• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2020

Oximus

Člen týmu
Také se mi to nezdá. Řekl bych, že to bude trvat od 7. dubna do 30. dubna a že ten květen je pouze omyl. Pokud je ale ta informace pravdivá, tak se nejspíše bude jednat o historicky nejdelší event na této hře. :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Sada strojvůdce - shit, sada o ničem a na nic.

Sada průvodčího vlaku - sada na bitvy, z mojí strany nemohu hodnotit, nejsem bitevník, vypadá dobře ale říkám, nevyznám se v těch věcech pro boje takže nevím.

Sada lovce odměn - celkem hodně zajímavá sada pro duelanty, aspoň z mého pohledu.

Karbaníková sada, sada za postup - shit, sada o ničem a na nic.

Prémium zbraně - no co dodat, klasika, nejsou špatné ale pušku bych si uměl představit i líp, ovšem p2w takže ne pro každého.


Plus dávám za brzké oznámení o tombole, víc jak týden před začátkem tomboly mít oznámení je fajn a mnohem lepší než když to zde člověk vidí na poslední chvíli pár hodin před startem tomboly, takže takhle hezky předem mít zde oznámení se mi líbí.
 
Sada strojvůdce - shit, sada o ničem a na nic.
Sada strojvůdce je rychlostní sada, která ti umožní se pohybovat po mapě mnohonásobně rychleji. Dává schopky do Jízdy na koni + bonusovou rychlost. S kombinací s tím novým koněm od Karbaníka (který taky dává jízdu na koni a má 300% rychlost) si myslím že to je hodně dobré. Jinak, je pravda že ten Karbaník stojí docela za prd.

Mhmm, určitě si koupím čepici strojvůdce abych vypadal jak vůl, to radši ty nuggety spálím v kočovném cirkusu ty vole..
Ale že by jste tam dali výprodej starých avatarů to ne..
Inno, opět jsi nezklamalo..
Proč furt ta kritika na Inno? Občas se holt něco nepovede. A myslím si že kouzlo starých avatarů je o tom, že ho mají jen veteráni a starší hráči. Představ si že hraješ 5 let, máš vzácný charakterový úpravy a najednou k tomu má přístup každý.


hlavně je to všechno 'grafický odpad'
Mně se například to oblečení líbí. Strojvůdce, průvodčí i lovec odměn mi přijdou esteticky vzhledné. Ale tak to je individuální.
 
vildae, ty mluvíš ale o sadě a thori o možnosti si koupit část Avatara .. to je dost velký rozdíl.
mě osobně přijde také k smíchu utratit 200 nugg za pár pixelů ... kdyby to mělo aspoň nějaký efekt, např. pracovní body, ale tohle je jen "obrázek"
 
O sadě mluvím po první citaci, ale u druhé citace mluvím i o tom avataru. Nezaměnil jsem to.
A já bych za to taky nuggety nedal, ale mám hafo dluhopisů, tak proč ne.
 

Deleted User - 825207

Guest
Sada strojvůdce je rychlostní sada, která ti umožní se pohybovat po mapě mnohonásobně rychleji. Dává schopky do Jízdy na koni + bonusovou rychlost. S kombinací s tím novým koněm od Karbaníka (který taky dává jízdu na koni a má 300% rychlost) si myslím že to je hodně dobré.

Nekecej, fakt jo?
Takhle, pokud jsi nový (tím myslím že jsi na vánoce tuto hru nehrál) tak ok, sada na rychlost se hodí, v opačném případě zde jsou lepší sady na rychlost a nebo kombinace sad.
Tady máš mojí kombinaci sady na rychlost:
q.pngw.png

Chci tím říct že starší hráči zde mají jiné (a dovolím si říct lepší) sady/kombinace sad na cestování než strojvůdce.
Proto ta sada je naprosto k ničemu pro veterány a ruku na srdce kolik nových hráčů od vánoc přibylo co tu sadu využijí?



Proč furt ta kritika na Inno? Občas se holt něco nepovede.
Občas se něco nepovede?
Zde jsi buď hráč co hraje grepolis a píše na the west forum a nebo ti inno platí za pozitivní posty, jinak není možné to co píšeš..
Občas se něco nepovede..Ok.. :D




A myslím si že kouzlo starých avatarů je o tom, že ho mají jen veteráni a starší hráči. Představ si že hraješ 5 let, máš vzácný charakterový úpravy a najednou k tomu má přístup každý.
Jo exkluzivní, když si myslíš že inno to vidí takhle..
Ok tak já si koupím svojí exkluzivní čepici a půjdu do depa opravovat vagony.. :D


Mně se například to oblečení líbí. Strojvůdce, průvodčí i lovec odměn mi přijdou esteticky vzhledné. Ale tak to je individuální.
Mně se taky něco líbí, ačkoli si myslíš že jsem pořád negativní tak zde je to naopak, ta sada lovce odměn se mi líbí jak oblečení tak zbraně, hlavně mačeta a puška a pes toho průvodčího je taky hezký "rošťák od pohledu" takže není to až tak černé se mnou jak to vypadá. ;)



.
A já bych za to taky nuggety nedal, ale mám hafo dluhopisů, tak proč ne.
Za 200 UPD bych radši na vánoce 3 pytle než čepici teď. ;)





mě osobně přijde také k smíchu utratit 200 nugg za pár pixelů ... kdyby to mělo aspoň nějaký efekt, např. pracovní body, ale tohle je jen "obrázek"
Prakticky vše jsou jen obrázky, i puška s kterou střílíš.
Hlavně můj názor je že se zde nevyplatí moc investovat (ať už jde o nuggety či dolary) do sad a jejich vylepšení protože stejně brzo máš další-lepší, ano, sehnat si sadu, možná utratit nějaký nugget, proč ne, ale dávat ji na +2 to asi už né po zkušenostech s inno.. :)
 
Proč furt ta kritika na Inno? Občas se holt něco nepovede. A myslím si že kouzlo starých avatarů je o tom, že ho mají jen veteráni a starší hráči. Představ si že hraješ 5 let, máš vzácný charakterový úpravy a najednou k tomu má přístup každý.

Staré avatary má každý, kdo si o ně kdysi požádal. Proto je nepovažuji jako plnohodnotnou věc do soutěží, pokud byly rozdávány na počkání a už jednou jsem ho odmítl.
 
Já jsem začal na Jerichu v lednu, takže jsem už vánoční event nepochytil, maximálně tak rampouchy. Tvoje rychlostní sada se skládá z těch starších kousků, které už ostatní těžko získají. Uznávám že je teda o dost lepší, ale jak to bývá - dobrá a drahá. Strojvůdce bude sice slabší, ale levnější a dostupnější variantou pro ostatní hráče.

pes toho průvodčího je taky hezký "rošťák od pohledu"
Ah, ano, ten je nejhezčí ze všech :cool:

nebo ti inno platí za pozitivní posty, jinak není možné to co píšeš..
Inno mi neplatí (ačkoliv by to bylo mohlo být fajn :D ), jen občas nechápu proč všichni tolik kritizují tuhle hru, stěžují si ale nadále hrají. Něco se mi nelíbí, nebaví mě to = nehraju; hra se mi líbí = hraju. Chápu že na TW je asi dost věcí co by se dalo zlepšit, ale nechápu ten hejt, podle mě zbytečné. Nechci být nějaký strážce zákona nebo vlezdoprdelka, jen.. to prostě nechápu.

exkluzivní, když si myslíš že inno to vidí takhle..
Ok tak já si koupím svojí exkluzivní čepici a půjdu do depa opravovat vagony..
No, ve spoustě hrách jsou staré a vzácné itemy/skiny, které mají jen ti veteráni a dlouholetí pařani. Některé hry si těch hráčů váží a nedávají možnost novým hráčům získat tyhle předměty aby si ti starší připadali jako že mají něco rare, ale.. když se nad tím zamyslím, tak Inno by teoreticky mohlo dát možnost nakoupit si tyhle avatary za nuggety, protože marketing a příjem peněz. Vím, že některá hra tohle udělala, dala všem možnost získat něco co bylo rare a dost veteránů bylo naštvaných. Jaká hra to byla už nevím.
 
Staré avatary má každý, kdo si o ně kdysi požádal. Proto je nepovažuji jako plnohodnotnou věc do soutěží, pokud byly rozdávány na počkání a už jednou jsem ho odmítl.
Tady koukám že jsem to napsal špatně. Moje chyba. Starýma avatarama jsem měl na mysli staré části avatarů, nikoliv ty avatary z roku 2009. Různé brýle, čepice, masky, pózy, atd. Tím vlastně ukážeš to že jsi starší hráč. Pokud by všichni měli možnost získat tyhle staré části avatarů, tak by to bylo nefér vůči lidem, kteří tu hrají x let a získali je z původního eventu, třeba i nějakým úsilím, ne jen pouhým nákupem.
 
Nekecej, fakt jo?
Takhle, pokud jsi nový (tím myslím že jsi na vánoce tuto hru nehrál) tak ok, sada na rychlost se hodí, v opačném případě zde jsou lepší sady na rychlost a nebo kombinace sad.
Tady máš mojí kombinaci sady na rychlost:
q.png
w.png
Chci tím říct že starší hráči zde mají jiné (a dovolím si říct lepší) sady/kombinace sad na cestování než strojvůdce.
Proto ta sada je naprosto k ničemu pro veterány a ruku na srdce kolik nových hráčů od vánoc přibylo co tu sadu využijí?


a to si myslím že používáš ještě hodně pomalou sadu na cestování :-)
 
Nahoru