• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn 2022

Mikosansobi

Člen týmu
Omlouvám se všem hráčům, kteří se zúčastnili dnešních bitev a neobdrželi odměnu. Zadávala jsem odměny včera. Je to má chyba. že jsem to ještě nezkontrolovala těsně před bitvou.
Mám dvě možnosti jak to napravit, buď si hráči sami napíšou o odměnu ticketem (budu kontrolovat report) a obdrží odměnu manuálně nebo na příští bitvu dám do odměn více položek.
 
Ještě je třetí možnost. Ručně to hráčům vložit do inventáře stejným způsobem, jako byla vložena odměna za soutěž pomoc banditům. Na s9 bylo v bitvě jen 100 lidí celkem, Jericho nevím...
Dohledat si seznam zúčastněných je celkem jednoduchá záležitost.
 
Calebe, takže každej rok přibude v invu neprodatelný bordel, přičemž na 90% je neprodejnost danýho úkolovýho předmětu možná bug :lol: Tímto se omlouvám všem, co neposílám srdíčka, ale já už vážně nemám náladu klikat to na víc světech... Jsem rád, že mám vůbec ještě chuť hrát aktivně jeden...
 
Ze sa ti vobec chce pisat kvoli tomu posilnujucemu srpu a 200 srdieckam
Ano chce, protože problémy se mají řešit. Zrovna, když za tohle můžem jako tým. Kor když se mě na to lidi ptali, proč nedostali odměnu :D

Môžu byť odmeny pripísané aj na bitvu ,ktorá je kopnutá hráčmi?
Myslím, že se to dá připsat, když se to domluví předem. Já v tom osobně nevidím problém. Jedinej problém, možná bude s Henrym, protože on odměny připisuje. Ale na to se musím zeptat.

EDIT: No tak máte na to odpověď :D
 
Naposledy upraveno:
V poriadku, ďakujem za odpoveď.
Ja sa pýtam len pre to ,že na niektorých svetoch sú bitvy dohadované dopredu - a skutočne si veliaci dajú záležať aby mala bitva zmysel či kvalitu, čo sa o AWE povedať nedá. Pre takéto svety a všetkých hráčov na nich by to bolo odmenou za "rozumné" správanie sa práve pripisovanie odmien na ostré bitvy. Samozrejme na takéto veci je tu Awesomia ale povedzme si úprimne ,že veľkému záujmu sa neteší. Nemyslím si ,že do budúcnosti by bolo odveci mať človeka, "koordinátora" bitiev na všetkých svetoch , ktorý by bol schopný pripísať k ostrej bitve odmeny, tým motivovať neutrálnych hráčov si prísť zabojovať a tých v aliancii prísť podporiť svoju stranu. Rozhodne by sa bitvy tešili väčšej podpore .Toľko k mojej myšlienke...

Ďakujem za prečítanie
AMZO
 
Nahoru