• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

ahoj všem,

určitě všichni přidáváte přátele jak o život a následně máte problém s tím, komu jste srdíčka poslali a komu ne. Z tohoto důvodu vytvořil Dun (člen tw-db týmu) skript na snadnou filtraci přátel, kterým momentálně můžete srdíčka poslat.

Stačí nainstalovat tento script http://userscripts.org/scripts/show/385064 a po F5 se vám u panelu přátel objeví Srdíčko:

rjwl.png


Po aktivaci tohoto srdíčka, vidíte jen přátele kterým srdíčka můžete poslat :)

(tento skript je schválen)
 

DeletedUser16913

Guest
Tohle je ta nejlepší věc co jsem na fóru našel.
Moc děkuji :) .
 
Kdyby jsi trochu znal způsoby a pravidla. Jednak nejde o to že provozovatel něco zakáže, jde o to co mimoherního povolí! Navíc ve hře nesmí být žádná pomůcka, která by prováděla herní aktivitu hromadně, což tohle je...

Mi hovor niečo o pravidlách... Viem o weste viac ako ty.

Bolo tu už milión scriptov, ktoré robili nejakú akciu hromadne - hromadné odoslanie telegramu spolubojovníkom, hromadné zozbieranie všetkých vecí z trhu, hromadný predaj vecí atď. Myslíš si, že všetky scripty čo sú pre TW INNO schválilo? Veď o 90% z nich ani nevie. Ja si môžem urobiť script, ktorý mi pridá kalkulačku do hry a hneď si na to budem musieť pýtať povolenie? Používať môžeš hocičo pokial to INNO nezakáže použivať, no aj vtedy to môžeš používať, len ti hrozí za to ban.
 

DeletedUser

Guest
Mohli by místní moderátoři zjistit, zda je tento script povolen? Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Budeme se dotazovat u INNA a jak se dovíme něco blíže, dáme vědět. Já osobně si myslím, že to ale neprojde, ač by se mi také líbil :D
 

DeletedUser7836

Guest
Neodporúčam tento script používať.

Nejak si asi nepochopil to pravidlo. Vieš čo znamená spojka "a"? Alebo v matematike konjunkcia? Tento script by bol zakázaný iba vtedy keby sa automaticky prihlásil do hry a robil by herné akcie. Pravdu by si mal keby tam bolo alebo.
Odporúčam si preopakovať učivo z matematiky (Výroky) 9 ročníka ZŠ.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Zatím script nedoporučuji používat, dokud nezjistím jak funguje a zda není v rozporu s pravidly.

Script od Jooka byl oficiálně povolen. Jeho návrh byl správně předložen, byl schválen a vložen na fórum.

Váš script Marcusi v příspěvku nemá co dělat. Dále si vyprošuji napadání členů týmu a hráčů. Pokud máte problém s pochopením našich příspěvků, obraťte se na mě v PM.

Omluva za Vaše příspěvky bude chvályhodná.
 
podle mě trošku silná slova, na to že se jedná o překlad (a víme, jak to s nima chodí), navíc i některé předchozí zkušenosti (např. automatické hledání zlat./stříbr. prací), jasně poukazují na to, že automatizující skripty nejsou povoleny.
 
Zatím script nedoporučuji používat, dokud nezjistím jak funguje a zda není v rozporu s pravidly.

Script od Jooka byl oficiálně povolen. Jeho návrh byl správně předložen, byl schválen a vložen na fórum.

Váš script Marcusi v příspěvku nemá co dělat. Dále si vyprošuji napadání členů týmu a hráčů. Pokud máte problém s pochopením našich příspěvků, obraťte se na mě v PM.

Omluva za Vaše příspěvky bude chvályhodná.

Keďže script nieje oficiálne povolený, a nemá tu v tejto téme čo robiť tak moje príspevky považujte za bezpredmetné a môžete ich zmazať pokial to uznáte za vhodné. I keď si za svojim názorom stojím.

Opakovanie je matka múdrosti.
 
Marcusi, v první řadě si asi přečti pravidla. Jednoduše řečeno, vše je zakázané, pokud to není přímo povolené. Akorát tu kopeš kolem sebe ;)
 

DeletedUser9371

Guest
Čtu to tady zpětně (příspěvky) a nějak jsem mimo. Na co je Vám třeba scriptů na obyčejnou, chrlící novinkovou řadu svátečních úkolů INNA ? Máte to v přátelích na liště ve hře, ne ? Kliknu a vidím, komu můžu zaslat třeba srdíčka a komu až třeba za deset hodin. Tak na to script nepotřebuji.
A budu zase rýpat. Zlaté časy roku 2009, kdy si musel každý hráč všechno vyhrát, odpracovat, najít, předat radu spoluhráči a ne to prostě jen najít jako info - návod.
:)
 

DeletedUser

Guest
Zatím script nedoporučuji používat, dokud nezjistím jak funguje a zda není v rozporu s pravidly.

Script od Jooka byl oficiálně povolen. Jeho návrh byl správně předložen, byl schválen a vložen na fórum.

Váš script Marcusi v příspěvku nemá co dělat. Dále si vyprošuji napadání členů týmu a hráčů. Pokud máte problém s pochopením našich příspěvků, obraťte se na mě v PM.

Omluva za Vaše příspěvky bude chvályhodná.

Bude odpověď od Inna dřív než akce skončí? Přeci jen by se hodil a moc škod nenapáchá a je jen dočasný
 

DeletedUser17707

Guest
Budem taktiež komentovať :P. Nakoľko West nie he stratégia typu DK, tak toto v podstate stráca význam, keďže tzv. automatická akcia, nepracuje samostatne bez spustenia a akcia ktorú vykoná nijak neohrozuje ostatných hráčov, alebo nepomáha hráčovy, ktorý to používa...rozoslanie srdiečok pomáha ostatným a či si odklikať 200 kamošov či to spraviť automaticky..čo som počul pri tom scripte to aj tak trvá, keďže si dáva nadčas :D..to je prvá vec, za druhé script je tak či tak použiteľný maximálne do konca akcie, za tretie nepoškodzuje ani nič v databáze INNA ( pokiaľ sa nemýlim :D ale JS pracuje len s tým čo vidí :D definície nie sú moja silná stránka :D )
 
Nahoru