• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Víkendové slevy pro bojovníky o pevnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

tento víkend (od pátku do neděle 23:59 h) najdete v Shopu zlevněné položky pro bojovníky o pevnosti o 20%. Akce platí na následující itemy:


strong_very_low_fort_damage.png

Silný mastný olej na zbraň
(Použitelný item)
+50-50 poškození v bitvě o pevnost
Počet použití: 2
39
nugget_upb_12.png
31



strong_high_fort_bonus.png

Zesílená prodloužená hlaveň
(Použitelný item)
+7 obrana pevnosti
+7 útok na pevnost

Počet použití: 2
239
nugget_upb_12.png
191



strong_very_low_fort_bonus.png

Vylepšené stabilní mířidlo
(Použitelný item)
+2 obrana pevnosti
+2 útok na pevnost

Počet použití: 2
39
nugget_upb_12.png
31



strong_charger_fort_bonus.png

Vylepšený naolejovaný uzávěr s úderníkem
(Použitelný item)
+30-30 poškození v bitvě o pevnosti
+3 obrana pevnosti

Počet použití: 2
95
nugget_upb_12.png
76



Přejeme příjemné víkendové nákupy!


Reakce pro Lintea[SPOIL]http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=304554&postcount=41
Inak dačo je veľmi zaujímavé, mohol by som prisahať, že na jednom nemenovanom zahraničnom fóre nebola dnes večer vôbec žiadna zmienka o zľavách na 4 predmety, ktoré sú u nás v zľave cez víkend a keď som sa tam pozrel pred takou polhodinkou, vidím tam zverejnenú tému, dokonca so skorším časom, ako som to napísal ja tuto. Ale asi som slepý, v poslednej dobe sa mi to stáva celkom často, že niečo napíšem na fórum a potom to neskôr vidím na inom fóre, iba v trošku pozmenenej forme a napísané s ešte skorším časom. Asi by som mal napísať do NASA alebo kam, lebo to budú dáke časopriestorové čáry máry. Hmm, asi budem dáky obľúbenec času, možno som času miláčik, no každopádne som z toho paf


abb211b4c291fc13f2096cac0ce2c3ac98444f7c.png

Linteo, veškeré zprávy před vyhozením zpracováváme v interní části a vyhazujeme, když máme povolení od Wich (dělá si kontrolu). Jako admin bys měl vědět, že ne každá akce se vztahuje na všechny státy a my nemůžeme vyhodit jen tak něco, co nebude pro nás platit - z toho důvodu ani není možné čerpat informace o akci od vás ze slovenského fóra. Na screenu ti přikládám důkaz, že jsem informace dostala od Wich a osobně jsem si dle ID itemů a anglického názvu dohledala na TW-DB, o jaké itemy se jedná, protože v toolu se mi hned první item nezobrazuje.

Bylo by od tebe opravdu velmi milé, kdybys přestal naši komunitu neustále propírat na slovenském fóru s každým oznámením, je to již poněkud trapné. Zapojování hráčské komunity do tvých osobních problémů je neprofesionální a já nadále nemíním vysvětlovat každý náš krok, který jako tým či jednotlivec podnikneme.[/SPOIL]​
 
Nahoru