• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2022

Pawn

Člen týmu
Zdravím, úspěch by měl již být v pořádku.
Pokud má někdo ještě obdobný problém ohledně úspěchu velikonočního zúčtování, prosím ozvěte se na ticketu.
 
Klasika, no. Co na to napsat. Napíšu co si o tom opravdu myslím, a zase to smažou. Hledání skvělé dorty místo Hledání skvělého dortu je taky chuťovka. Proč to překladatel nemůže dostat celé i s kontextem je mi záhadou.
 
Naposledy upraveno:
Mimochodem, úspěch mi taky nepřišel, možná napíšu na podporu, pokud se mi bude chtít Ale motivace ke hraní se valem ztrácí, takže je mi to v podstatě jedno... Je zajímavé, že tohle není nijak složité naprogramovat, a stejně s tím je problém, takže pokud jsou tu programátoři, asi budou souhlasit s tím, že herní kód bude zřejmě vypadat všelijak.
 
Klasika, no. Co na to napsat. Napíšu co si o tom opravdu myslím, a zase to smažou. Hledání skvělé dorty místo Hledání skvělého dortu je taky chuťovka. Proč to překladatel nemůže dostat celé i s kontextem je mi záhadou.
Já teda myslím, že aby překladatel vyprodukoval "Hledání skvělé dorty", tak k tomu kontext fakt potřeba není... na to musí mít fištrón.
 
Mimochodem, úspěch mi taky nepřišel, možná napíšu na podporu, pokud se mi bude chtít Ale motivace ke hraní se valem ztrácí, takže je mi to v podstatě jedno... Je zajímavé, že tohle není nijak složité naprogramovat, a stejně s tím je problém, takže pokud jsou tu programátoři, asi budou souhlasit s tím, že herní kód bude zřejmě vypadat všelijak.
TATO HRA JE BLBOST A HRAM TO UZ LEN Z VYTRVACNOSTI, ALE O TYZDEN RUSIM UCET.
 
Nahoru