• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když někdo vyzve mě a má květinu, tak tu květinu dostanu, nebo jenom Valentýnský pozdrav?
 
Jak to přímo ve hře sleduju, tak značná část hráčů o tom valentýnu nemá ani ponětí. Nejméně polovina neví vůbec o co jde, příští rok budou nahánět ty úkoly od novoty.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 31870

Guest
Dali jsme včas i oznámení na hlavní stranu hry - více dělat nemůžeme, musí taky projevit zájem jednou za čas kouknout na fórum (neříkám každý den).
 
Dali jsme včas i oznámení na hlavní stranu hry - více dělat nemůžeme, musí taky projevit zájem jednou za čas kouknout na fórum (neříkám každý den).

A to já neříkám že je něco špatně ze strany adminů. To právě je chyba těch hráčů, jak říkáš, že se nezajímají. Nevyšetří si čas, nečtou - neví a pak budou zase remcat.
 

DeletedUser

Guest
jo souhlasim
taky nejsem na foru zas tak často ale aspon mam prehled
 

DeletedUser1318

Guest
Tato zpráva vás určitě potěší:
Název: Cukr pro miláčka
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011.

Název: Co ženy chtějí
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011
.

Chci se zeptat, stala se někde nějaká chybička nebo ty úkoly šly plnit pouze do 17.2.?
Myslím, že obecně je toto vymezení časového období chápáno včetně toho posledního dne. Úkoly prý už zešedly a na přihlašovací stránce už oznámení také není.
 

Deleted User - 31870

Guest
Takto to bylo v toole - ještě tam tedy bylo omezení času - od 14.02.2011 00:00 hodin do 18.02.2011 00:00 hodin.
 

DeletedUser

Guest
škoda, no.. mělo se napsat, že valentýnské úkoly jde plnit od 14. do 17.2. včetně, 18. jde fakticky udělat jen velký kulový:D a kdo počítal s dneškem jak já, má na rok smůlu.. :-/
 

DeletedUser

Guest
jen se chci zeptat když sem užvšechno dokončil bude estě něco nebo to je všechno s těma kytkama a náhrdelník všechno už mám hotové.bude ete něco?:hoj:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru