• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

V kterém časovém pásmu funguje support?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Legate

Člen týmu
Má být je docela duležité slovo, bohužel jak jsis mohl všimnou tak odpověď chybí. Jak bylo již napsáno: Administrátorka hry se k této situaci vyjádří ihned, co to půjde. Tak prosím o strpení, protože na to taky čekám a taky mě to dost zajímá odpověď. Nevím na co by supermodetároka odpovídala, když jediné informace jak již bylo zmíněno ohledně toho má Miko.

@Legate : kdybys téma dočetl až do konce, tak bys se dostal: Odpovím v průběhu dne, do té doby uzavřeno což slíbila @Symphie a nedodržela. Jinak stav věci chápu, ale nechápu proč máte v týmu člověka, co Vám tu práci kazí.

Legate

Člen týmu
Ano celé jsem to přečetl. Dokonce jsem to chtěl zmínit, ale nevím co bych na to odpověděl. Jedině to, že momentálně Symphie řeší duležitější věci v reálném životě, proto neodpovděla.

Ano celé jsem to přečetl. Dokonce jsem to chtěl zmínit, ale nevím co bych na to odpověděl. Jedině to, že momentálně Symphie řeší duležitější věci v reálném životě, proto neodpovděla.

Pokud si něco naplánuji na příští den, tak většinou to je s ohledem na reálný život ... no tak ať se dneska hezky vyleje a příští rok už prosím zodpovědnější přístup.

Mikosansobi

Člen týmu
V původním příspěvku jsem se již vyjádřila.
Co se týče Tebe Ighasi, doufám, že jsi při psaní příspěvku výše byl jak pán bůh káže, protože se opravdu nechci rozepisovat v posledním dni v roce o karmě.

Téma uzavírám.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.