• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vanoce !!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj je ve vanocich ten ukol na hledat zlato ?
Jako level 35 ikdyž budu mit max veci do toho levelu vse davam do manualni zruscnosti
takze mam i 2x35 v opravach ,ale i stima vecma nedosahnu na tuto praci

za ty ukoly je klobouk snehulaka .ze ano ? :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tam není hledat zlato, je potřeba jen produkt, takžepokud ho sám nemužeš získat, tak si ho můžeš koupit. Jestli ale narazíš v úkolech, na nějakou práci kterou nesvedeš, tak máš prostě smůlu...

Ps: zřejmě narazíš u práce hledání pokladu
 

DeletedUser

Guest
Práce Hledat poklad (10 hodin)

Nedelal už to nekde mam pocit ,ze v dikuvzdani jeden ukol zmenili zajima me jestli tento nedali pryč :)
 

DeletedUser

Guest
Jestltli tam ten ukol vazne je ? ,protože na forum jen "Úkoly Vánoce 2011(pravděpodobný přehled)"
 
Jestli myslíš to hledání pokladu, tak ten úkol je v té serii, a bez něj se k poslednímu úkolu potažmo klobouku nedostaneš...
 

DeletedUser

Guest
a sakra tak to je uplne v haji




EDIT: Muzu to plnit i pristi rok kdyz už jsem ted pulku ukolu splnil ?
 

DeletedUser2677

Guest
http://wiki.the-west.cz/wiki/V%C3%A1noce_2011

Podle tohohle tam ten úkol, kterej popisujete neni, ale zas tam je ten úkol, kde se maj sehnat doutníky a ty ani nejdou na trhu sehnat (hledal jsem je a nenašel), takže jak je můžu sehnat, když na tu práci nemám nárok dosáhnout?

Jinak je tam chyba Hledá se: muž v červeném kabátě, u tohohle úkolu wiki píše, že to je 6 hodin a přitom trvá jen 3 hodiny

Zapotřebí:
Jít na průzkum (3 hodiny)
 

Pawn

Člen týmu
Ohledně těch 6 hodin .. ty časy jsou pro neprémiové světy kde je 6 hodin pokud hraješ na "prémiovym" Ari,Buff,Col , je doba poloviční .. tak jako u všech questů.. :)

A ty doutníky.. optat se třeba kamarádů , aliance .. určitě někdo tu práci může popřípadě obepsat hráče v top obchodování a domluvit se snimi, určitě nějaké mají :)
 

DeletedUser2677

Guest
To už mě napadlo, jenže nevim jak je pak koupit, protože na trhu nejsou k obchodování a to tam vidim téměř všechno...
 

Deleted User - 31870

Guest
Na trhu se zobrazují pouze věci, které jsou na něm umístěné. Pokud tam nemůžeš doutníky nebo cokoliv jiného najít, je to tím, že je momentálně nikdo nenabízí.
 

DeletedUser2677

Guest
No ale tohle bude asi nevyřešitelný pro lidi s nižšim levelem:

Zapotřebí:
Hledat poklad ( 5 hodin)
 
Loni jsem tu sérii kvůli tomu nedodělal, až někdy v létě, mimochodem kdy se mi zobrazí ten poslední úkol jak dostanu ten klobouk? Všechno předtím už mám.
 

DeletedUser

Guest
úkoly na vánoce

Prosím, mně se ještě neobjevil žádný úkol na vánoce. Je to možné?????*V2*
 

DeletedUser

Guest
A jo asi jo. Já myslel, že budou i nějaké jiné nové*V1*
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru