• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce na westu 2013

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser17760

Guest
my na novy rok (letos ne jedem pryc) chodime na novorocni vystup na jeste a to delame taky nejak 10let :)
 

DeletedUser

Guest
Na nový rok to takhle dělá dost lidí,ale po té pijatyce by se mi nechtělo někdo chodit:) sem rád,že vstanu a nasoukám do sebe oběd:)
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný zvyk. Znám spousty sportovců, co třeba na Nový rok hrají hokej, skáčou padákem, potápí se a podobně. Ale, že bych lezl po skalách ? Na laně ? Po Silvestru na Nový rok ? Tak Vám nevím, ale asi bych dopadl špatně. Jedině, že by tam měli "detekční trubičky" a ten výlez by mi někdo povolaný zakázal. :D
 

DeletedUser17781

Guest
:D mě by to lezení bavilo, ale i tak se pořát skoro všichni vožerou.
 

DeletedUser9371

Guest
Občas, vlastně stále mi připadáš, že jsi dvojče Rappa, Kubíka a dalších perel tady na fóru. Pamětníci a veteráni hry ví, o čem je řeč.
Hlavně se chlape drž témat v tématech a piš příspěvky vesele dál. Občas se opravdu pobavím, což je tady už zřídka.

Tady to téma je o Vánočních zážitcích, pokrmech, dárcích, vzpomínkách ...........

Je to soukromá soutěž "Krosnovi soutěže", odměnu rád zase předám. I když, dnes jsem dobíjel nuggety na světy kde hraji, abych se dokrmil na automatizaci a tam jsem četl, že do odvolání je zakázaný převod nugget, než se vyřeší interní záležitosti. Tak jsem to tam četl. Takže , snad se to do ledna, kdy chci vyplatit odměnu vyřeší.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Koukám, pročítám všechny příspěvky zpětně a nějak nám to vázne.
Vánoce na krku, dárky ještě nemám všechny. Klasika, každý rok s bídou a na poslední chvíli. Na nákup dárků musím mít náladu.
Letos budou super Svátky. Celá rodina lehla chřipkou. Nejen my,ale i sousedi po okolí.
Tak je alespoň čas na hraní. S prací jsem sekl až do ledna a budu si užívat klidu a volna, kterého jsem měl letos opravdu po skromnu.
:)
 

DeletedUser

Guest
tak krossno,napiš nám sem nějaký tvůj příběh z dnešních vánočních svátků či silvestra:)
 

DeletedUser9371

Guest
Letošní Silvestr v pohodě, byl jsem práci. Ale, za to Vánoce (Štědrý den) ? Já Vám nevím Westmeni, jestli je to veřejně publikovatelné, bez další karty. Už mi vypršela.
V každém případě, kouknu na Krosnovu soutež a rád někomu předám odměnu. I když mě osobně mrzí, že aktivita na fóru upadá a držíme ji tady už jen v pár hráčích. A kterých ? Kdo sleduje cvrkot na fóru, tak ví.
:)
 

DeletedUser

Guest
to je to co sem popisoval v update 2,06 těm co pařili kdysi west,se už to nelíbí.Tou vánoční akcí všechno zničili,dyť já chci prodat vzácné sety a zbraně a nemám komu:D nikdo nemá peníze a nebo ty ceny jsou tak nízko,že nebudu přece prodávat alanův nůž nebo freemanovu bundu za 40 tisíc $:D
 

DeletedUser17871

Guest
souhlasím :)

sice pro mě byla "vcelku výhra" ta Vánoční tombola - jsem si pořídila vše co jsem chtěla, ale ohledně trhu - allanův revolver, puska za par kaček, boty vsechny druhy za 10 000 - a bundy tez kolem 50K včetně ruzných pušek.

docela to zahýbalo s trhem - skoro vse je neprodejné :) a i bundy typu willa atd lezi ladem za 40K na trhu nekolik dní
 
Nahoru