1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

velikonoce

Téma v sekci '<b>Nápověda do 2.0</b>' založené uživatelem Dahor, 21. dub 2011.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Lizzares

Lizzares Guest

A máš splněnou sérii úkolů s nálezem a odevzdáním těch tří vajíček u Marie spojenou s tím cestováním přes celou mapu? A všechny velikonoční úkoly u barmana a Waupeeho? Pokud ne, tak se ti nezobrazí ten závěrečný úkol u šerifa na zisk smradlavých vajíček do svátečního setu.

2. a když tam je napsane ze to je do 25.a dnes je 25.a zadna vajicka nikde uz nemam. jakto?

3. Benitozc

Benitozc

Registrace:
    21. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    50
    tak hledani tech vajicek se mi nezobrazilo byl jsem v meste duchu a nic delal jsem to minuly rok a pak jsem vajicka odevzdal marii uz po limitu a uz pak dal nic jsemn edostal

4. Misho

Misho

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    91
    asi do 25. ale do 00:00 hodin... /tudíž to končilo nejspíš dneska "ráno"

5. ahaa.. tak to je smula. a myslite ze ten ukol s tim hledanim vajicek bude i pristi rok? kdyby ten email aspon prisel vsem. ale takhle se to dozvidam az na foru. ale dik za odpoved.

6. ReEekY

ReEekY Guest

No tak schnilá vajíčka jsem do sbírky nestihl doplnit. Snad příšří rok zatím jsi nasbíram ty krocany a biftecky

7. alien-czech

alien-czech

Registrace:
    24. led 2011
    Obdržená poděkování:
    2
    ono to uz skoncilo ? tak to je hodne podrazacky o adminu to se neda stihnout nasbirat tolik produktu a jeste to behani z jednoho konce na druhy mapy

8. lumpicek

lumpicek Guest

jestli zbiras krocany a biftecky nic neni ztraceno snad , jelikoz prave to potrebujes na shnila vejce pak jeste hromadu dreva a skoncit to zrejmne neskoncilo na arizone jsem shnile vejce dodelal odpoledne a slo to

Naposledy upraveno moderátorem: 26. dub 2011
  9. P3t4

P3t4

Registrace:
    31. čvc 2009
    Obdržená poděkování:
    77
    Questy neskončili. Sú do konca mesiaca.
    To len tých 6 skrytých vajíčok sa dalo nájsť do 25.4. (nemyslím quest od Márie!)

:
Uzavřeno pro další odpovědi.