• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2021

Jenom se zeptám k bonusům Josephine's setu. Na beta i .net foru je bonus jiný, než je tady udávaný v oznámení. Z jakého důvodu je tento rozdíl? Pro porovnání
bonus na CZ foru
+0.03 Síla (za úroveň)
+0.03 Zručnost (za úroveň)
+0.03 Obratnost (za úroveň)
+0.2 Síla úderu (za úroveň)
+0.3 Uhýbání (za úroveň)
+0.3 Přesnost (za úroveň)
+0.2 Vystupování (za úroveň)
+25 Pracovní body
+ 20% Zkušenosti z prací, duelů a bitev o pevnost

bonus na betě/.net foru
+0.09 Síla (per Level)
+0.09 Zručnost (per Level)
+0.11 Obratnost (per Level)
+0.8 Síla úderu (per Level)
+0.9 Uhýbání (per Level)
+0.9 Přesnost (per Level)
+0.6 Vystupování (per Level)
+70 Pracovní body
+2 Multiplayerová obrana (Fort battle bonus)
+50% Zkušenosti z prací, duelů a bitev o pevnost
 

Symphie

Člen týmu
Pár dní zpět beta oznámila změnu bonusů u nových sad, podle toho jsem změnu provedla. Nicméně vidím, že jejich oznámení o této změně zmizelo a bonusy očividně nechaly při starém. Zeptám se na to, proč to tak opět je. Díky za upozornění.
 

raketak95

Člen týmu
No, na stejnou věc jsem poukazoval na beta fóru - ale Altřisul mě poslal někam, že je to rozhodně dobře... :D Problém bude nejspíš v tom, že to co je tady, jsou přírůstky atributů a schopek při přidání dalšího kusu oblečení, nikoliv kumulativní součty jako je obvyklá konvence.

Z toho, že to ani po týdnu, co jsem na to poukazoval, nepřišlo vůbec nikomu divný a klidně to takhle blbě a matoucně pošlou dál jednotlivým jazykovým mutacím je mi dost smutno... :(
 
To už jsem řešil v jiném tématu. Je tristní, že nezvládnou ani tak jednoduchou věc, jako to sladit.... Přitom se stejná chyba opakuje rok co rok a nejen u Valentýna, ale i u jiných událostí. Pokud dělají roadmap na celý rok, tak mají spoustu času to upravit.
 
tentokrát bych jim to odpustil - sety byly tak hrozný, že si na betě hráči vybrečeli lepší bonusy - další testování zabralo nějakou dobu a tím pádem se nesladil začátek s kalendářem. Já osobně si radši počkám týden na lepší sety a oželím těch pár set srdíček (které mají stejně v přepočtu hodnotu tak 20 upd)
 
To bych bral, kdyby ovšem byli vůbec někdy schopní to sladit. Zatím se to stalo jen pokud Valentýn čirou náhodou začínal v datum kdy začínají ty úkoly. :p
 
Vidím, že zde o tom již dobrou čtvrthodinu hovoříte, Mlho, ale jen pro jistotu, aby to nezapadlo: pokud jsou úkoly na srdce spuštěny dřív, než začne sběr srdcí, je to tady jak u blbejch na dvorečku. Myslím tím ještě víc jak u blbejch na dvorečku oproti běžnému stavu.
 
Ale vždyt to suport řeší (teda, když bereš popsaní chyby jako řešení):

Milí hráči,
srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00
 
Ale vždyt to suport řeší (teda, když bereš popsaní chyby jako řešení):

Milí hráči,
srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00

Ale trochu škoda, že tie úlohy sú tu už 2 dni a oznámenie prišlo až teraz. Bez možnosti kompenzácie.
Áno, je to síce iba pár srdiečok, ktoré hádam nikomu nebudú chýbať do ďalšieho stupňa odmeny, ale eventy vždy začínajú cca týždeň po bete. A keď tam začal 9.2., tak snáď vedeli, že to na normálne svety nemôžu pustiť skôr ako 16.2. Prečo potom neposunuli začiatky tých úloh?
 
Ale vždyt to suport řeší (teda, když bereš popsaní chyby jako řešení):

Milí hráči,
srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00

Chybu mi ale nemusíte popisovat, tu přece vidím. Takže to zřejmě drhne na tom, že popsání chyby neberu tak úplně jako řešení.
 
Chybu mi ale nemusíte popisovat, tu přece vidím. Takže to zřejmě drhne na tom, že popsání chyby neberu tak úplně jako řešení.

Myslím, že to takle vidí více lidí.
Bohužel, asi né support (@Mikosansobi ), protože tom případě by ono oznámení znělo takle:

Milí hráči,
Omlouváme se neslaďěnost začátku úkolů a Valentýnské akce, budu to urgovat v reportu. Srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ale trochu škoda, že tie úlohy sú tu už 2 dni a oznámenie prišlo až teraz. Bez možnosti kompenzácie.
Áno, je to síce iba pár srdiečok, ktoré hádam nikomu nebudú chýbať do ďalšieho stupňa odmeny, ale eventy vždy začínajú cca týždeň po bete. A keď tam začal 9.2., tak snáď vedeli, že to na normálne svety nemôžu pustiť skôr ako 16.2. Prečo potom neposunuli začiatky tých úloh?
Za to cz tým bohužel nemůže. Ale můžeš si napsat ticket a až naběhne Valentýn, srdíčka přidám manuálně. Zatím upozorňujeme hráče, aby úkol neplnili. Do reportu jsem to již zmínila. Zítra ráno to mají na stole.
 
Nevím, zda to patří sem, nebo k poslední aktualizaci, ale je fakt bordel ve valentýnských duelech. Během prvních 24 hodin po KO nelze provádět ani valentýnský duel. Během následujících 48 hodin lze zadat, ale hra se ptá, jestli opravdu chci zrušit duelovou ochranu za 1 energii. Po odsouhlasení ale duel stojí 12 energií a ochrana zůstává. Pravděpodobně je toho ještě víc, ale tohle jsem zaregistroval já osobně.
 

EREWAN

Člen týmu
Zároveň sám duel zadat nemůžeš, ale ostatní na tebe duel zadat můžou, některým se nám taky stalo, že jsme z některých duelů nedostali body schopností, ale z jiných ano...
Stejný případ se mi stal už v minulosti a support na požádání doplnil do inventáře počet kytek odpovídající zabugovaným duelům, nicméně stojí za zamyšlení, zda jsou takové komplikace pochopitelné u eventu, který tady je už pomalu 10 let...
 
Nevím, co máš na mysli těma zabugovanýma duelama, ale schopku jste nedostali proto, že jeden z vás na sobě neměl kytku. Taky se mi to včera stalo, dokonce dvakrát :D. Horší spíš je, že ten hráč, co to "podělá", tedy nenasadí kytku, o nic nepřijde. Tratí na tom jen ten, co tu kyktu měl :D Přijde o schopku, protože kytka samozřejmě zmizí a ještě dostane jen málo expů :/. Takže pokud je to takto nastavené schválně, je to "chyba" hráčů, ale nejspíš bych asi navrhoval, aby systém nějak varoval, pokud hráč bez kytky zadává na hráče s kytkou (popř. tyto duely rovnou zakázal) nebo aby to aspoň tu kytku nežralo.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru