• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

...nepomáha hráčovy, ktorý to používa...rozoslanie srdiečok pomáha ostatným a či si odklikať 200 kamošov či to spraviť automaticky..

Jen ať si každý hráč odkliká ty svoje přátelé, chce to mít a to s sebou něco nese. Pokud chce rozesílat, tak ať si s tím dá tu práci a sleduje komu je třeba poslat a hlídá si to. O tom je hra a když zmeškáš, tak si o něco přišel. Jde právě o to využít to vlastními silami, nějaký kombajn už je o něčem jiném...
 

DeletedUser1318

Guest
No, mně to spíš připadá jako možnost zadat prodej více kusů stejného produktu na trhu.
Taky bychom se mohli s potencionálním zákazníkem "uklikat" až k bolavému zápěstí, ale můžeme to udělat elegantněji.
Mimochodem, těmi srdíčky co rozesílám teď, nepomáhám sobě, ale především celému světu do konečného součtu pro "světovou odměnu".
Dosti tomu je podobné i hromadné zasílání zpráv.
Taky bych to mohl kopírovat x-krát, abych dal vědět ostatním - a nemusím, pošlu vše naráz....
 

DeletedUser17707

Guest
MC: ja chápem, že Ti ide o princíp, ja len uvádzam, že script vlastne nič neporušuje. :) A Tak či tak neklikáš na script každých 10 sekúnd, takže si to musíš aj tak mrknúť či už Ti nejaký ľudia na rozoslanie naskočili, alebo nie :).
Ale taktiež ma udivuje, že ešte nedávno si bol k celej tej akcii skeptický ( ak som si nezmýlil nicky), myslel som, že práve človek ako Ty by to bral. Ja osobne to taktiež nevyužívam, nakoľko chrome takéto scripty nepodporuje ( a hrať sa mi s tým nechce :D ).
 
chrome

MC: ja chápem, že Ti ide o princíp, ja len uvádzam, že script vlastne nič neporušuje. :) A Tak či tak neklikáš na script každých 10 sekúnd, takže si to musíš aj tak mrknúť či už Ti nejaký ľudia na rozoslanie naskočili, alebo nie :).
Ale taktiež ma udivuje, že ešte nedávno si bol k celej tej akcii skeptický ( ak som si nezmýlil nicky), myslel som, že práve človek ako Ty by to bral. Ja osobne to taktiež nevyužívam, nakoľko chrome takéto scripty nepodporuje ( a hrať sa mi s tým nechce :D ).

Chrome scripty samozřejmě podporuje, oba zde zmíněné v něm v pohodě fungují.
Jen musíš vědět jak se to dělá :)
 

DeletedUser17707

Guest
Hej a hneď za tým je zátvorka :D ktorá je pdostatnejšia :D

btw. 5 sekúnd je dosť...chrome nepodporuje automaticky inštaláciu scriptov pokiaľ sa nepohráš sa nastaveniami..potrebuješ TM ak sa nemýlim ;) a to ja nevyužívam ;) ale to tu nepíšme zbytočne spamujeme :)
 
podporuje bez nutnosti instalovat např. Greasemonkey :D
jen je nepřidá automaticky a vyžaduje tvou účast - pokud máš ájem, můžu napsat postup.
 

DeletedUser17707

Guest
Presne na to som lenivý :D presúvať scripty do umiestnenia na disku ak sa nemýlim :)
 

DeletedUser17707

Guest
zaujímave :D diky :D
Tak to je pre mňa novinka, že script sa dá presunúť priamo do rozšírení :O ale nepredpokladám, že to funguje na všetko :D
 

DeletedUser2164

Guest
chrome://extensions/
dragni, dropni a hotovo

Nic tezkyho za tim nehledej
 

DeletedUser17707

Guest
O tom som hovoril ja, ale netušil som, že to sejvne aj keď to dropnem do rozšírení v otvorenom prehliadači :D
 
a prozraďte mi prosím někdo následující věc: proč když se tu např. tahají kočičky z pelíšků, tak tu většina lidí řve, jak to není Westové, že oni jsou ti praví desperáti, kteří by se k něčemu takovému nesnížili a pod. Pak bum přijde Valentým a do hry se dostanou srdíčkové brýle - a najednou skoro celý west vypadá, jak kdyby šlo na nějakou Love parade ...
 

DeletedUser1318

Guest
a prozraďte mi prosím někdo následující věc: proč když se tu např. tahají kočičky z pelíšků, tak tu většina lidí řve, jak to není Westové, že oni jsou ti praví desperáti, kteří by se k něčemu takovému nesnížili a pod. Pak bum přijde Valentým a do hry se dostanou srdíčkové brýle - a najednou skoro celý west vypadá, jak kdyby šlo na nějakou Love parade ...
A máš nějaký jiný recept, než podobné aktivity akceptovat, pokud míníš hrát dál?
Řvaní zjevně nepomohlo, tudíž nezbývá než s trpkým ironickým úsměvem čekat, co za *****nosti nás čeká dál...
Na druhou stranu je nutno objektivně připustit, že třeba pokračování hlavního příběhu (až na překlady) má něco do sebe.
 
Ono to není o tom že mysl otupí a hráč si zvykne. Ighasi, chceš prozradit proč při této akci nikdoneřve?! Je to jednoduché, jednak tohle hráče oblblo - hurá za cílem, a co je hlavní nese to a relativně bezplatně. V podstatě to samé v novém kabátě, jinač furt to samé, jen na ten řev se nějak pozapomělo...
 

DeletedUser9371

Guest
Já si už konečně zvykl, takže mě už nemůže nic překvapit. Na tu poslední bednu stejně nedosáhnu počtem srdíček, odklikám, posílám denně srdíčka hráčům a hotovo. :)
 

DeletedUser9990

Guest
No já jsem si malinko pořval (že mi to bylo sáákra platný),ale naštěstí jsou věci z této akce pro mne naprosto bezcenné,tak jsem si mohl dovolit ten "luxus" a posílání zamilovaných srdíček odmítat/ignorovat.
Některým lidem z této akce (naštěstí) zteplal jenom počítač,ale mohlo být hůř. :-)

Jediný předmět,který bych byl schopen plnohodnotně využít mi z truhličky stejně nepadne,pravděpodobnost se rovná nule,tak jsem zarmoutil spousty miláčků žadonících o lásku.
Stejně Vás miluji,brouškové moji. :36:
 
Ono to není o tom že mysl otupí a hráč si zvykne. Ighasi, chceš prozradit proč při této akci nikdoneřve?! Je to jednoduché, jednak tohle hráče oblblo - hurá za cílem, a co je hlavní nese to a relativně bezplatně. V podstatě to samé v novém kabátě, jinač furt to samé, jen na ten řev se nějak pozapomělo...

aha, stačí uplatit, jsem zapomněl, kde to žijem :-)
 
Nahoru