• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2k16

Pawn

Člen týmu
Zdravím, spíše bych měl takový teoretický dotaz, a zajímají mne i názory.
Myslíte že letos je nějaká šance že z pytlů mimo sady, by byla šance na drop i věcí ze sad Bratří Wrightů nebo například Sada Hazardního hráče? :-) Já jen že minulý rok co vím údajně šly i star wars zbraně, had šel také spolu s deklarací. Tak Pokud by to bylo beze změny tak by tam patřit měly nejspíše i tyhle "blbinky" Nebo se pletu? :-)

Jako jináč jak se těšíte/netěšíte na Vánoční event? Očekáváte vůbec že to bude ve stejné formě jako roky předtím nebo pro nás vymyslí něco unikátního jinou formu tomboly? Případně opět za UPB? Upřímně jsem preferoval možnost za dollary, protože UPB mi nějak nesedly nikdy nikde. Jen doufám, že s vývojem, to letos nebude čistě za nuggety :-D Kam mi přijde že to směřuje.

Otázka tak mimo k teamu - Plánuje se nějaká Vánoční soutěž ? Co sleduju SK světy tak tam létá "mini" soutěž za mini soutěží, a u nás to nějak upadá :-)
 
Moje předpoklady:

Z pytlů bude padat vše, co šlo koupit jen za nugety. Ať jsou to zvířata z farmy, věci z Colcorda, Wrightů nebo i ty Berberské věci (hazardní hráč). Ovšem také očekávám, že pytle budou jen za nugety a dluhopisy nebo dollary půjdou využít akorát na nákup celých beden.

K soutěžím:

Nějaká soutěž možná bude, ale důvod proč nechrlíme jednu soutěž za druhou je i ten, že prostě není přilišný zájem ze strany hráčů. A pokud je, tak akorát verbální, ale samotná účast pokulhává. Viz. fakt, že se na pozici generála přihlásili pouze 3 hráči z nichž jeden jsem byl já a dalším z3l1, který je již také členem Wiki týmu.
Poslední soutěže před Yukonem - "Letní grilovačka" se pak nezúčastnil vůbec nikdo!
 
A to je přesně ono - soutěž by hned měla být o nugety, jiné ceny už netáhnou... natož vůbec možnost zasoutěžit si :)


P.S. Doufám, že to nevyznělo moc vyčítavě, jen mě to tak napadlo...

A řekni mi, jaká jiná cena by měla táhnout, když to Innogames dopracovalo tam, kam to dopracovalo. Nebo alespoň, jak bys nalákal jiné hráče k tomu, aby se zúčastnili soutěže, protože The West pořád nehraje tak málo lidí.
Já bych si například zasoutěžil klidně i o menší ceny, ale to by musela být časově méně náročná soutěž.
 
A řekni mi, jaká jiná cena by měla táhnout, když to Innogames dopracovalo tam, kam to dopracovalo. Nebo alespoň, jak bys nalákal jiné hráče k tomu, aby se zúčastnili soutěže, protože The West pořád nehraje tak málo lidí.
Já bych si například zasoutěžil klidně i o menší ceny, ale to by musela být časově méně náročná soutěž.
Já si myslím, že se něčeho dočkáme neboj. Jestli jde o mě, tak já jsem zatím z the-west nadmíru spokojen. :)
 
Nahoru