• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Ty vajíčka mají stejnou grafiku jako loni, takže pokud plníte úkoly z loňska, dostanete jich 6 + 3 :) maximálně
 

DeletedUser99

Guest
A kde získat vajíčka? Pokud jsem minulý rok splnil, tak už nejdou získat? Našel jsem jen jedno nové z úkolu od Henryho.
 

DeletedUser

Guest
Tak a je to venku :-( , škoda že jsou v INNO líný udělat ty vejce v jiným desigenu než loni. Vždyť je to pro zkušenýho grafika otázka pár minut.
 

DeletedUser

Guest
Ty vajíčka se přede mnou schovávaj....mám jenom 3....... :D
 

DeletedUser

Guest
:D:D:D to znamená že kdo si nechal z minulých velikonoc všechna vejce jich může ted mít 9???(:D:D:D:D 10 + 1 od henryho) a chci se zeptat jak získám shnilé vejce?
 

DeletedUser9615

Guest
našel jsem 6 vajec + jedno co nevím jak se mi v batohu oběvilo ale slyšel jsem že jich mužu mít až 6 + 3,, jak se dají získat ty bylé 2?
 

DeletedUser

Guest
hele chci se jen zeptat dostal sem od mARIE UKOL ŽE MAM NAIT 3 VAJICKA NEVITE KDE BYSE MOHLI TY VAJICKA TAK NACHAZET?? děkuji za odpověd
 

DeletedUser

Guest
hele chci se jen zeptat dostal sem od mARIE UKOL ŽE MAM NAIT 3 VAJICKA NEVITE KDE BYSE MOHLI TY VAJICKA TAK NACHAZET?? děkuji za odpověd

Tak si to u tý Marie ještě jednou přečti a určitě se něco dozvíš....hodně čtěte ,hodně čtěte...
 

DeletedUser1318

Guest
hele chci se jen zeptat dostal sem od mARIE UKOL ŽE MAM NAIT 3 VAJICKA NEVITE KDE BYSE MOHLI TY VAJICKA TAK NACHAZET?? děkuji za odpověd
Velikonoce (Velikonoční vajíčka)

Marie Roalstad: Máš chuť hledat velikonoční vajíčka? Tak to bych na tvém místě nejdřív hledal ve městě duchů!

Stačí? :)
 

DeletedUser

Guest
Klikněte na:
-Město - v pravo na kraji města máte vajíčko
-Žebříček - Síň slávy - dole v pravo vajíčko
-Úkoly - Na polici - vajíčko
-Duel - v levo u duelanta - vajíčko
- Pevnost - v pravo mezi stromy - vajíčko
Obchodník - v levo pod kloboukem - vajíčko


Úkol-zajít do města duchů sektor1/1 - a pak už jen běhat po mapě a hledat bílé body,zadavatele úkolu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak ty 3 z loňskýho roku + 1 z předloňskýho roku nic nepřidávají.. (jen pro vysvětlení)
 

DeletedUser

Guest
Klikněte na:
-Město - v pravo na kraji města máte vajíčko
-Žebříček - Síň slávy - dole v pravo vajíčko
-Úkoly - Na polici - vajíčko
-Duel - v levo u duelanta - vajíčko
- Pevnost - v pravo mezi stromy - vajíčko
Obchodník - v levo pod kloboukem - vajíčko


Úkol-zajít do města duchů sektor1/1 - a pak už jen běhat po mapě a hledat bílé body,zadavatele úkolu.

kde najdu 2. vejce??
 

DeletedUser

Guest
to je v haji nesplnim JÍT NA PRUZKUM JE pro me na level 15 nedosazitelny na reset nemam
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkus popohnat postavu v levelech - úkoly jsou ASI do konce měsíce, mohl bys to stihnout. Dost si můžeš pomoci taky výbavou.
 

DeletedUser

Guest
no asi ne potrebuju 111 bodu myslim a je dost ruznorode :( skoda
 

DeletedUser

Guest
tak si pockas do pristiho roku...nic tak strasnyho se snad nestane...
 

DeletedUser

Guest
Shnilá vejce

Kdy dostanu shnilá vejce ?? Napsal jsem lidem do pošty a ´´Veselé Velikonoce,, a pořád nic ani se mi neukázal na toto úkol u šerifa.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru