• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A máš splněnou sérii úkolů s nálezem a odevzdáním těch tří vajíček u Marie spojenou s tím cestováním přes celou mapu? A všechny velikonoční úkoly u barmana a Waupeeho? Pokud ne, tak se ti nezobrazí ten závěrečný úkol u šerifa na zisk smradlavých vajíček do svátečního setu.
 

DeletedUser13138

Guest
tak hledani tech vajicek se mi nezobrazilo byl jsem v meste duchu a nic delal jsem to minuly rok a pak jsem vajicka odevzdal marii uz po limitu a uz pak dal nic jsemn edostal
 

DeletedUser

Guest
asi do 25. ale do 00:00 hodin... /tudíž to končilo nejspíš dneska "ráno"

ahaa.. tak to je smula. a myslite ze ten ukol s tim hledanim vajicek bude i pristi rok? kdyby ten email aspon prisel vsem. ale takhle se to dozvidam az na foru. ale dik za odpoved.
 

DeletedUser

Guest
No tak schnilá vajíčka jsem do sbírky nestihl doplnit. Snad příšří rok zatím jsi nasbíram ty krocany a biftecky
 

DeletedUser12400

Guest
ono to uz skoncilo ? tak to je hodne podrazacky o adminu to se neda stihnout nasbirat tolik produktu a jeste to behani z jednoho konce na druhy mapy
 

DeletedUser

Guest
No tak schnilá vajíčka jsem do sbírky nestihl doplnit. Snad příšří rok zatím jsi nasbíram ty krocany a biftecky

jestli zbiras krocany a biftecky nic neni ztraceno snad , jelikoz prave to potrebujes na shnila vejce pak jeste hromadu dreva a skoncit to zrejmne neskoncilo na arizone jsem shnile vejce dodelal odpoledne a slo to
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Questy neskončili. Sú do konca mesiaca.
To len tých 6 skrytých vajíčok sa dalo nájsť do 25.4. (nemyslím quest od Márie!)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru