• Nazdárek kovbojové a kovbojky, Rok je téměř u konce - a jako každý rok - je čas na přípravu vánočních svátků. Využijte šance si odpočinout, dostat se do sváteční nálady a nahlédnout do Santova pytle. Připravili jsme si pro vás tradiční událost "Honba za dárky" a zimní výprodej. Více informací najdete na herním fóru

Více soutěží

Rozhodně navrhuji "NE DUELŮM" !!!! pro řvouny :) A) je nesmysl vyřadit někoho ve zkrácené soutěži na 72 hodin B) po celou dobu přechodu vše bedlivě střežila canadská jízdní a pro rváče a santusy nebyl prostor ;) C) po pálení a zabíjení na oslavách sklizně lidi uvítají klid :)
Jsem za,pokud toto dobře dopadne,za stejných podmínek udělat něco pro duelu chytivých :D a někde jsem zahlídl nápad dle 700.mil v sedle to se mi líbí,to by šlo zrealizovat ;)
 
Zpět
Nahoru