• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Výrobky na energii pro kováře ...

Ahoj,
vím, že to bude znít spíše jako brblání, navíc nevím, jestli to píši do správného vlákna ...
... ale bude-li INNO přidávat do hry nějaké nové recepty, nebyla by tam nějaká šance, aby i kovář dostal vlastní možnost si NĚCO JEDNODUCHÉHO na energii vyrobit. Každé řemeslo něco jednoduchého má, pečené fazole, čaj, polní tábor, jen kovář se musí furt někoho "doprošovat".
Chápu, že každé řemeslo má svoje, kuchař pracovní body atd., ale ta energie to je prostě tak zásadní věc, že by ji měli mít ve výrobě všechna řemesla.
Takže pokud je k tomu prostor, šlo by k INNU zaurgovat tímto směrem? Popř. aby upravilo nějaký stávající recept?
Není to nic světoborného, bolestivého, problematického jako migrace atd. a vzhledem k neustále padajícím počtům hráčů na světech a snižující se agresivitě hry, méně a méně bitev, méně a méně duelů, je stejně většina těch výrobků kováři k prdu, nehledě na to, že bez brusného kamene se v duelu obejdeš, to samé platí pro objektiv v bitvě, energie je prostě jiná liga, dělá z kovářů druhou kategorii v řemeslech, hardcore verzi hraní,-)
A kde jsem či jsem byl kovářem mě tato skutečnost iritovala.
Tak kdyby byla šance na to to změnit, udělalo by mi INNO drobnou radost,-)
 
Nahoru