• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Umíte uplést (vyrobit) pomlázku ?

  • ANO, umím plést pomlázku a taky ji každý rok pletu

    Hlasy: 17 32,7%
  • NE, neumím ji plést

    Hlasy: 25 48,1%
  • Umím ji uplést, ale prostě ji koupím

    Hlasy: 10 19,2%

  • Celkový počet hlasujících
    52

DeletedUser9371

Guest
Přeji Všem hráčům pěknou koledu, i když na sněhu.
Kdysi jsem řval s davem na Národní třídě : "Máme holé ruce". Pak to herec Oldřich Kaiser otočil v super scénce s Jirkou Lábusem na : "Máme hole v ruce".
Takže, kdo tu scénku zná ? Neberte si z ní příklad a neberte hole v ruce, ale pomlázky a užijte si koledu. "Mrskáči" ? Do boje.
:D
 

DeletedUser16557

Guest
Tak jsem koledoval.Upřímně,byla to hrůza.Od 8:00 na nohou a nejvíc mě nas**** že byly doma a nechtěli otevřít :( .Prošli jsme úplně všechno (bary,domy,obchoďáky) a výdělek byl docela slušenej...
Nekoledoval jsem v Praze :good:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Rok starý (vytaženo z archivu hry), ale aktuální příspěvek či téma. Stejně tak jako od roku 2009, tady ve hře. Trochu jsem se hrabal v pamětích. :)
Jen je škoda, že takové akce, stejně tak jako posezení u dýmky a podobně "vyšumělo v niveč".
Není to škoda ? http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=237256&highlight=velikonoce#post237256


Podobné akce mám rád, společný pokec, srazy, soutěže, příspěvky s odloženou nenávistí ve hře na jednotlivých světech při prohraném duelu, či nedostání rekrutu v bitvě a hroutícím se charakteru hráče v reálném životě, kopajícím okolo sebe všude, kde to jde když prostě prohraje. :)
Máte někdo nějakou koledovačku ? Z hlavy ? Ne kopírovanou z Wikipedie a spol. Jen tak, pro zábavu, když je tady takové ticho. Kdysi nám to šlo i s moderátory hry, kteří se zapojovali do takových akcí ze strany hráčů a jejich dobrovolné aktivity (Bichirek ...)
Což mi připomnělo třeba příběhy, psané námi a pak to taky vyšumělo. McBracey mě doplní. Jak jsme solili z hlavy cesty lodí do Ameriky a podobně.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14443

Guest
Krosna ono se něco začne zase dělat, jen je to teď pozastavené.:-)
 

DeletedUser1318

Guest
Krosna ono se něco začne zase dělat, jen je to teď pozastavené.:-)
No, ono se samo od sebe nezačne dělat nic... a pozastavené? nezájem a úbytek hráčů je příčina současného stavu.
Se slzou v oku je možno vzpomínat na staré časy, kdy Nejvíce zároveň připojených uživatelů bylo 729, dne 08.10.09 v 20:21.

Administrativně se k podobnému číslu nedá ani přiblížit...
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo Tate. Tak nějak. Ona ta slza v oku je na místě, při ohlédnutí se zpět, až do roku vzniku této hry a naší aktivitě, denně x hodin ve hře. Škoda spousty hráčů i moderátorů, co to už vzdali. :(
No a vzhledem k tomu, že máme Velikonoce a potažmo se blíží "První Máj", vezmeme do rukou mávátka a budeme dále věrni lepším zítřkům. :D
 
Já když se dívám na lištu s "přáteli" a sázím jim vejce, tak vidím že mnozí ještě mají z valentýna růžové brýle. Na velikonoce mohlo být něco podobného, napadla mně pokrývka hlavy z vaječné skořápky, hráči by pak vypadali jako Calimero.
 
Naposledy upraveno:
Tak co koledníci, mnoho jste vypleskali ?? Připomělo mi to jednu veselou historku co kolega vykládal v práci , když byl zamlada (16 let) o velikonocích na šmigrustu. Mama mu říkala, já se ti divím že někam jdeš, na čokoládu si starý na chlast mladý a peníze vám nikdo nedá. Když ho večer přysmíčili kámoši domů, pod vlivem a s hubou od čokolády povídal: " Mamo, s těma penězma jsi měla pravdu", a šel chrápat.
 
Nahoru