• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Valentýnské odměny

Co by jste uvítali jako odměnu z valentýnského kola místo dopisů s penězi a srdíček?

  • Stávající stav je vyhovující

  • Stejné itemy, ale s vyšší hodnotou (např. 10 a 50k $, 650 a 1500 srdcí ala vejce na Velikonoce)

  • Větší podíl cukroví

  • Itemy ze starších sad z valentýnské tomboly (max. 4 roky staré)

  • Více obálek s dluhopisy s nižší nominální hodnotou (např. 5, 10, 25)

  • Jiné


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

raketak95

Člen týmu
Ahoj,

skončila 1. tombola v roce 2023 - věřím, že jste úspěšně nasbírali nové sady, nebo získali uspokojivé množství dluhopisů a valentýnských cukroví, které použijete v následujícím roce. :)


Nicméně za mírné negativum uplynulého eventu se dají označit následující 4 obrázky:
obr%C3%A1zok_2023-02-19_194447671.png
high_dollar_letter.png
small_heart_letter.png
high_heart_letter.png

Alespoň za sebe mě moc netěšilo, když se valentýnské kolo zastavilo na jednom z nich a dle statistik na tw-calc, takto dopadlo 53% všech pokusů. Žel jsme stejnými itemy byli limitování i v rámci eventových Awe bitev o pevnost, což na základě Vašeho feedbacku rozhodně neprospělo jejich atraktivitě.

Když shrnu historii valentýnského kola - ve stejném formátu jako letos funguje už od roku 2014. K první významnější změně došlo v roce 2020, kdy se po vytočení všech kusů oblečení itemy do osudí vrátily a eventové sady bylo možno získat i několikrát (což v případě zlodějky Bonnie byla naprostá výhra :roll:). V roce 2021 bylo přidáno cukroví - což byl rozhodně dobrý krok:
1644782238304.png
1678193885199.png
na úkor 2 nejhorších odměn (100 srdcí a 1 000 $), ale pouze s pravděpodobností dropu kolem 3% každý.

Neposoudím jak velký herní vliv měly v roce 2014 čtyři horní itemy, ale asi se shodneme, že v současné metě není problém vyklikat 1 000 $ za 30s, v případě pádu itemu z dropu a jeho prodeje cestujícímu obchodníkovi i za 15. Stejně tak není příliš lákavý ekvivalent 1 nebo 5 UPD ve formě eventové měny. Mírně to člověka odrazuje od točení navíc (za 40 UPD, nuggetů), že je promění v dolary/srdce (cukrátka považuju v rámci ocenění v SHOPu za rozumný ekvivalent ke 40 UPD)

Otázky tedy zní: Jaký je Váš názor na odměny ve valentýnském kole, případně na srdce a dopisy s penězi? Uvítali by jste větší rozmanitost odměn v kole? Jaké odměny byste do kola přidali? (přidávám nějaké možnosti jako ideu, ale kreativitě se meze nekladou).

(Dovolím si ještě upozornit, že se z kola nemůže stát dluhopisové perpetuum mobile, kdy by točení přinášelo nezměrné množství extáze ze skvostných výher... :wink:)

Díky.
 
Naposledy upraveno:
Mě trošku rozladily valentýnské odměny za bitvy na Awesomii, stačilo napsat červená obálka (místo nebo napsat a) + ty další možnosti. Vyhrát poukázku na 1000dolarů a třeba 100 srdíček, to by nebyla dobrá volba. No nechodil jsem, tak ani nevím jaké odměny v bitvách skutečně byly.
Dolarovou měnu ve hře postihla silná inflace a na to valentýnské itemy bohužel nezareagovaly, sadu jsem nevytočil ani na Klondike ani na Memphise (mám dvojí točení free) a točení za UPD jsem nepoužil, po vánocích jsou obálky s UPD lákavější než nabízené ceny.
Na sadu z eventu bylo potřeba 180k srdíček, při poctivém klikání hodinovek jsem nakonec na obou světech sadu získal, takže to bylo trochu složitější než v předchozích letech, ale dalo se to. Myslím, že by někteří uvítali vyšší příděly srdíček (třeba 500 a 2000) v tombolovém kole.
Tedy za mně by stačilo navýšit hodnoty dolarů a srdíček a možná trochu zvýšit drop na itemy ze sady.
 
V tombole se rozdává tolik UPD, že mi vlastně nevadí to, část odměn je špatná a beru to jako nějaký herní balanc. A nevím, nakolik je tohle problém a věc k rozvrtání, která by by nutně musela dostat nějakou úpravu a protože pak mezi zlepšením a "zlepšením" je už jen krůček ...

To je hlavní myšlenka příspěvku, zbytek je jen douška:

Jinak (jak psal už @HIV- ), obálky s penězma požrala herní inflace, nicméně mezi 5k a náhodnou cukrovinkou i dnes prakticky žádný rozdíl není. Takže mě z těch cen vlastně vadí pouze ta malá obálka (a jablko na špejli).

A na základě letošního peška, kdy k jsem ke zkompletování sady i přes velkou repetitivnost točení, protočil majlant, bych se přimlouval pro přidání nějakého systému, který by člověku garantoval oblečení na základě počtu točení (ve smyslu max. po 10 točení ti padne hadr nebo max. po 50 točení máš celou sadu etc ..).
 
Naposledy upraveno:
Nahoru