• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno

DeletedUser16495

Guest
Tak, ta ,, Tajemná Odměna ,, bude asi set Pana Ruperta, ale jelikož jsem jeden den nebyl přítomen, Kalendář jsem nestihl, a dostal blbé koule .. :( Co vám padlo na prvním okénku?


Btw: Pro ty kterým to nedošlo, Ty produkty jsou na úkol Duch Vánoc na set pana rupperta.
 

DeletedUser16495

Guest
Aha, Děkuji .. :-)

Na pasece jsem dnes splnil úkol s ,, Tou Motivační Odměnou ,, ale nikde jse nechce oběvit Quest na ŠÁLU, co to? :(
 

DeletedUser

Guest
... mi také ne, snad budou dneska nahrávat tu českou lokaci úkolu a pak se to rozjede, jenom hádám ...
 

DeletedUser16495

Guest
Co já bych dal za ,, Tekvice ,, ( Dýně ..)

Knak : Tobě to též nejde ? :(
 

DeletedUser

Guest
já bych řekl, že ty úkoly budou obden. Aspoň to tak časově vychází, ale možná se pletu.
 

DeletedUser

Guest
mna by zaujimalo, ci v tom adventnom kalandari mozem najst aj ine produkty, nez produkty urcene vyhradne pre kucharov? zatial same tekvice, zemiaky, obilie, fazula, cukor. :klubun:

Jiné produkty tam nenajdeš, pouze ty, co jsou do toho vánočního úkolu :hoj:
 

DeletedUser16495

Guest
Alespon pod okénkem 24 Budem čekat zázrak ... :) :hoj:

Btw. Ale fakt, už mě to mrzí :(

Úkol který dodává Lékořici jsem splnil, a co dál ?.. Úkol kdo s koho mám splněný, a nic ... :(
 

DeletedUser

Guest
.

Trochu nedomyšlené, jak na Dakotě sehnat doutník - většinu hráčů na tak mladém světě na tuto práci nepustí. Bylo by dobré na toto upozornit v Německu - mohli by třeba letos dát jeden doutník do dárků ještě před Vánoci.
 

DeletedUser9350

Guest
Doutníky nejsou žádný problém, spíše mě to přijde, že se tu zase brečí na špatném hrobě. Je to jen o tom s někým se na tom domluvit.
 

DeletedUser1318

Guest
Doutníky nejsou žádný problém, spíše mě to přijde, že se tu zase brečí na špatném hrobě. Je to jen o tom s někým se na tom domluvit.
Kolik a za kolik jich tedy nabízíš na prodej?
Na Dakotě?
Já je nechci, jen dělám průzkum toho, jak je to "snadné", případní zájemci - pište pak rovnou ve hře, tady není tržiště.
 
Nahoru