• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Výprodej

Možná to špatně chápu, ale je tam napsáno, že sleva bude trvat 48 hodin - od 12:00 27.11. do 12:00 28.11. Mám dojem, že je to jen 24 hodin. Pokud tím tedy není myšlena půlnoc 27.11. a druhá půlnoc 28.11. :D
 

z3l1

Člen týmu
Možná to špatně chápu, ale je tam napsáno, že sleva bude trvat 48 hodin - od 12:00 27.11. do 12:00 28.11. Mám dojem, že je to jen 24 hodin. Pokud tím tedy není myšlena půlnoc 27.11. a druhá půlnoc 28.11. :D

The discount will be available for 48 hours from November 27th 12:00 (BETA: 09:00) until November 29th 12:00 (BETA: 09:00).
Akce tedy bude od 27.11.2020 do 29.11.2020 - Omlouváme se došlo pouze k překliknutí.
Děkujeme, že jste si toho všimli.

z3l1
 
Důstojník pořád nic? Po 19 měsících by to už fakt nebylo od věci. Nebo chtějí lidi přesvědčit, aby ještě nakoupili šunty, který jsou k ničemu (Frye je už potřetí během jednoho roku) a důstojníka pak velkoslavně vytáhli po Vánocích někdy v půlce ledna, aby lidi museli dokoupit nugáty, protože se teď vyšťavili a už nemají za co nakupovat...

Aych to měl někde napsaný - tipuji, že důstojníka dají o víkendu 29. - 31. ledna 2021.
 

Pawn

Člen týmu
Je to čistě mířené na otevřené nové světy.. s tím co za fanatickou elitu tam je, tak polovina severu budou zahradníci 2 minuty po spuštění výprodeje a oháknutý "v černém" někteří možná "v zeleném" aby ladili a ostatní sety si určitě pořídí také protože co kdyby náhodou. Tak z pohledu inna proč ne, když to vychází :-D
 
Za 40% slevu na věci v shopu jsem rád.
Za ty věci, co budou na trhu v dražbě jsem taky rád,je to takové jedinečná akce během roku,nebyl bych proti kdyby se opakovala víckrát a třebas i něčím užitečným,-)

Podobně jako HIV jsem zklamán,že důstojník furt nic, takže není šance trochu narovnat palebnou silu na Arizoně u dvou aliancí, co tam "soupeří" o pevnosti.
Dále mě překvapilo, proč těch 40% INNO nepláclo i na truhly co nabízej, asi by je to finančně složilo,-)
Poslední poznámka ohledně výprodeje je, že si INNO neudělalo čas a nepřekvapilo nás nějakým novým setem (pominu-li tedy tu maškarádu se špičatým kouzelnickým kloboukem,-)
Ikdyž proti gustu ...
Takže klidně nějakou tu truhlu, co čeká na mě v shopu, si kupte za mě, budu dál skrblit nugety,-)
 
Jistě vraťte Unii a dotlačte The West k naprostému masakru! A to na všech frontách jak v bitvách, tak peněženkách a i kreditních kartách, aneb nuggeťáci co zaváhali, tak už napodruhé váhat nebudou... Jelikož to trauma, co si způsobili zaváháním na poprvé, si už neodpustí a tu sadu napálí rovnou komplet na +1 ba možná +2, aby se neřeklo, někteří jedinci i na +3 protože prostě můžou... Chci vidět, jak se pak bude rebalancovat taková situace. Hmm... že by rovnou na to nový sniper set verze Unie 2.0 a nebo neobvyklý wannabe tank set, který překoná očekávání i Inna samotného v bonusech? :eek:
 

DeletedUser11928

Guest
Jistě vraťte Unii a dotlačte The West k naprostému masakru! A to na všech frontách jak v bitvách, tak peněženkách a i kreditních kartách, aneb nuggeťáci co zaváhali, tak už napodruhé váhat nebudou... Jelikož to trauma, co si způsobili zaváháním na poprvé, si už neodpustí a tu sadu napálí rovnou komplet na +1 ba možná +2, aby se neřeklo, někteří jedinci i na +3 protože prostě můžou... Chci vidět, jak se pak bude rebalancovat taková situace. Hmm... že by rovnou na to nový sniper set verze Unie 2.0 a nebo neobvyklý wannabe tank set, který překoná očekávání i Inna samotného v bonusech? :eek:
Už je pozdě cokoliv rovnat. :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Důstojník pořád nic? Po 19 měsících by to už fakt nebylo od věci. Nebo chtějí lidi přesvědčit, aby ještě nakoupili šunty, který jsou k ničemu (Frye je už potřetí během jednoho roku) a důstojníka pak velkoslavně vytáhli po Vánocích někdy v půlce ledna, aby lidi museli dokoupit nugáty, protože se teď vyšťavili a už nemají za co nakupovat...

Aych to měl někde napsaný - tipuji, že důstojníka dají o víkendu 29. - 31. ledna 2021.
No zajdi se podívat třeba na beta forum co si o union setu myslí hráči, jak je naprosto šílený.
Můj tip je, že důstojníka už neuvidíš ve výprodeji. ;)
 

Deleted User - 825207

Guest
BTW, těch 40% na shop se mi líbí, osobně koupím hoooooooodněěěěěě ratatouille! :)
 
No ti kteří tu tleskaj tomu, že unie není v shopu, jen podporují ty "frajery", co měli to štěsti, že byli správný dny na west s dostatkem nuget, a teď si honí ego na ostatních, co měli "smůlu"
Ano daleko větší smysl bude mít když ten set bude mít každej, kdo si ho chce koupit než jen pár vyvolených, pro INNO by to byla taky výhra, zvlášť pokud by stávající majitele pokračovali ve vylepšování, kábat na lv 2 stojí jiný nugety než kabát na lv 4,-)
2 roky protekce zmíněných snad stačilo ne?

A pokud na ten set všici tolik nadávaj, proč INNO neudělá něco se statusama, když může hýbat s mexičanem apod.?
Protože by to byla prasárna?,-)

Argumenty proč ten set nedat na SHOP prostě v rozumné debatě lidí, co ten set nemají neobstojí
Lidi, co ten set maj, samozřejmě budou třeba pokrytecky namítat, jak je hnusnej a pak to v bitvě osolí těm, co jej v inventu nemaj.
Hivko si posteskl správně,-)
Jediná šance jak devalvovat ten set je hodit ho na trh 3x do roka,-D
Na druhou stranu nejsem ani proti tomu zásahu INNO, bylo by to pro můj nuget účet levnější.
Omlouvám se supportu za jemný odchyl od tématu, ale ty bláboly, co tu od některých létaly, nelze přejít bez povšimnutí.
 

Deleted User - 825207

Guest
No ti kteří tu tleskaj tomu, že unie není v shopu, jen podporují ty "frajery", co měli to štěsti, že byli správný dny na west s dostatkem nuget, a teď si honí ego na ostatních, co měli "smůlu"
Víš o tom že the west je jen hra?Pokud tě rozčiluje nějaký ňouma v bitvě s union setem tak otevři okno, tam je skuteční svět.. ;)

A pokud na ten set všici tolik nadávaj, proč INNO neudělá něco se statusama, když může hýbat s mexičanem apod.?
Občas mně zaráží jak naivní lidi tady jsou, já nevím ale pořád vám lidi nedochází že inno to má někde?
Bože oni vlastní hru, kdyby chtěli tak..
Nedochází vám po těch měsících a měsících že the west mají jen jako doijnou krávu, ty vaše nápady, feedbacky apod nesmysli končí v koši(pokud vůbec do německa něco jde) a když v oznámení je psáno něco ala "na základě vašich ohlasů" nebo "na žádost hráčů" je to lež, to co je v hře a to jak inno k hře přistupuje mluví o opaku.
Proto i zde, nedočkáš se žádného balance apod, podle většiny hráčů je union moc silný, místo toho aby inno hledalo řešení jinde tak raději nedělá nic, do výprodejů oficíra nedá a je to..Je to snadnější cesta..

To nejsou bláboly, to je holý fakt, je lepší prostě union již do shopu nedát a časem se na to zapomene, stejně jde innu jen o nové světy kde se podle mě utrácí nejvíc a na starých kde je boj 3x týdně když se zadaří mají někde...Takže lepší to do shopu nedát a tím "neničit nový svět" než pak poslouchat kritiku hráčů, proč je union v shopu( a věz že by těch nasraných hlasů bylo hodně).
 

DeletedUser19291

Guest
som rád že tu je ďalšia uvedomelá duša (@thoriorz87 ) ktorému tiež došlo aké "zaujímavé"/ nechutné praktiky nabralo INNO za posledné roky s touto hrou :D :D
Čím skor si to uvedomíte že sa budú opakovať každý rok tie isté eventy + "výpredaje" + zbery tekvíc, darčekov, tým lepšie pre vás :D
Pochopte že už nič prelomové tu neplánujú pridať sám to niekde na bete písal vývojár.
 
Nahoru