• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vaše najobľúbenejšie hry

DeletedUser

Guest
Musíš si uvědomit,že velké části fóra je kolem 12-15, a ti neměly zrovna moc příležitostí ozkoušet moc těch starších her.....
Já mohl hrát na PC myslím až od 9let,přičemž teď je mi 14,tak my řekni,kdy jsem měl stihnout tyhle starší hry,zvlášť když jich polovinu už ani nespustím...
A mé nejoblíbenější hry jsou Mafia A Gothic II Adon.....
 

DeletedUser

Guest
Spustit jde vsechno kdyz se chce. Spoustu problemu resi DOSBox, takze i dnes si kazdy muze zahrat napr. UFO:Enemy Unknown, (XCom: Apocalypse, ) Warcraft 1 (btw. moje uplne prvni strategie) nebo 2 (btw. moc pekna hra), nebo si muze zahrat Dune 2 (uplne prvni strategie na svete tusim)...
Nejlepsi na tom je, ze vetsina tech her je uz davno zadarmo... akorat ze kdyz uz to nejsou pametnici, tak jim to nic nerekne a neoceni tu genialitu let minulych, kdy jestee vychazeeli originalni tituli definujici nove zanry a ne jen kopie zanru jako dnes.
 

DeletedUser

Guest
Ja mám naj hry asi títo : GTA 4, NFS Pro Street (každý na to nadáva ale mne sa to velmi páči),Cobra 11,Far Cry 2,SCARFACE,Mirrors Edge,CS 1.6, The SIMS a Lord of the Rings. :)
 

DeletedUser

Guest
Pánové hrál někdy někdo might and magic, konkrétně IX? Grafika strašná, ale jinak je to perfektní.
 

DeletedUser

Guest
Mne to stale padalo keď som mal prejsť jednu pasáž ale je to dobrá hra mne sa najviac aj tak páči 3ka
 

DeletedUser

Guest
Pánové hrál někdy někdo might and magic, konkrétně IX? Grafika strašná, ale jinak je to perfektní.

Tak ja osobne mam radsi VI, nebo VII (ted si nejsem jist, kterej je kterej, ale mam rad vicemene oba :-). V pozdejsich dilech zavedli takovou tu podivnost, ze muzes mit v parte napr. draka, licha, minotaura atd.... a vubec je netrapilo, ze zabijis draky, lichy, minotary... prislo mi to jako upadnuty na hlavu.
 

DeletedUser

Guest
Zablokuju každého, kdo tu zmíní konkurenční hru od konkurenční firmy - přečtěte si pravidla fora a pak pište!

Na pokec máte PM, ty spamy jsem tu smazal.

(ještě k diskusi: Johndere má pravdu, je to browserka... ;))


Edit by Darling: nechce se mi zakládat příspěvek, tak se omlouvám Cesimu za narušení příspěvku.. pro ty, kteří neví, kde najdou pravidla fóra - ---ZDE---, jinak by jste je měli mít nastudované všichni, neboť s jejich dodržováním souhlasíte při zakládání účtu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Freash - No ale já v devítce teda nepotkal žádnýho draka co by se ke mě chtěl přidat, jen lidi. Teda bohužel jsem ji nedohrál. Prasklo mi to hrací CDčko.
 

DeletedUser

Guest
Freash - No ale já v devítce teda nepotkal žádnýho draka co by se ke mě chtěl přidat, jen lidi. Teda bohužel jsem ji nedohrál. Prasklo mi to hrací CDčko.

tak to bylo asi jen v VIII, v IX to uz teda dali zase zpet doporadku. Co tak koukam na screeny tak sem ji snad ani nehral. asi me zenchutil predchozi dil, tam sem to ani nezkousel:ehm:
 

DeletedUser

Guest
Ale jinak je to perfektní hra, skoro bych si ji i někdy zahrál, protože ta grafika je sice, no proti dnešním hrám hrůza a děs, ale jinak je to proti dnešním hrám zlatej poklad. Propracovanej příběh, úkoly... To v těch moderních hách skoro ani nejni.
 

DeletedUser

Guest
Tak propracovany RPG jsou Elder Scrolls - Dagerfall i Morrowind byly ve sve dobe spicka... Oblivion mam v planu, tak sem zvedavej. Jedinej jejich problem je, ze hraci obcas nepochopi, ze to neni klasicke RPG , ktere vodi hrace za ruku a rika mu co ma delat, ale cely zivy svet, kde si hrac muze delat co chce a svet na to reaguje a odviji se podle toho ruzne vedlejsi deje.
 

DeletedUser

Guest
Bežte nekam hehe, nejlepsí hra je 1 prince of persia, doom a upe nejvíc sou bulánci (jako dobry je i NFS most wanted, timeshift, cod 2, America's army ...)
 

DeletedUser

Guest
Hej jako když sem dostal domu pc, tak sem tyhle hry chtel jako prvni a k tomu jeste 1. dva díly nfs ted meje 15 a uz me moc novinky neberou ale co vidím to testnu(když je cas a nehraji T-W a WoW)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem tvrdým zastáncem RPG Gothic1,2,2A,3 jsou nej. Nyní čekám na Risen od Autoru gothica :-) . Alespon my ubehnou dlouhe zimni veceri.
 

DeletedUser

Guest
prej bude dobry call of duty-modrn warfare 2 nebo jaks e to pise ma to bejt pre lehci na grafiku ale prej hra bude hodne kvalitní
 
Nahoru