tady.
Budeme si asi muset udělat vlastní program :)
Takže všechno nejlepší v novém roce, snad na nás čeká něco příjemného.
 
Nahoru