• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2021

Děkuju za vyčerpávající odpověď. opravdu tu nikdo ze supportu doteď nebyl?

To bys chtěl moc, aby tým chodil na fórum. :D

Schválně se nechám překvapit, jaký bude důvod. Zda zase půjde o tropickou nemoc s extrémním průběhem, nemoc člena rodiny, novou mutaci covidu, nebo to bude pro změnu něco jiného.
 

raketak95

Člen týmu
Jak to prosím vypadá ohledně speciálních bitev? Jestli se nepletu jsme zhruba v polovině eventu a obvyklý čas od vyhlášení do realizace je kolem 5 dní, takže by se žádná nemusela stihnout (leda že by bylo vyhlášení stylem pádu z Marsu). Myslím, že vzhledem k vyšší cenové hladině free škatule oproti DoD (180k vs 140k eventové měny) by řada hráčů bitvu, v níž mohou získat nějaké srdce navíc ocenila. Díky.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Tentokrát je budete mít celý týden, a srdíčka po 500 ks, což je myslím dobrá akce. Možná to někomu pomůže, možná ne. Uvidíme, včerejší akce nebyla v hojném počtu, týká se některých světů. Dnes budu kopat bitvy až po bitvách, postupně jak budou končit, nemohu vyvolat bitvu předtím, než jedna skončí. Prosím tedy nevykopávat Awesomii. Děkuji za spolupráci.
 
Ale jako už toho mám vážně dost. Teď je 3.3. pár minut po půlnoci a úkol zmizel ikdyž je psaný že ještě má být aktivní. Tohle vysvětlíte jak??? To je takový problém všechny valentýnské úkoly končit v jeden den? Fakt už tady ničemu nerozumím.
 

Přílohy

  • 156288099_868510047051370_3223018851329860987_n.jpg
    156288099_868510047051370_3223018851329860987_n.jpg
    163,9 KB · Zobrazení: 29

z3l1

Člen týmu
Ale jako už toho mám vážně dost. Teď je 3.3. pár minut po půlnoci a úkol zmizel ikdyž je psaný že ještě má být aktivní. Tohle vysvětlíte jak??? To je takový problém všechny valentýnské úkoly končit v jeden den? Fakt už tady ničemu nerozumím.

Zdravim,
mužů se ti mrknout co a jak... ale bude to až po poledni. Takže pokud ti nikdo jiný zatím neodpoví tak to pak zkusím já.
z3l1

Když dojedes k zadavateli tak se ten ukol taky neukazuje?
 

AngeCZ

Člen týmu
Pokud se bavíme o úkolu Jeden pošetilý Romeo - tak běžně končil 3. března v 00:00. Tak že by pouze špatně nastaveno v systému oznámení?
 

Symphie

Člen týmu
Tohle by měl být úkol - Plán. Systémově jsem to zkontrolovala, úkoly byly dostupné pouze do 03.03.2021 00:00 hodin. Jedná se tedy pravděpodobně pouze o chybu textu. Za chybu se omlouváme, bohužel více se nedá k této situaci udělat.
 
Já třeba ten úkol dodělával včera před půlnocí, protože jsem věděl, že půlnocí končí (datum se mi tedy ukazoval správně), takže asi nějaký bug jen u tebe :/. Nebo jestli jsi to oznámení neměl buglý, jak jsi přejížděl mezi úkoly, protože tímhle datumem končí jiný opakovatelný úkol (Provinční doktor), který máš v knize úkolů hned pod tímto.
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Screenshot_1.png
Nelíbí se mě tento "sidebar". Myslím že by se mohl celkově vylepšit.
Navíc když je akce jako například ted tak se ta "nekřesťanská" sleva ukazuje 2x ( v podobě srdíčka a pak v podobě ikonky sale) a navíc vystrnadí "kolo štěstí" že není vidět.
Další důvod pro čo píšu je ten že ani nemusí být žádný výprodej v shopu a třeba cirkus se tam prostě neukáže je schovaný a často se na něj zapomene. Né že by teda v cirkusu vylo něco o co bych stál protože ty ceny co tam jsou jsou většinou na prd ale někdy se zadaří a padne třeba aspon ta obálka s UPD.

Za mě:
  • rozšířit tento sidebar na více polí než je salon + 3 další nebo
  • možnost si navolit která okna tam chci vidět
  • Sleva v salonu at se ukazuje jen jednou
z3l1

Při točení "navíc" se mě nelíbí poměr
1UPD = 1 nuget
40 UPD = 40 nuget za jedno zatočení navíc...
Rozhodně nugety mají větší cenu vždyt za 50 nuget máš premko na 14 dní ( jednu z možností) za 50 UPD si nekoupíš ani dřevěnou truhlu....
pořídáš si za 50 UPD truhlu s harampádím a už ten název tomu odpovídá....

z3l1

Valentýnské kolo
Oproti minulým rokům se přidali další 2 předměty, který jsou aspon trochu ucházející.

Návrh:
  • Snížit počet obálek s 1000 dolarů, 5000 dolary, 100 srdíček - vždyt to akorát nasere když to padne
  • Zvýšit počet těchto novýh předmětů třeba 2 a 2 místo 1 a 1 v tombole + zvýšit 500 srdíček je to málo ale 500 ještě furt lepší než 100

z3l1
 
Naposledy upraveno:
Nahoru