• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Splnil jsem všechny úkoly - ten poslední (musím napsat jinému hráči Veselé Velikonoce) se mi nezobrazuje. Nevíte čím to je?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, už se ví, kdy letos začnou Velikonoční questy? :) Zítra? Nebo o víkendu? Nebo až v pondělí? Díky za odpovědi. :)
 

DeletedUser

Guest
Mně taky nepřišel žádný email, akorát 5 nebo 6 emailů o novinkách v Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
z bety:

Ary-chan napsal/a:
yes it will start at the 22nd i got an email which tells that in the ester time there are some new things you can find or so it is for the german server but i think it is the same here

thats the text of the email (translated by google translator)

A small rodent with big ears is driving around in your city. Loading your Colt and go out hunting, for it is Easter:

* Find the hidden eggs

* Get several Easter surprises like an energy boost

* Pass the exciting adventures of the Easter Quests


Embark from 04/22/2011 to 25/04/2011 on large Search or you afraid of a cuddly toy?
 

DeletedUser

Guest
jaktože na buffalu mám velikonoční Q a na arizoně a ostatníh světech ne?
 

DeletedUser

Guest
tak na buffalu mám velikonoční vajíčko ale co s ním??? jak získám shnilé vejce nebo něco podobného???na the west wiki to není a na TW-DB taky ne
 

DeletedUser4620

Guest
Veľkonočné úlohy sú momentálne dostupné len na svete Buffalo - na ostatných svetoch nie je prestavený dátum zobrazenia na tento rok...Momentálne nevieme povedať, či sa jedná o zámer alebo chybu, preto vás prosíme, aby ste o tom nezakladali témy ani nepísali tickety na hernú podporu. Keď budeme mať ďalšie informácie, tak sa ich včas dozviete...Na Buffale sú tieto úlohy dostupné do konca mesiaca...
 

DeletedUser10631

Guest
mě přišel jen tenhle mail:
Od: Forum The West <webmaster@forum.the-west.cz>
Předmět: Happy Birthday from Forum The West
Datum: 21.4. 2011, 00:06 - dnes v 00:06


Hello polik3,

We at Forum The West would like to wish you a happy birthday today!

děkuji:hoj:
 

Deleted User - 31870

Guest
Ale to nemá s Velikonoci nic společného - je to přání k narozeninám :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru