• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše najobľúbenejšie hry

DeletedUser

Guest
Já jsem tvrdým zastáncem RPG Gothic1,2,2A,3 jsou nej. Nyní čekám na Risen od Autoru gothica :-) . Alespon my ubehnou dlouhe zimni veceri.

Má oblíbená série...
Jen 3 je...taková...jiná oproti ostatním dílům...
Není to úplně špatná hra,ale k dokonalosti má taky hodně daleko...
Risen jsem hrál jen demovku,přičemž ta mi nabídla asi 2hodiny času..
Peněz je zatím málo,takže budu ještě muset hoodně dlouho počkat,než ji budu mít....
Z TES jsem hrál jen Morrowind,ale mě tam opravdu vadilo ohromné množství lidí...
Skončil jsem u nějakého úkolu-najdi jakého si chlapa...toho jsem do teď nenašel...
Ale jinak je tam skvělý herní svět,jen Bloodmoon mě moc nenadchl...
 

DeletedUser

Guest
Nemám rád bezmyšlenkovitý střílečky a vzhledem k tomu že mám jenom notebook se slabou grafockou kartou tak moje oblíbené hry patří k těm starším. Třeba zde již zmiňovaný TES: Morrowind, dále pak RPG s mizernou grafikou ale s úžasným příběhem Final Fantasy VIII na kterou vyšla čeština po dlouhých deseti letech. Jinak si občas rád střihnu starý pecky který tady asi, vzhledem k věkovému průměru zná málokdo jako je Princ nebo Golden Axe.
 

DeletedUser

Guest
Nemám rád bezmyšlenkovitý střílečky a vzhledem k tomu že mám jenom notebook se slabou grafockou kartou tak moje oblíbené hry patří k těm starším. Třeba zde již zmiňovaný TES: Morrowind, dále pak RPG s mizernou grafikou ale s úžasným příběhem Final Fantasy VIII na kterou vyšla čeština po dlouhých deseti letech. Jinak si občas rád střihnu starý pecky který tady asi, vzhledem k věkovému průměru zná málokdo jako je Princ nebo Golden Axe.

Ale, obojiho jsem se nahral dlouhé hodiny :-) I když já se nejraději vracím k trochu "novějšímu" titulu: Crusader no Remorse
 

DeletedUser

Guest
Juj. Golden Axe. To jsme pařili snad ještě v družině když jsem byl někdy v třetí třídě. To byli časy, jsme se u toho dycky prali.
 

DeletedUser

Guest
ja mam nejradsi hru na ps3 ufc undisputed 09 kdybyste nekdo sledovaly ufc napiste muzem prohodit par slov
 

DeletedUser

Guest
Sháním jednu hru - tu budou znát spíš "pamětníci" byla to bojovka - pamatuju si tam postavy, nik, ninja a ještě tam byla jedna ženská - těch charakterů tam bylo dost - ve hře proti počítači tam byl v posledním kole kyborg kterého bylo těžké porazit - nevíte někdo jak se hra jmenovala?
 

DeletedUser

Guest
Moje oblíbená hra je CoD 4, hraju to v PC herně D:D:D:D doma to totiž nemám :D
 

DeletedUser

Guest
Nemyslíš jeden z prvních Mortal Kombat?

Ne to určitě není ono - ještě si pamatuju že tambyl chlápek v košili a kravětě a se slunečnáma brýlema - a dělal takové vířivé útoky. Fakt nevím jak líp to popsat.

To to opravdu nikdo neví?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemám rád bezmyšlenkovitý střílečky a vzhledem k tomu že mám jenom notebook se slabou grafockou kartou tak moje oblíbené hry patří k těm starším. Třeba zde již zmiňovaný TES: Morrowind, dále pak RPG s mizernou grafikou ale s úžasným příběhem Final Fantasy VIII na kterou vyšla čeština po dlouhých deseti letech. Jinak si občas rád střihnu starý pecky který tady asi, vzhledem k věkovému průměru zná málokdo jako je Princ nebo Golden Axe.

Můj "milášek" (rozuměj PC:loool::loool:) už taky není nejnovější, ale nějak postrádám peníze na lepší... Mám rád spostu her (NFS undergraund, Starcraft, Warcraft, Falout - trojka mi nejede.... :cry::cry::cry:, Diablo, Baldur´s gate, Mafia, GTA...). Měl jsem období kdy jsem sháněl a hrál staré "dosovky" - DOOM, Price of Persia, Lost Vikings, Lemings, Prehistorik, 7 dní a 7 nocí... Ale ne všechny mně bavily...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1... >>> CoD 4 : Modern Warfare
2... >>> GTA IV
3... >>> CoD : Modern Warfare 2
 

DeletedUser

Guest
Momentálně to je - Just Cause ( kdo trošku umí anglicky, tak přiběh pochopí )
A až si seženu - CoD : Modern Warfare 2 tak taky :)
 

DeletedUser

Guest
Tak co jsem byl bez westu nuceně jsem se nudil a obstaral si CoD 4 a 5 a trochu si po dlouhé době zahrál :wacko:
Musím říci, že CoD 4 : Modern Warfare je s Crysis asi to nejlepší co jsem já hrál. Netvrdím, že to jsou nejlepší hry, ale co já měl v rukách určitě. Ani jsem nevěděl, že je CoD 4 : Modern Warfare 2 a hned to jdu někde pohledat.
CoD 5 taky není zlé i když někdy inteligence nepřátel je opět hrozná, ale zabaví to takže si to dohraju.
CoD 4 : Modern Warfare mě dostalo třeba i dějem a vůbec ten konec kdy člověk přijde o tým se kterým celou dobu bojoval a sám přežije je dost smutný a až mi to pokazilo ten zážitek ze hry trochu. Na hře se mi líbí ta modernější technika a hlavně třeba přestřelky v ulicích města jsou skvělé a myslím, že ukazují, že ani to nejlepší komando nemusí mít snadnou práci někde mezi takovou bandou nepřátel. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Když tak shrnu svou 25 letou hráčsku kariéru, tak samozřejmě uvedu hry staré, na které s jistou dávkou nostalgie vzpomínám, a které jsem si zahrál i pře několika lety třeba pomocí emulátoru DOSbox. Asi nejvícekrát jsem dohrál Eye of beholder I, II a III a Dungeon master 1 a 2. Na atárko vzpomínat, to je jako si prohlížet své album, ale určitě hry jako Spy vs Spy, Mig alley nebo Fractalus:eek:) za tu vzpomínku stojí.
A po letech jsem si vždycky rád zahrál staré automatovky přes emulátor mame32. Kdo by zapomněl na hry jako Shadowdancer, Ghost´Goblins, Vanguard, Dark seal, Undercover cops a Turtles ninja a jiné.
 

DeletedUser

Guest
CoD 4 : Modern Warfare mě dostalo třeba i dějem a vůbec ten konec kdy člověk přijde o tým se kterým celou dobu bojoval a sám přežije je dost smutný a až mi to pokazilo ten zážitek ze hry trochu. :klubun:


tak to si teda zahraj Modern warfare 2 to tě trochu potěší i konec
 

DeletedUser

Guest
No už na tom pracuju uvidím za jak dlouho to dostanu ze světa do pc :yes:
Jinak už se připravuje Crysis 2 a podle všech trailerů atd. to bude opět pěkná pařba :klubun:
 
Nahoru