• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hledani vajicek(6)...fakt super....
[SPOIL]
unledyk.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na Cz1,6,7 to nejde. Němci na nás pozapomněli:-(
Rychle to hlásit nahoru, než to pomine

Jde to na buffalu?
 

DeletedUser7836

Guest
No...vyššie to nahlásené bolo snáď už 3 krát. Technik sa ozval až pred pol hodinou. Výsledkom bolo, že nevie ako to má opraviť. Uploadované boli všetky jazykové verzie okrem českej. Dúfam, že nato príde čím skôr. Inak už začnem pochybovať o technikom z Inno..
Na Buffale to je.
 

DeletedUser7836

Guest
Áno. Podarilo sa zburcovať viac technikov a už sa na tom pracuje..
 

DeletedUser

Guest
Hlásím, že se již objevily vajíčka, loňské i předloňské velikonoční úkoly.
 

DeletedUser7836

Guest
Uf.. tak sme sa konečne dočkali :)
Dúfam, že všetko už bude klapať ako má.
 

DeletedUser3069

Guest
Díky moc :), vajíčka jsou parádní :D, doufám, že každým novým dnem budou další a další :D
 

DeletedUser

Guest
jj vejcou jsou super, a také když sem přišel do města duchů tak se mi tam aktivovaly úkoly na haloween, to je normální? :D
 

DeletedUser

Guest
Jestliže jsi to přijal na halloween, tak asi jo, protože se to dalo dodělat i potom.
 

DeletedUser

Guest
to je crazy, to běhání po celé mapě tam a z5 pro ta vajíčka :D
 

DeletedUser

Guest
mně se objevil jen úkol u barmana, to hledání vajíček nee, co mám dělat?
 

DeletedUser

Guest
Zdravim,
Udelal jsem ukol Jít na průzkum (4 Hodin) v ramci Velikonoční zajíček ovsem serif uz pro me nema dalsi ukol Veselé Velikonoce :( Minuly rok jsem tento ukol nedela. Nemate nejakou radu ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru