• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Já myslim, že ty srdce odvážej do nemocnic a mrazej je, aby je mohli transplantovat padlým po bojích.
 

DeletedUser

Guest
Já děkuji všem soupeřům za to, že mi posílali srdíčka tak usilovně, že do nich můžu střílet v kompletní valentýnské sadě :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, dobrá klikačka a těch přátel. Snad jsem posílal srdíčka poctivě, každému. Teď aby se v přátelích čert vyznal. Taky to musím promazat.
Ty pytlíky se srdíčky si nechám. Zřejmě to bude jako s kytkami na duely. Dali se taky použít z minulých let znovu, letos na Valentýna.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Tak ty pytlíky asi projdou nějakým procesem sebedestrukce, takže budem muset příští rok asi investovat znovu.
Možná by stálo za úvahu zjistit, jestli to není ta správná odměna pro opičku v cirkusu.
Asi to na Eldoradu zkusím :)
 

DeletedUser9371

Guest
Opičák mě taky už napadl, zkouším to na světě 7. Píše to, že pytlík bude zničen za tolik a tolik dní a hodin. Když ho spotřebuji, zase se to regeneruje po nějaké době. Třeba popravím konečně tu opici. :)
 

DeletedUser

Guest
Zatím script nedoporučuji používat, dokud nezjistím jak funguje a zda není v rozporu s pravidly.

Script od Jooka byl oficiálně povolen. Jeho návrh byl správně předložen, byl schválen a vložen na fórum.

Váš script Marcusi v příspěvku nemá co dělat. Dále si vyprošuji napadání členů týmu a hráčů. Pokud máte problém s pochopením našich příspěvků, obraťte se na mě v PM.

Omluva za Vaše příspěvky bude chvályhodná.

Tak co, už jej můžeme používat? :-)
 

DeletedUser3338

Guest
Nemáte odkaz na ten script? Odkaz z prvního příspěvku nefunguje, tak pokud byste věděli o nějakém jiném místě, kde by se nechal stáhnout... :)
 
Nahoru