• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velká noc, paladin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
Ahoj,
nezobrazují se mi tyto velikonoční úkolové řady
Paladin(podmínky splněny) - odměna apríl
Velká noc (podmínky splněny) - zde jsou odměnou velikonoční vajíčka, ale hlavně shnilá vejce, což mi chybí do sady...

Nevíte jak je možné je zobrazit, nebo už nejsou součástí hry? Jde mi jak o buffalo, tak o colorado...

Děkuji
Phil
 

DeletedUser3617

Guest
Tyto úkoly byly zrušeny a nejspíše už nikdy nebudou do hry zavedeny.
 

DeletedUser

Guest
paladin byl zrušen. Velikonoční úloha by se měla objevit krátce před velikocemi
 

Deleted User - 31870

Guest
To byly akce z předloňskýho a loňskýho Apríla, nebudou se opakovat. Letos je jiná akce + na Velikonoce se těšme na nové úkoly..
 

DeletedUser2677

Guest
Takže shnilá vejce už nemůžu získat do sady? Hm tak to je skvělé, ale co proč ne, radši za 600 nugget udělat novou sadu, no ale to sem nepatří...

Tak díky no, ale moc si mě nepotěšil...
 

DeletedUser7904

Guest
Séria úloh kde získaš po splnení shnilé vejce bude aktívna aj tento rok :klubun:
 

DeletedUser2677

Guest
Ale ta série má už jet od včerejška a stále nejede, tak kde je chyba? :(
 

DeletedUser

Guest
Chyba je asi v tom že Velikonoce nejsou každý rok ve stejný den, proto i ty úkoly budou v jiném rozmezí :)
 

DeletedUser2677

Guest
A k čemu je ta nová sada za dluhopisy mi asi taky nikdo neporadí? Vim, že je to tu trošku off topic, ale nikde jsem to nenašel...
 

DeletedUser12110

Guest
Letošní sada po zkompletování dává bonus +1 k modlení a +1PB do práce Kácet stromy
 

DeletedUser2677

Guest
No nic, asi to můžete uzamknout, všechno co jsem potřeboval už vím a ta sada byla jen chyba při vkládání, takže už je to v pořádku
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru