• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Valentýn 2023

EREWAN

Člen týmu
Ahoj, tyhle awe jsou nad rámec eventu, a podle mých informací by měly proběhnout i standardní eventové, s odměnama i srdíčkama
 
Škoda, že se to nepovedlo naladit, aby už za bitvu byly srdíčka... stačilo počkat den.

Podle mého, to je uděláno z nějakého důvodu. Jen mi uniká proč.
Doufám, že to je kvůli tomu, abychom měli víc bitev s odměnami, protože bitev o AWE se srdíčky je možno uspořádat omezený počet.

Docela mě zarazilo, že Valentýnský event zažíná až den po Valentýnu, že nezačíná už dnes.

PS: pozdě, ale už to tu nechám :-D
 
@Albireo G : Předpokládám, že opakovatelné úkoly mají nastavené pevné datum a spouštějí se automaticky, ale (nejen Valentýnská) akce v sobě vždy má i update a spouští se "ručně" a její datum se může měnit. No a prostě si neuvědomili, že jedno souvisí s druhým a akce běží až od zítra ... holt si 24h počkáme, stejně by půlka lidí dala nejdříve odeslat srdce všem a až pak otevřela salon :-)
 
Taky, mě zaujali odměny za Valentýnské AWE. Tým asi nentokrát razí KVANTITU nad KVALITOU odměn.

Ještě může řekvapit a mi jen nepochopili. Co vše za bitvy dostaneme.
 
Si celou dobu říkám, že by bylo vhodné obálky valorizovat. A někoho ještě napadne dát předmět k naštvání (obálku s penězma) jako mimořádnou odměnu...
 
Nahoru