• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám dotaz. Nevíte někdo prosím vás, proč se mi zobrazuje velikonoční úkol jen na buffalu a na ostatních světech ne? Díky.
 

DeletedUser

Guest
Jen Maličkosti (Velikonoce) ?!

To je jen jeden úkol? Jestli ano, tak to se po aprílu zase předvedli...
 

DeletedUser

Guest
jakej? Pokud myslis to straseni vran tak to je starej ukol kterej jenom znovu spustili...
 

DeletedUser

Guest
jeste na bete se mi otevrel ukol na ziskani vajcka...ale co jsem slysel tak ma prijit neco s pomlazkama...
 

DeletedUser

Guest
mě se neotevřel žádný nový..
kde jste ho našli to s těma vranam???
 

DeletedUser

Guest
tahle serie ukolu byla aktualni pred rokem :)...co mame delat mi co jsme ji splnili pred rokem?
 

DeletedUser4620

Guest
To isté, čo si robil cez Vianoce a Valentín, keď si tie úlohy spravil rok predtým ;)
 

DeletedUser

Guest
Já jich loni splnil jen část, ale nic se mi neotevřelo, abych to mohl dodělat.
 

DeletedUser

Guest
to je na ... je nemuzu do lesa nic delat ani honit kravky :(((((((( nemysli na mensi levely
 

DeletedUser

Guest
chci se zeptat kdy se dají získat shnilá vejce do sady,díky.
 

DeletedUser

Guest
Zatím to nepůjde, úkoly jsou nastaveny na minulý rok.
Půjde jen v případě, když přijde někdo z Inna a nastaví úkoly i na letošní rok. Na de , sk světech to je nastaveno správně, zřejmě jde o opomenutí. Musíme jen doufat, že jim to někdo kompetentní nahlásil a stihnou to opravit, než se rozběhnou po dovolených.
 

DeletedUser11313

Guest
Veselé velikonoční hledání na Divokém západě

Howdy Johny the 5,

Malý hlodavec s velkýma ušima se potlouká okolo tvého města. Naláduj si kvér a jde se na lov, jsou přece Velikonoce:

najdi schovaná vajíčka
získej různá velikonoční překvapení, jako např. zvýšení energie
popasuj se s dobrodružnými a napínavými velikonočními úkoly

Vydej se od 22.04.2011 do 25.04.2011 na velké hledání, nebo se snad bojíš plyšového zvířátka?

(nekomentuji - odpověď si v textu najděte sami)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru