• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoční odměny

Nechci být nevděčný, ale nešlo by dát do soutěže i nějakou hodnotnou odměnu místo starého avataru, který je k ničemu ? Stejně se těch soutěží účastním převážně jen já.
Případně možnost výběru mezi avatarem / jinou odměnou.


S láskou,

gabor nagy
 
50 nuget za malůvku ti přijde málo?

Na druhou stranu jsem očekával, že když je soutěž v době eventu, bude odměnou i nějaké množství vajec...za který si pak člověk může vytočit třeba drahou truhlu.
 
50 nuget za malůvku ti přijde málo?

Na druhou stranu jsem očekával, že když je soutěž v době eventu, bude odměnou i nějaké množství vajec...za který si pak člověk může vytočit třeba drahou truhlu.

Většinou za malůvku bylo mnohem více nuget, navíc u kraslic je to ještě o to pracnější.

Budu se asi muset uskromnit, no.
 

Deleted User - 825207

Guest
Hele gabore tak co bys rád, vejce do tomboly?Kolik myslíš že by ti dali?5k?No mněl bys o tři čepice strojvůdce víc, super..To by museli dát aspoň 50k a to ti nedají že jo..
Avatar je podle mně gut, myslím že to je snad jediná odměna o kterou má smysl soutěžit, aspoň podle mně no..
Proto jsem si dal tu prácu a včera obětoval v práci 5 minut SVÉHO času a namaloval to úžasné dílo a soutěže se účastním, ten avatar bych rád.. :)
 
Hele gabore tak co bys rád, vejce do tomboly?Kolik myslíš že by ti dali?5k?No mněl bys o tři čepice strojvůdce víc, super..To by museli dát aspoň 50k a to ti nedají že jo..
Avatar je podle mně gut, myslím že to je snad jediná odměna o kterou má smysl soutěžit, aspoň podle mně no..
Proto jsem si dal tu prácu a včera obětoval v práci 5 minut SVÉHO času a namaloval to úžasné dílo a soutěže se účastním, ten avatar bych rád.. :)

Já už jednou starý avatar vyhrál a stejně jsem si ho nevzal.

Podle mě by bylo mnohem lepší třeba VIP na tři dny, nebo i těch pár vajec do střelnice.
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak kdybych nevyhrál teď, vemu si tvoji výhru a dám ti své vejce, gut?
:D :D
 
Nahoru