• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2022

z3l1

Člen týmu
Zobrazit přílohu uživatele 2086
Nelíbí se mě tento "sidebar". Myslím že by se mohl celkově vylepšit.
Navíc když je akce jako například ted tak se ta "nekřesťanská" sleva ukazuje 2x ( v podobě srdíčka a pak v podobě ikonky sale) a navíc vystrnadí "kolo štěstí" že není vidět.
Další důvod pro čo píšu je ten že ani nemusí být žádný výprodej v shopu a třeba cirkus se tam prostě neukáže je schovaný a často se na něj zapomene. Né že by teda v cirkusu vylo něco o co bych stál protože ty ceny co tam jsou jsou většinou na prd ale někdy se zadaří a padne třeba aspon ta obálka s UPD.

Za mě:
  • rozšířit tento sidebar na více polí než je salon + 3 další nebo
  • možnost si navolit která okna tam chci vidět
  • Sleva v salonu at se ukazuje jen jednou
z3l1

Při točení "navíc" se mě nelíbí poměr
1UPD = 1 nuget
40 UPD = 40 nuget za jedno zatočení navíc...
Rozhodně nugety mají větší cenu vždyt za 50 nuget máš premko na 14 dní ( jednu z možností) za 50 UPD si nekoupíš ani dřevěnou truhlu....
pořídáš si za 50 UPD truhlu s harampádím a už ten název tomu odpovídá....

z3l1

Valentýnské kolo
Oproti minulým rokům se přidali další 2 předměty, který jsou aspon trochu ucházející.

Návrh:
  • Snížit počet obálek s 1000 dolarů, 5000 dolary, 100 srdíček - vždyt to akorát nasere když to padne
  • Zvýšit počet těchto novýh předmětů třeba 2 a 2 místo 1 a 1 v tombole + zvýšit 500 srdíček je to málo ale 500 ještě furt lepší než 100

z3l1

No nic rok se s rokem sešel a nic se nezměnilo.
 
Budou i teď přes akci speciální bitvy na awesomii? Pokud ano, bylo by vhodné je včas oznámit. Děkujeme


P.S. Pokud by se vám je podařilo vyhlásit třeba tak 48 hodin předem, aby tu awesomii někdo nezablokoval jinou bitvou, bylo by to fantastické.
 
Je znám někomu důvod proč se mi třebas na Klondike neobjevil úkol u Henryho na tu úkolovku Angus???
Lv mám,sallon jsem uchránil ;)
 

Symphie

Člen týmu
Budou i teď přes akci speciální bitvy na awesomii? Pokud ano, bylo by vhodné je včas oznámit. Děkujeme


P.S. Pokud by se vám je podařilo vyhlásit třeba tak 48 hodin předem, aby tu awesomii někdo nezablokoval jinou bitvou, bylo by to fantastické.

Ano budou, oznámení brzy zveřejníme.
 
Ono to je ale podle celkového počtu srdcí na celém světě. A vzhledem k tomu, že na klodnike může být ještě docela dost postav, které už nikdo nehraje, tak tam ještě asi není třetí stupeň celosvětové odměny - tedy úkol.
 
Ahoj,tak mi tak běhají hlavou myšlenky a jedna je ohledně sběru vloček a jim podobným.
Nebudu si stěžovat na pakárnu s klikáním a obtížností nálezu,ale hlava mi nebere proč ve vločkách jsou itemy do úkolů :(
Na SALE je prodej,takže každý si to může koupit..né však ten kdo neoplývá UPD,zvláště na nových světech...ale především po otevření těch pár ubohých vloček co náhodou najdu obsahuje např.8 seker a 1 truhlu se solí,tudíž mi sekery zůstanou protože se nedají prodávat a tím měnit a truhly stejně musím dokoupit.
Je to jako vždy Kocourkov,jak jednoduché by bylo aby v nálezky obsahovali místo těchto obálky a klidně za 25 UPD,předpokládám že nižší nejsou.
Ti co chtějí plnit úkol si itemy do něj koupí,ti co klikají si polepší a pak by klidně mohli být i prodejné,jestli se najde vykuk co si multi účty a botem vykliká XXX vloček tak ať si nakoupí třebas 100 seker a zkusí je prodat,asi utře.
 
Ty úkolové předměty slouží jako výplň a i další věci jako napříkad posilnění nebo prémiové medaile. Takové předměty potřebují aby byly vločkách, aby zachovali rozmanitost a náhodnost odměn z vloček. Officiální odpověď od devs/centrály. Sice se mi taky nelíbí že mi spadne z vloček 13 seker, ale je to potřeba. Kdyby to třeba šlo aspoň naházet Angusovi za jinou odměnu. Nebo je taky možnost si to nechat a prodat potom ty věci lidem co nestihli nebo byli neaktivní během eventu. Ale třeba to tam mají i proto, že v budouctnu chtějí spustit nějaký event a nechtějí do shopu z nějakého důvodu dávat vše co je v dropech.
 
Ty úkolové předměty slouží jako výplň a i další věci jako napříkad posilnění nebo prémiové medaile. Takové předměty potřebují aby byly vločkách, aby zachovali rozmanitost a náhodnost odměn z vloček. Officiální odpověď od devs/centrály. Sice se mi taky nelíbí že mi spadne z vloček 13 seker, ale je to potřeba. Kdyby to třeba šlo aspoň naházet Angusovi za jinou odměnu. Nebo je taky možnost si to nechat a prodat potom ty věci lidem co nestihli nebo byli neaktivní během eventu. Ale třeba to tam mají i proto, že v budouctnu chtějí spustit nějaký event a nechtějí do shopu z nějakého důvodu dávat vše co je v dropech.
Ty úkolové předměty slouží jako výplň a i další věci jako napříkad posilnění nebo prémiové medaile. Takové předměty potřebují aby byly vločkách, aby zachovali rozmanitost a náhodnost odměn z vloček.
Lenost,laxní přístup a nezájem...nic jiného v tom nehledej ;) Práce diletanta/ů...jen si vzpomeňme na slavnou klikačku kde padali - https://westcz.innogamescdn.com/images/items/yield/item_52137.png?6 kdy to úkol vůbec neobsahoval !!! :O
Nezlob se na mne,ale všechno jde když se chce ;)
 
Nahoru