• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
kytice zmizí oběma, tvůj soupeř si zřejmě nasadil další kytici
 

DeletedUser

Guest
bouquet.png

Přikládám další informace:
Nemusíte kytici získat hned při první desetiminutovce, jako já...
Mám level 13 a kytice mi jde získat (snižuji případné levelové omezení, pokud je...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
super, ta kytka jde ziskat i bez splneni tech zbylych ukolu s Valentynem, takze si s ni uziji i bezpohlavni charaktery :-)
 

DeletedUser3338

Guest
Takže, není ještě nějaká podmínka pro nalezení té kytice u sběru bobulí?
Hledám 6x 5 minut, 4x 15 minut a 3x 30 minut a pořád nic.
 

DeletedUser

Guest
tak je to takhle - když dáte duel na někoho bez kytice,dostanete 58 exp a když dáte duel na někoho s kyticí,dostanete 87 exp a bod na zdraví
 

DeletedUser

Guest
Kolik můžeš max použít kytic?
Co za to dostaneš když dáš duel???
Co když jsem bez města?
Pročítal jsem to a žádná jasná odpověď nebyla
 

DeletedUser

Guest
Kolik můžeš max použít kytic?
Co za to dostaneš když dáš duel???
Co když jsem bez města?
Pročítal jsem to a žádná jasná odpověď nebyla

Tvůj přístup nemá chybu -kecáš -otázky tu byly položeny a zodpovězeny -mi se tak zdá že se Ti to nechce pročíst ale to nejsi sám .už ráno mi ohledně toho radila Pwyll ale to by jsi nesměl být línej:::))::
 

DeletedUser4517

Guest
nevim,ale byl to asi překlep jakmile jsem splnil duel z kytkou dostal sem text kde bylo psane ,že jsem dostal 144 skušeností a ony nikde pro důkaz zde přikládám screen.[SPOIL] [/SPOIL]
s tím,že je to překlep na mě nechoťte prosil bych opravit tento bug :) a zkušenosti připsat
 

DeletedUser

Guest
je nejake omezeni ohledne predavani tehle informace v mistnosti kde hraju?

ps: hraju na svete 9 takze jestli si nekdo chce predat kytku napiste, ale budu je mit az zitra
 

DeletedUser3722

Guest
Doufám že ty úkoly nebudou jen na tento den hledám dnes celý den to blbé havraní pero a nemůžu ho najít!!! čekám už rok na tento úkol protože minulý rok jsem měl velké zaracha a pokud to už nebude asi se mi hodně změní názor na the west, nevíte jestli jdou v penězích vrátit nugetty, které jsem si koupil?
 

DeletedUser

Guest
Doufám že ty úkoly nebudou jen na tento den hledám dnes celý den to blbé havraní pero a nemůžu ho najít!!! čekám už rok na tento úkol protože minulý rok jsem měl velké zaracha a pokud to už nebude asi se mi hodně změní názor na the west, nevíte jestli jdou v penězích vrátit nugetty, které jsem si koupil?

Úkol je dostupný do 19.2. A nuggety vrátit nejdou, ale to je trošku OT...

Tato chyba již byla nahlášena..

A uvidím ti EXpy a zdraví někdy? Jestli ne tak to abych si nechával další kytici na později... :)
 

DeletedUser

Guest
Je to tak že se tam píšou místo expů schopnosti :D a já na těch 510schopností pořád čekám a čekám ...

jinak expy padají asi podle lvlů - "Dostaneš jeden bod zdraví a 170 schopností."
 

DeletedUser12448

Guest
toto hledání květin trvá do 20. února, ty nuggety se myslím nedají vrátit na peníze
 

DeletedUser

Guest
A jak dostanu bod zdraví teď jsem někoho vyzval a dostal mizerný expy jen??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru