• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2020

Oximus

Člen týmu
@vildae - Já používám na rychlost tuto kombinaci. :)

sada.jpg

Tady je rychlost, kterou s tímto oblečením mám. Je to ale bez zakoupeného prémia na vyšší rychlost. :)

rychlost.jpg
 
Naposledy upraveno:
Pěkná kombinace. Pokud se nemýlím - tvoje sada zbraní je na jediná na tvém světě, ne?
Já žádnou pořádnou cestovní sadu nemám, nicméně po eventu mám v plánu nakoupit a povylepšovat strojvůdce +1. Nehledě na to, jak moc se to vyplatí, ta sada se mi líbí a ani nemám moc za co jiného utrácet.
A co to máš za knížku? Tu neznám.

Díky za sdílení :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Já jsem začal na Jerichu v lednu, takže jsem už vánoční event nepochytil, maximálně tak rampouchy.
Jak jsem psal, strojvůdce dobrý max pro nové hráče, pro tebe super, ale na lidí jako ty (nováček) připadá (jááá nevím, no by vočko) 50(?) možná více, možná méně lidí pro které je ta sada k ničemu, a ruku na srdce, točíš za 48k vajec/800 nugget, bum, klíč strojvůdce=notebook letí o zeď (tak to vnímám já). :D

Ah, ano, ten je nejhezčí ze všech :cool:
Nejhezčí je puška lovce odměn, ta se mi dost líbí! :)

Inno mi neplatí (ačkoliv by to bylo mohlo být fajn :D ), jen občas nechápu proč všichni tolik kritizují tuhle hru, stěžují si ale nadále hrají. Něco se mi nelíbí, nebaví mě to = nehraju; hra se mi líbí = hraju. Chápu že na TW je asi dost věcí co by se dalo zlepšit, ale nechápu ten hejt, podle mě zbytečné.
Prolez si toto forum, anglické, beta forum, podívej se co za já nevím dva tři roky inno udělalo pro hru, prakticky nic, pár nových receptů a sady, výprodeje, tomboly..Vzorce pro boje, duely?Jsou snad stejné jak u začátku westu (nevím o žádné změně, tzn balance co by se zde v blízké minulosti aplikoval), v tý době byl west někde jinde, teď díky sadám apod by člověk čekal i nějaké balancování ale vono jak si nikde nic, takže prakticky tady nejde o kritiku hry, nebo že bych ji neměl rád, jak píšeš jinak bych ji nehrál kdybych jí neměl rád a neposkytovala mi zábavu a relax ale zde jde o kritiku majitele hry především že na hru z vysoka (no ty víš co) a zajímá se jen o zisk.A zbytečné to není, čím více nespokojených hráčů kteří to otevřeně hlásají tak tím líp, třeba se inno probere a začne aspoň trošku mít o hru a hráče zájem!


No, ve spoustě hrách jsou staré a vzácné itemy/skiny, které mají jen ti veteráni a dlouholetí pařani.
Jo, vypadat nějak takhle, to byl můj sen, ten klobouček opravdu ladí a hlavně padne jak ulitej.
rr.png



a to si myslím že používáš ještě hodně pomalou sadu na cestování :)
No na jerichu moc možností nebylo.. :D
 

Pawn

Člen týmu
Já teda nevím, ale dle mých propočtů i dle schopností co strojvůdce dává, je to momentálně nejrychlejší sada ve hře, dává sice o 30% pohybu na oko míň co pekař jako komplet, ale těch 160 bodů v jízdě na koni co má navíc, to boostne ve finále výš jak je oněch 30%. Takže není úplně zbytečná, pokud se pomine že každá sada na rychlost už je zbytečná když já osobně už mapu nyní přejdu za 3 minuty třeba.

Graficky se mi nové sety taky líbí, tam vidím u inna spíše posun dopředu, ale to bude individuální.

Ohledně avatarových částí shopa, jdou koupit jak za nuggety jak UPD, tak nevidím problém, komu se líbí má možnost je mít prakticky za nic. Je škoda že opravdu nevrátí například avatar sadu vězeňských bratrů, což je jedna která mne i vcelku mrzí že nemám pro avatar. :-D
To že grafika pro avatar moc ve finále na avatar ani nesedí je docela škoda, když už inno se rozhodlo razit tímhle směrem, mohli alespoň ty předměty opravdu usadit správně, aby to působilo tak jak má a možná by i tím nové avatary získaly větší oblibu. (Ale o tom už inno ví, protože jsme to několikrát zmiňovali na betě).
 

Oximus

Člen týmu
@vildae - Ano, jsou to prémiové zbraně z Oktoberfestu, konkrétně tedy z roku 2019. Knížka se dala získat v truhle zástupce kuchaře a nebo z úkolu, který se jmenuje ,,Henry na dovolené".

@Misho - Máš pravdu, s pekařovou sadou mám 6 682% rychlosti a se strojvůdcovou sadou mám 6 864% rychlosti. Takže se ti @vildae omlouvám za špatné doporučení. Co se týká těch nových částí avatarů, tak souhlasím s tím, že není na místě protestovat. InnoGames to dalo jak za nuggety, tak za dluhopisy. Souhlasím s tím, že 400 nuggetů je za to moc, ale 400 dluhopisů je přijatelných, vzhledem k tomu, že je hráč dostane cca. za jednu akci/tombolu. Dle mého by byl ideální kurz 200 nuggetů a 400 dluhopisů. :)
 
Navíc nebyl zmíněn fakt, že díky hodně schopnostem v jízdě na koni se na téhle sadě i celkem projeví vylepšování, takže na levelu 1 je ten rozdíl ještě výraznější proti pekařovi. Byť samozřejmě při použítí VIP prémka na rychlost se to o na pár sekundách tolik neprojeví.

K té čepici - ona nesedí jen lidem, co jsou plešatý a nebo prostě nemají po straně hlavy žádný vlasy, alespoň jak jsem to zkoušel, protože jsem si ji taky za ty UPD koupil...
 
točíš za 48k vajec/800 nugget, bum, klíč strojvůdce=notebook letí o zeď (tak to vnímám já)
Já sám osobně točím duely za 1,5k vajec a 9k vajec. Štěstí zatím moc nemám, padá mi hodně věcí do bitevní sady (průvodce), ale asi to pak povyměňuju. Za 48k bych nechtěl točit, to bych se štval ještě víc než teď.

Nejhezčí je puška lovce odměn, ta se mi dost líbí!
Jo, ta je moc pěkná. Já jsem teda spokojen se vším téměř. Nelíbí se mi akorát karbaník, krom toho že je k ničemu ani není hezkej, ale ten lovec, strojvůdce i průvodčí mi přijdou jako vizuálně pěkné sady.

Prolez si toto forum, anglické, beta forum, podívej se co za já nevím dva tři roky inno udělalo pro hru, prakticky nic, pár nových receptů a sady, výprodeje, tomboly.. (a dále)
To je asi pravda. Já jsem k TW přišel po dlouhé době a nové pro mě je akorát dobro, sady a customizace avataru. Ani nevím co by se mělo změnit. Myslím si že appka na mobil by byla dobrá, ale to navrhuje snad každý. Nevím co jiného by tady šlo zlepšit. Bitvy jsou RNG (random number generator), duely trochu taky. RNG je součást každé hry a nevím co by se v této oblasti třeba měnit mělo. Pokud to Inno vydělává, tak asi netřeba nic měnit, že.
 
K té čepici - ona nesedí jen lidem, co jsou plešatý a nebo prostě nemají po straně hlavy žádný vlasy, alespoň jak jsem to zkoušel, protože jsem si ji taky za ty UPD koupil...
Ano, to je pravda. Možná by bylo lepší udělat více verzí čepic, jedna roztáhlejší pro vlasaté charaktery a druhá která by spíše padla plešounům. Myslím si, že to je otázka pár minut, obzvlášť pro profesionály, co tyhle úpravy tvoří.

Fun fact: Nejen že je ta čepice špatná, pokud se kouknete i na ten pepperbox (viz. moje prof. fotka), tak je taky nedodělaný. Z pravé strany je jakoby uřízlý a ani není zakulacený, zkrátka tam část chybí.
 

Deleted User - 825207

Guest
Propočty jsem nedělal ale jak píše misho nebo oximus, jedná se o nepatrný rozdíl, těch pár % ti co udělá?5sec?10sec z jednoho konce mapy na druhý?Už vidím jak někde na mrtvé indianě či zapomenutém hudsonu shání někdo sadu strojvůdce protože ji chce dát na +2 aby to měl z města duchů k východnímu bodu o 15 sekund rychleji..
Jak jsem psal, fakt je ten že ta sada je dobrá pro nové hráče..

Já sám osobně točím duely za 1,5k vajec a 9k vajec. Štěstí zatím moc nemám, padá mi hodně věcí do bitevní sady (průvodce), ale asi to pak povyměňuju. Za 48k bych nechtěl točit, to bych se štval ještě víc než teď.
Hele tak to jsem tvůj člověk!
Dám ti klidně vše co budu mít se sady strojvůdce za cokoli jiné z ostatních dvou sad!
Klidně ti dám i klíč strojvůdce/rukavice strojvůdce za kabát/gatě lovce odměn!
Na jerichu, máš stejný nick jako zde na forum?Napíšu ti telegram..
 
Na příspěvku o velikonočním eventu se nepíše kdy budou sady dražitelné. To budou po skončení eventu, nebo jak se to určuje? Předem díky za odpověď.

Dám ti klidně vše co budu mít se sady strojvůdce za cokoli jiné z ostatních dvou sad!
To rád slyším. Některé věci už mám domluvené s členy města, nicméně pořád toho budu mít hodně na obchodování.
Mám třeba 12 čepic z té bitevní sady, 4 opasky, 2 boty.. ale určitě se nějak domluvíme až to bude dražitelné.

Na jerichu, máš stejný nick jako zde na forum?Napíšu ti telegram..
Ano! :)
 
Tak Avatar,sice jsem tu možnost dostal za odměnu,ale popravdě mám své avatary a nehodlám je měnit,takže celkem putna ;)
SETY:souhlas STROJVŮDCE pro některé na jízdu,PRŮVODČÍ celkem ujde,ale přestavovat se na něj???Leda občas na bitvě překontrolovat platnost jízdenek :D
LOVEC:no zůstanu věrný tomu co mám a je to to samé jako Laughin,Hamillton,Hastrman a jim podobní narvat prachy bo postupně poskládat,ale to mezi tím bude další set na souboj třeba set Miroslava Sládka...ne už je to únavné...
Ale co bych uvítal by bylo umožnění od INNO si otevřít kloboučnictví páč čapek padalo fakt dostatek :D
Začíná mi to trochu připomínat hru co hráli moje dcery,když byly malé FAMILY bo jak se to jmenovalo :O Taky nevěděli co si na sebe obléci :D
 
Nahoru