• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Výprodej

Pawn

Člen týmu
To není tak úplně pravda. Stejně tak to nebyl vývojář. A plány se mohou měnit a to že v té době měl řečeno že nic nového nebude, už platit nemusí. S příchodem Ala, který ho nahradil to spíše vypadá, netvrdím že přímo převratné změny ale upravená forma bitev, dobrodružství i tříd postav nás za neurčitou dobu by i potkat mohla. Což je to co westu stačí, protože i tak je to založené převážně na bitvách posledních pár let. Tak k čemu převratné novinky? Na poměry browser her co letěly převážně tak 7 let zpět, se west drží solidně.

Jinak unii vracet je úplná blbost, akorát to udělá mnohem větší nevybalancovanost než která je, je sice krásné že duelanty štve že nenastřílí to co osoba s unii ale pořád je zde ten faktor že bitvy nejsou jen o duelantech (jsou zde 4 charaktery, překvapivé já vím) a druhá strana- respektive lidi na kterých si ten dmg naháníte nemají pořádnej set tak 2 roky který by se unii vyrovnal a už i tak jsou vojáci pomalu k smíchu stím co tu lítá za poškození a to že člověku s unii se těžce uhejbá ať máte bonusy jaké máte je samo o sobě jasná stopka že je něco špatně. Takže z mého pohledu opravdu více takových extrémů třeba není. Dokuď se nestane nějaká balanční úprava. Nebo se opravdu alespoň nedočkáme odporu v procentuální podobě jak se na betě snaží prosadit již delší dobu pár hráčů. :-)
 

DeletedUser19291

Guest
Zde můžete diskutovat....
Som jediný komu prijdu všetky položky ktoré budú vo výpredaji nejaké lacné?
Napr. taká Karnevalová truhla (link na bonusy)

1606415356119.png IBA ZA 1500 NUGGETOV? ASPON 3000 NUGGETOV ZA TIETO BONUSY, VSAK TO BUDU NORMALNE VSETCI VYKUPOVAT ZO SHOPU!!
kde su tie casy ked sa predavali truhly na vypredajoch za 4500 nuggetov???

1606415863253.png1606415869492.png
ako tieto???

OKAMZITE SPATNA VAZBA DO HAMBURGU NECH TO DAJU O 1/2 DRAHSIE!
TOTO VOLATE BLACK FRIDAY EVENT????
 
Superraple jak se to říká? Kdo zaváhá, nežere... Tu sadu mám na Floridě (Ano tam, kde je to totálně o ničem a sama držím z části vinu za to, že to tam je, jak to je) a když vidím, co s tím zmůžu já (Duelant zaměřená Modrá-Střílet), tak i bez full vést to nadělá bordel a osobně tu sadu ve hře vidět masově nechci... Sama kam vlezu, tam na Floridě bitvu převrátím vzhůru nohama... (S tím že tam jsou bitvy max 10v10 a jsme rádi že... A rozhodně si nepotřebuju honit ego tím, že rozeberu bitvu na atomy jen svojí účastí v sadě Unie) Ta sada by měla zůstal uzamčená dokud nevymyslí counter-set pro tanky a neměla by se šířit, protože je to masakr. Jinak úprava bodů u nuggetový sady? Nenech se vysmát lidi by je rozcupovali na kousíčky za něco takovýho...
 
je vidět že tu všici lobujete za tu pro mě levnější verzi opravy té "chyby", co INNO vyplodilo, souhlasím, úprava statusů u unie postačí, netřeba vracet do shopu,-)
Lidi by je nerozcupovali, INNO je vlastník, může vše a ještě mu budou lidi děkovat, že to nezavřou,-) (nehledě na to, že z tvé reakce spíš vyplývá, že bys případnou úpravu statů uvítala,-)
Zvlášť pokud tu redukci statů u unie podložíme nějakou anketou,-)
Podle vaších reakcí by byla úspěšná,-)
 
Naposledy upraveno:
Dodatečně se omlouvám za odbočení od tématu. Jinak k tématu, tam asi není moc co vytknout, krom toho, že je škoda, že nevrátili ještě pár chybějících sad co se snad od vydání ve hře ještě neobjevily znovu a mohly by mít sběratelský dopad pro mladší sběratele... Uhm mezi takovými sadami byl Pirát, Zaklínadlo a Vězeňští bratři. Navrácení kytiček se asi dá brát pro nový svět jako jackpot.
 
