• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2021

Při točení "navíc" se mě nelíbí poměr
1UPD = 1 nuget
40 UPD = 40 nuget za jedno zatočení navíc...
Rozhodně nugety mají větší cenu vždyt za 50 nuget máš premko na 14 dní ( jednu z možností) za 50 UPD si nekoupíš ani dřevěnou truhlu....
pořídáš si za 50 UPD truhlu s harampádím a už ten název tomu odpovídá....

Naprosto souhlasím, jen doufám, že ta změna nebude typu "necháme 40nugget a dluhopisy zvýšíme na 120UPD" :D. Ale nejde jen o kolo, takhle nesmyslně zrcadlově (nuggety/upd) je to přece v celým shopu. A vůbec, celkově by se měl ten shop aktualizovat a dostat do nějakých reálných podob, však drtivá většina cen je tam úplně mimo... ale to už se tu řešilo taky milionkrát... :/
 
Zdravim,
mužů se ti mrknout co a jak... ale bude to až po poledni. Takže pokud ti nikdo jiný zatím neodpoví tak to pak zkusím já.
z3l1

Když dojedes k zadavateli tak se ten ukol taky neukazuje?

Zadavatel již není dostupný. Tak díky no... Opakovaný úkol Provinční doktor ovšem stále aktivní je..
 

EREWAN

Člen týmu
To je opravdu takový problém si ohlídat, který úkol kdy končí, a podle toho se zařídit, pokud už na dokončení zbytečných úkolů hráč tak trvá? "You had one job."
 
Pavlíku...a četl sis taky to, co jsme ti psali symphie, ange a já? Nebo máš jen ten svůj tunel, ze kteryho cesta prostě nevede?
 
Nahoru