• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Varovanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, neznám engine hry, ale kdo by dneska neukládal jakákoliv hesla uživatelů v hashované podobě, byl by blázen. Proto si myslím, že to nemá nic společného s chybou ve hře, ale s chybou v prohlížeči, který uživatel používá. Podobný bug mělo jádro MSIE 5.x a nižší, dnes už však málo používaný prohlížeč. Pokud někdo na takovou fičuru přišel u nových prohlížečů, pak je to frajer a tahá to z koláčů. Pokud se někdo opravdu naboural do databáze uživatelů skrz engine hry, pak je to ještě ještě větší frajer, protože pravděpodobně přišel na nemožné a dešifroval dnes nejpoužívanější SHA-2. Nic z toho se mi však nezdá ani trochu pravděpodobné, spíš jde o klasický fake.
Nejlepší rada tedy je: pravidelně aktualizovat svůj webový prohlížeč, používat updatovaný firewall a antivir a o svá data se nemusíte bát.

PS: tím "frajerem" neschvaluji zneužívání jejich znalostí a odcizování dat, spíš pokud to někdo opravdu dokázal, je prostě a jednoduše dobrej, chce to jistý skill :-) Ale jak říkám, nezdá se mi to pravděpodobné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
fake to na 99% neni...hráčka hena45 hrá west takmer od začiatku SK a možno aj dlhšie, takže neverím, že by sa dala len tak obrať niekomu o heslo...a na 100% si to ani nevymyslela...
 

DeletedUser

Guest
Script jsem neviděl, jen říkám, že to bude založeno na něčem jiném, než je prezentováno. Nemyslel jsem to nějak zle, to jsou prostě jen fakta. Promiň, nechtěl jsem Tě urazit.
 

DeletedUser

Guest
neurazil si :)

len som chcela tým naznačiť, že to asi nebola taká bežná krádež účtu, tak si treba fakt dávať pozor
 

DeletedUser

Guest
To je podle mě všeobecný problém dnešní doby: zaspali jsme a těžko se teď snažíme dohnat informovanost veřejnosti o bezpečnosti při používání nových technologií. Nemyslím tím jenom bezpečnost na internetu, týká se to mnoha dalších věcí, např. bezpečnost ohledně používání platebních karet. Kdo ji dnes nemá? A kdo je o tom dostatečně informován? Takové věci by se měly učit na základních školách, stejně jako psaní, čtení a matematika.

Ale to už jsme trochu mimo téma, tak tuto myšlenku nebudu dál rozvíjet, tedy rozhodně ne zde. :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru