• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Valentýnský výprodej

DeletedUser19457

Guest
proč zas prodáváte odpad z minulých let za předražené ceny? však kdyby mi tyto věci padly teď, tak jejich hodím dědečkovi za prodejku a nikoli za ně ptát reálné peníze (a ne málo)
 

raketak95

Člen týmu
proč zas prodáváte odpad z minulých let za předražené ceny? však kdyby mi tyto věci padly teď, tak jejich hodím dědečkovi za prodejku a nikoli za ně ptát reálné peníze (a ne málo)

GM Beta fóra to zdůvodňuje sběratelstvím a "for whatever other reason" (takže asi nejspíš z nudy, nebo pro lidi, kteří nehledí na herní užitečnost, ale skvostný dysajn... - víc racionálních důvodů mě nenapadá).
 

DeletedUser19457

Guest
sběratelství? ale proč to pak stojí stejně jako nové věci z eventů? vždyť to je pouze vykořisťování lidí ... ty věci by se měli dát získat zdarma. Platit 1000czk za nějakou směšnou starou truhlu, která nemá žádnou cenu je toto normální?
 
Osobně si myslím, že by tyhle věci měli padat z klikací akce. něco jako sesbírej 100 sněhových koulí a v tom nějaká šance na truhlu. Přece jen je to taková recyklace starého obsahu.

Jako asi jo, ale chce to najít nějakou rovnováhu. Když ti potom z klikačky padne 25 starých truhel (jako to bylo z těch dárků), tak je to za mě docela přes čáru. Je potřeba těm relikviím taky udržet nějakou tu sběratelskou hodnotu. Mě trápí hlavně to, že ty free sady pořád nejsou dražitelný a předpokládám (podle filosofie inna), že ani nikdy nebudou. Protože je to jen lapač na sběratele, kteří by si třeba teoreticky chtěli dát pauzu od hry, ale "nemůžou", protože jediná šance, jak tu sadu v budoucnu získat (ještě s notnou dávkou štěstí), je počkat si čtyři roky a potom vypláznout 1100UPD.
 
Jako asi jo, ale chce to najít nějakou rovnováhu. Když ti potom z klikačky padne 25 starých truhel (jako to bylo z těch dárků), tak je to za mě docela přes čáru. Je potřeba těm relikviím taky udržet nějakou tu sběratelskou hodnotu. Mě trápí hlavně to, že ty free sady pořád nejsou dražitelný a předpokládám (podle filosofie inna), že ani nikdy nebudou. Protože je to jen lapač na sběratele, kteří by si třeba teoreticky chtěli dát pauzu od hry, ale "nemůžou", protože jediná šance, jak tu sadu v budoucnu získat (ještě s notnou dávkou štěstí), je počkat si čtyři roky a potom vypláznout 1100UPD.

Unikátnost sběratelských věcí se dá upravit pomocí % šance. Stejně jako při poslední klikací akci ti mohla padnou karnevalová sada, ale měla pouze 0,1% šanci. Jinak souhlasím s tím, že si nemůžeš dát pauzu, pokud ty věci nemáš.
 
Ještě bych měl provokativní dotaz/kontrolní otázku na Devs:
Proč na podzim stála Dýňová polívka a Dýňový koláč shodně 35 UPD/ks a teď stojí růžový ekvivalent se stejnými staty 37 a 46..? :rolleyes:

Stejně tak na DoD sis mohl za nuggety koupit 60kytek za 1nugg.. teď za 1nugg 16 srdíček.. :/ a teď i truhla je za 180k srdíček a myslím, že na DoD to bylo 160k jestli se nepletu...
 

raketak95

Člen týmu
Stejně tak na DoD sis mohl za nuggety koupit 60kytek za 1nugg.. teď za 1nugg 16 srdíček.. :/ a teď i truhla je za 180k srdíček a myslím, že na DoD to bylo 160k jestli se nepletu...

Na DoD bylo 140k a to bylo i v roce 2019, tak alespoň v tom to bylo konzistentní a myslím, že i Clyde byl za 180. Na jednu stranu chápu vyšší limit na Valentýna, protože zas ta druhá část tomboly je "levnější" (a kvalitativně alespoň v případě minulých let horší) než v případě DoD. Snížený poměr na 16 je vydřidušství, protože fér poměr by měl být minimálně stejný jako v případě DoD, spíš ještě vyšší...

bylo to 140k na DoD dokonce :D jinak ty ceny Vás snad už ani překvapovat nemůžou ne... :D
Překvapovat bohužel ne, člověk si už pomalu zvyká na to, že každá nová akce (přestože většinou kopíruje rok staré) obsahuje většinou banální nedodělek a zmetek, kterej tu hru víc a víc ničí, a máme jeden přelomovější update než druhej na řešení většinou zbytečných nesmyslů - čest výjimkám.
 
1614697838196.png
byla by prosím možnost posunout brýle lehce doleva dolů? Vím, že se takové opravy občas dělají a momentálně jsou ty brýle spíš na čele, než na očích.
 

Pawn

Člen týmu
Protože například ta "úprava" klobouku ze dnů mrtvých tak moc pomohla.. předtím nad hlavou, pak přes něho pro změnu ani nebylo vidět (Což je za mne škoda, je jinak solidní), tohle skončí jako brýle pod nosem pokud se stím bude hýbat. :^)

EDIT: V budoucnu by mohli dát i nějaké solidní oblečení z nějakého eventu jako část avataru, póz a věcí na obličej už je víc než dost. (Doufám že to pončo bylo jen první z mnoha)
 
Nahoru