• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Výprava

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    56
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
HERNÍ PROSTŘEDÍ-OVLÁDÁNÍ-GRAFIKA
Výprava
Nové dobrodružství
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Odpovědi na otázky:
Aby se to netlouklo s textem (a já v prvním příspěvku nemusel vždy únavně rolovat až úplně dolu, abych doplnil otázku a její odpověď), tak tady v tomto příspěvku pod ním budu odpovídat na případné otázky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10103

Guest
Tipuju že INNO zavede vyplacení za spletení ve formě nugget ;), pokud to samozřejmě zavede.
 

DeletedUser14260

Guest
NUGETY TOMU CHLAPCI!

Vypadá to skvěle! Doufám, že i pro soudruhy tomu bude tak.
 
Jak to že jsem na to narazil az ted? :D Takze safra dobre provedenej návrh jsem tady dlouho nevidel, jednoznacne pro :) nechces k nemcum do týmu, treba by to po dvou letech zase za neco stalo :D
 

DeletedUser

Guest
Jak to že jsem na to narazil az ted? :D Takze safra dobre provedenej návrh jsem tady dlouho nevidel, jednoznacne pro :) nechces k nemcum do týmu, treba by to po dvou letech zase za neco stalo :D

Těžko říci, jestli bych jim tam byl něco platný (německy neumím ani ň). :-D

NUGETY TOMU CHLAPCI!

Vypadá to skvěle! Doufám, že i pro soudruhy tomu bude tak.

Pokud se přimluví třeba zdejší admini, třeba by to mělo větší váhu, než ostatní návrhy, a pak kdo ví - třeba by na tom začali dělat. Tím ovšem nechci znevážit ostatní nápady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechci být za šťourala (snad mi to prominete při faktu, že se hlasování uzavřelo před měsícem a od té doby to tu visí), ale asi by se to tu mělo přesunout do "Návrhy k přeposlání".

Stejně tak i:
Pevnosti a motivace je hrát (ty asi ale půjdou do archivu).

Za vyřízení předem dík.
 
Nahoru