A nejni úžasné když toho "frajera" sundáš?
Jen mi chybí proti set,myslím ve vypodobnění...třebas Cortina mohl být nahrazen důstojníkem Konfederace :) Kdo ví,třebas nás překvapí INNO :D
 
Na nový svět unii dávat nemuseli, pokud by nechtěli. Stejně jako tam nedali letní duchy.

Proti všem přestřeleným sadám, a že jich bylo, se vždycky bojovalo jinou silnější sadou. Ohněm proti ohni. V obraně už je cortina, kde je dost velký problém se trefit a obrovsky se s tím zase zvýší HP. Stačí přidat už jen nějakou sadu do útoku a podmínky pro vrácení důstojníka do shopu budou připravený dokonale. Jen teď ten časový výhled není moc optimistický - na valentýna bitevní sady nebývají, protože jde získat vždy jen jeden kus. A na velikonoce taky moc ne, pokud nepočítám Phoebe, tak tam kromě nějakých aušusů(bass reeves, průvodčí, shawnee) nic pořádnýho nebylo. Takže s trochou štěstí v létě a nebo až oktoberfest. Případně ultimátní varianta - hodit v lednu znovu důstojníka a v březnu se vytasit se sadou pro tanky za nugáty.
 

Deleted User - 825207

Guest
Lol, snad top 10 na klondiku všichni pátek a požárník...
Pak že inno nemá zisky a že se nevyplatí otvírat nové světy..
BTW, kdy bude hlasování o názvu příštího světa?Já bych otvíral každé tři měsíce, sype to krásně! :D
 

DeletedUser11928

Guest
Lol, snad top 10 na klondiku všichni pátek a požárník...
Pak že inno nemá zisky a že se nevyplatí otvírat nové světy..
BTW, kdy bude hlasování o názvu příštího světa?Já bych otvíral každé tři měsíce, sype to krásně! :D
Podobne jako jsi mel ty ty "top veci na expy" na jerichu. :-)
 

Deleted User - 825207

Guest
Podobne jako jsi mel ty ty "top veci na expy" na jerichu. :)
Jj, jen mně to udivuje že se ten kolotoč pořád točí a vlastně každý rok to samé, věřím tomu že příští rok to bude opět jako letos..
Popravdě mě to dost překvapilo vzhledem k tomu že i jericho po startu bylo slabě osídleno a dost lidí si klepalo na hlavu při myšlence že by se ještě něco otvíralo v 2020 a ejhle, 2020, klondike a inno opět rejžuje..
Tak co, příští rok, bude nějaký nový svět? ;)

EDIT:
A dnes jsem viděl na salonu pipinka, prej dám dolary na jerichu, chci tady(jako na klondiku), poměr 4:1.
Ty vole rok klikáš 15sec, rveš tam nuggety aby jsise po roce snažil protočit na nový svět 4:1, ty vole..Nevím no.. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19291

Guest
@thoriorz87 a to je pravý kolobeh života na weste
snad vam toto otvori oci, kam smeruje west :D (archiv oznameni vycuc) :D
Screenshot_1.png

+
To není tak úplně pravda..... Na poměry browser her co letěly převážně tak 7 let zpět, se west drží solidně.
Sleduješ vôbec aktualizácie? všímaš si čo prevratné do nich dávajú? Maximálne pridávajú ulohy a nové itemy. + menia iba veci na ktoré sa hráči sťažujú :D
A dosť solidne sa drží tých 200 ľudí čo hrá na každom svete okrem tých kde sa dalo migrovať
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
na Steamu je zrovna sale tak si kupte pořádnou hru a nesypte prachy do bezedný díry jménem inno ;)
No já hraji Albion Online a the west na klondiku mam jen for funn na kancl takže ze mně už inno moc mít nebude hele..
Sice si něco koupím co neseženu na trhu ale už to nebude žádná sláva.. ;)
 
Nahoru