• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Doufám že ty úkoly nebudou jen na tento den hledám dnes celý den to blbé havraní pero a nemůžu ho najít!!! čekám už rok na tento úkol protože minulý rok jsem měl velké zaracha a pokud to už nebude asi se mi hodně změní názor na the west, nevíte jestli jdou v penězích vrátit nugetty, které jsem si koupil?

Ono mohl sis ho najít klidně třeba před týdnem
 

Deleted User - 31870

Guest
Me s stalo ze sme meli oba a zdravi sem nedostal

A jak dostanu bod zdraví teď jsem někoho vyzval a dostal mizerný expy jen??

no možná ji sundal, anebo to někdo stihl před tebou...

Když jsem psala, že jsme hlásili chybu, tak tím byla myšlena záměna zkušeností za schopnosti. V přidání bodu zdraví chyba není - ten bod se totiž automaticky přiřadí do zdraví (takže si ho nemůžete sami zadat). Otestovala jsem to právě s přítelem, kdo se teprve půjdete bitkařit, schvalně si zkoukněte stavy zdraví před a po duelu s kytkou :)
 

DeletedUser

Guest
mě se ten úkol nezobrazil co mám dělat,je to tím že už jeden náhrdelník mám z minulého roku a nebo nesplnuji podmínky
 

DeletedUser

Guest
Tak to žádný další nedostaneš, jenom ten s kytkou. Taky vám přijde blbý, že jediný, co za tenhle quest je pár set XP a tři schopnostní body?
 

DeletedUser12448

Guest
No docela ano já se těšil na pořádnou novou věc do Sváteční sady. A ono nic!
 

DeletedUser

Guest
Buď rád za tři body. Spousta lidí díky koumáckým pravidlům Inna dostanou z kytek 0-2 dovednostní body
 

DeletedUser

Guest
Duel s kyticemi

McBracey: To znamená, že když nenajdeš někoho, kdo bude mít v ruce taky kytku jako ty, tak dostaneš za duel jen ty expy bez toho bodu zdraví.

PS. Mám tři kytice na cz1, cz8 a cz9. Kdo by měl zájem o přátelský duel s kytkama, ať mi napíše telegram ve hře a domluvíme se - nick Lizzares.
 

DeletedUser

Guest
Pánové a dámy mám pro Vás dobrou zprávu k tomu aby proběhl mezikytkový duel nemusíte být členy města teď jsem to ověřil s mou squaw (sice přijde pozdě do práce a řekla mi že jsem ....) ale bodíky jsou doma:::))::
 

DeletedUser9585

Guest
Když jsem měl náhrdelník minulý rok a ten jem omylem prodal,dostanu letos nový?
 
Když jsem měl náhrdelník minulý rok a ten jem omylem prodal,dostanu letos nový?

Ten úkol jsi už jednou splnil, opakovat se znovu nebude a nový náhrdelník neobdržíš.

McBracey: To znamená, že když nenajdeš někoho, kdo bude mít v ruce taky kytku jako ty, tak dostaneš za duel jen ty expy bez toho bodu zdraví.

Budeš muse někoho najít, jedině tak to má cenu. Já jsem na Arizoně bez jakýchkoliv kontaktů a našel jsem úplně cizí hráče s kytkami v ruce a ty jsem oblažil. No a bodíky jsou doma.
 
Naposledy upraveno:
Bylo zminováno již jinde.pokud jsem min.rok cosi nestihl a chyběli mi produkty,tak jsem byl již připravenej a věci jako havrbrko,šunka,bavlna a cukr byli v inventáři,jen jsem si to odklikal a měl jsem náhrdelník za dvě minuty.Píšu všechno.ale bylo to na více světech.
Takže bulet o mínění na hru protože něco nemůžu sehnat je pro mě nepřijatelný.Pokud vím,že na vánoce budu potřebovat 25 krocaních stehen,84 štočků látky a 73x noviny,tak si to budu shánět celej rok a ne čekat,až mě 24.12. řekne štětka v baru co mám dodat.
Každej z nás se už jistě dostal v hře do srabu a hledal pomoc na forech a jinde,proto tady jsou,ale to že jsem se na něco vykašlal,přeci není otázka nastavení hry,ale nastaveví sama sebe.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
zkušenosti a dovedostní bod dostane jen vyzyvatel a nebo oba?!
 

DeletedUser

Guest
oba.jinak to reknu jakmile nechodis na forum nic nevis nikdo te neupozornuje atd cist cist a cist jinak tak akorat .....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru