• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vepřová kolena a tatarák

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
A JE TU DALŠÍ SRAZ HRÁČŮ

Zamluvil jsem restauraci v Praze 6 "Restaurace nad Šárkou". [spoil]http://www.firmy.cz/detail/12724798-nad-sarkou-praha-liboc.html?source=fhint[/spoil]
Je to docela pěkná restaurace, se zahrádkou (to asi nehrozí v březnu). Je vhodná i pro "nezletilé", nejsou tam žádné hrací automaty a podobné věci.
Mají tam bezbarierové WC pro muže i ženy. Pouze vchod do restaurace má tři schody. Mezi "štamgasty" má tato vyhlášená restaurace u "Šárky" název od doby Masaryka "Na schůdkách či Růžek". Dodnes se tam o tom hádají. Takže, vstup pro takové hráče není problém, je to jen a jen o naší ochotě jim pomoci se vstupem.
Kdo se nás bojí? Může dorazit s rodičem. Jsme hodní a nekoušeme, ani rodiče.
lol

KDY ? Je to TENTO PÁTEK 15. 3. 2013 (svátek má Ida).

OD KOLIKA ? Začátek od 17:00 hodin.

SPOJENÍ :

Metrem na konečná metra A Dejvická. Od metra autobusem 119, 218 (směr letiště). Výstup přímo u McDonald's. Název zastávky je "Divoká Šárka". Naproti ní přes ulici je rohová, růžová budova a v jejím přízemí je restaurace. Cesta autobusem trvá 10 minut.
Nebo, kdo nemá rád autobusy? Jako já? Tak od metra, kteroukoliv tramvají směr Divoká Šárka (Liboc). Cesta trvává 15 - 20 minut.


Vyrazím zítra (pondělí), ač tedy nerad MHD. Ale pro dobrou věc cokoli a vyfotím Vám jak restauraci, tak i zastávky, abyste nebloudili. Fotky vložím dodatečně.
Protože se nás vždy sejde tak 25 – 30 hráčů ? Zaplatím zítra 100 % zálohu pro 20 osob (hráčů), bez rozdílu věku na pečená vepřová kolena a "Tataráky" s topinkou. Jen tak, prostě pro hezké posezení s hráči. Takže to platit nemusíte. No a komu by to nestačilo ? Vaří do zavírací doby minutky a studené pochutiny.
To si už hradíte sami, včetně občerstvení.
No a z toho plyny pranostika, anebo prostě platí heslo, že kdo dřív přijde ? Ten dřív mele. Opozdilci mají prostě "smolíka".
První příchozí obdrží bonus 200,00 Kč přímo od Krosny na útratu.
Přístup na internet pro Vaše notebooky je zajištěn. Rychlost nevím, dám ještě vědět.
A když se to nesní ? Moderátoři "písnou" INNU a to Vám to pošle do hry k Vašim monitorům.
lol

Takže, zvaní jste Všichni hráči, moderátoři, "Kubíci", přátelé i nepřátelé (soupeři) ve hře.

Hezkou zábavu přeje
Krosna33 (Vojta)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Kdyby náhodou dorazili "herní střelci" z dálav, jako naposledy byla Ostrava a její okolí ? Zajistím přespání (sportovní s Vaší karimatkou a spacákem) asi 20 minut pěší chůze od restaurace v klubovně "Skautského oddílu", kde řádím už za doby ČSSR (tenkrát PO SSM) jako vedoucí dodnes.
Ale tady mám jednu podmínku, napište mi soukromou zprávu. Dám Vám na sebe telefon a musíme se domluvit osobně. Pak stačí prozvonit, zavolám zpět. Veřejně ho dávat nebudu, abych zase neskončil na profilech hráčů, že píši vulgární sms. To už tady taky bylo "Westmeni", stejně tak, jako jsem díky některým "Kubíkoidám" přestal asi před rokem díky takovým hráčům používat Skype. Ono i tady platí to, že čeho je moc ? Toho je příliš.


Takže, hezké dny, hru a hlavně ? Je třeba vyrazit z poza Vašich monitorů do světa. :)

Krosna33
 

DeletedUser9371

Guest
Zastávka autobusu Divoká Šárka

Zast%C3%A1vka%20Divok%C3%A1S%C3%A1rka%20Bus.JPG


Pohled na konečnou tramvaje (foceno směrem do Dejvic).

Kone%C4%8Dn%C3%A1%20tramvaje%20Divok%C3%A1%20%C5%A0%C3%A1rka.JPG


Vzhledem k tomu ? Že se na Evropské ulici kope nové metro ? Cesta tramvají i autobusem od konečné metra A do 15 - 20 minut. :)
 
krosno já tě mám rád :D organizuješ srazy, které mam vždy blízko :D (bydlím u Dejvické)

určitě se přijdu podívat.. :)
 
Che, v Třebové budu akorát tak v náladě na bojové chorály, že by mě kdosi vypoklonkoval? To su klidné, kdo by se odvážil! Pokud se nevybamebelám sám, tak se nemůže nic stát. A jestli bude nějaký ajzboňák pyskovat, tak mu nabliju do kabely.
 
Dávé si majzla a neprovokuj,Krosná je sparťan a na chachary a Baníček může bejt vysazenej. :-D
 

DeletedUser9371

Guest
G260259.gif
Hráčů je přihlášených na sraz, tady v mých soukromých zprávách dost, stejně tak jako ze hry na světech, kde hraji.
Na přespání ve skautské klubovně v Šárce, chráněná krajinná oblast, 20 minut pěší chůze od srazu (restaurace) jsou přihlášeni zatím 4 hráči (kapacita cca 15 lidí a palandy). Večer tam zatopí moji dva poslední "Krhounci" (vlastní děti) a počkají na nás, než tam dorazíme na přespání. "Krhounci" už povyrostli do věku puberty a klubovnu po mě zdědili a mají to na povel. Pod dozorem "tatíčka". Přespím tam s nimi a s Vámi.
Jak je psáno v úvodu, doporučuji spacák. Ubytování za odvahu je zdarma. Bude tam teplo (kamna na dřevo) a světlo je přes centrálu na benzin. Takže, moc nesvítit.
:D
Zatím to vypadá, že se nás klasicky sleze cca 20 hráčů. Přislíbená je i účast "šerifa" ve hře, ale ještě řeší, jestli mu to vyjde.
Jmenovat nebudu, berte to jako překvapení a můžeme pak dát info ze srazu a to online sem, přímo z restaurace přes wifi připojení.
Záloha na "kolena a tataráky" je zaplacena ve výši 100 % (ani jsem neplakal, hradím já), takže, slovo držím a těším se na Vás.
:)
Kdo by měl problém, potřebu něco vysvětlit ? Napište mi soukromou zprávu, dám Vám na sebe telefon a domluvíme se. Vaše telefonní číslo další osobě nezveřejním, to proto, že soukromí si chráním stejně jako Vy.
Takže, tupé profily některých hráčů ze světa 7 (rok hry 2011) ? Když se jim nedaří ve hře, že píši hrubé sms hráčům ? Tak ty nejsou na místě. Nejen proto, že to nemám ve zvyku a jednám celý život fér i s nepracující menšinou, ale třeba i proto, že mám tolik dioptrií (dno od půllitru, víčko od jogurtu), že na ně nevidím a sms krutě nesnáším od doby vzniku "mobilů".
:D
Zároveň máte poslední šanci, zapojit se do soutěže o nuggety : http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26679 .

Na srazu hráčů soutěž "o vaření" ukončím a požádám moderátory o vložení ankety, který příspěvek vyhrál. S těmito soutěžemi asi skončím. To proto, že podle počtu příspěvků vidím, že hráči nuggety nepotřebují a nechtějí. :D

Prosím všechny hráče, aby info o soukromém srazu hráčů rozeslali po svých městských a aliančních fórech na světech, kde hrají.
Nemám jako hráč jinou možnost infa o srazu, než tady a na světě Dakota, světě 7, kde hraji.

G260317.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Zatím jsou na ubytování přihlášení do teď 3 hráči. Jeden účast odřekl, nehodí se mu termín z pracovních důvodů.

Bylo by dobré, aby se hráči, kteří jedou z daleka, mezi sebou domluvili. Tady veřejně, po soukromých zprávách, skype či mobilech, nebo přeze mne.
Aby třeba nejeli sami autem, nebo vlakem. Prostě si dát někde "rande".
:)

Jinak ze zadní strany (ulice Libocká) je zahrádka. Tam se dá vjet autem (železná branka, je otevřená do zavíračky). Je to soukromé parkoviště restaurace a je na něj vidět i z restaurace.

Kdo chce poradit ? Písne mi soukromou zprávu a můžu poradit s dopravou po telefonu. Stačí jen sms : "To jsem já ten a ten". Zavolám zpět, aby jste ušetřili za hovor. Nikomu jinému Tvé číslo nedám, bez Tvého souhlasu předem. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Všechno je domluveno, vyrážím do práce a budu online na srazu hráčů před 17:00 hod.

Takže, vyražte taky a hezký večer Všem. :)

Krosna
 

DeletedUser9371

Guest
Nevadí, buď optimista. Já jsem poznal osobně dva nové hráče na srazu, takže to hodnotím kladně. :D
Zbytek kolen a tataráků rozdal personál restaurace mezi cizí hosty, takže ty na to koukali asi jako na Vánoce v březnu. Peníze zpět jsem nechtěl. Takže, v niveč nic nepřišlo.
No a to, že se našli hráči, kteří místo toho, aby dorazili na pokec i když se nemáme rádi ze světa 7 a psali telegramy po hráčích ať nechodí, že Krosna je takový a makový ? Tak to mě jen těší, že některým lamám ve hře ležím v žaludku. A svou hrou proti nim budu ležet ještě dlouho.

A hlavně ? Takové lamy mi hru nezkazí a ve srazech hráčů, včetně soukromých soutěží Krosny budu pokračovat plným tempem a elánem dál.
:)

22 hráčů se mi omluvilo sms, hovorem, skype i telegramy. Včetně jednoho moderátora. Takže jim patří díky za omluvu ze srazu a snad příště. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Bylo nás hrozně málo, jedna fotka je od hráče Johny the 5, snad ji sem vloží. :)
 

DeletedUser13514

Guest
Doufám, že na pořádání akcí nezanevřeš a budeš opakovat :) V létě bych i přijel (zvláště, pokud by bylo možné přespání u skautíků :)).
 

DeletedUser9371

Guest
Já ne Santo, naopak. Mě to motivuje k větší snaze a píli ve hře. Tím drtím ty mé oblíbence ve hře a ne sprostými a urážlivými telegramy, či texty na profilech hráčů až se nestačím divit. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Tak bylo to komorní, kolena byla jako mandle, pivo dobře ošetřený a pokec příjemnej.
Tudle hru holt hrale čímdál tím míň lidí a tímpádem jich chodí i míň na srazy. Matematika je jasná. Roli hrajou i vztahy mezi hráči a lokalita.
Letos je v plánu několik dalších zajímavých akcí a příležitostí potkat se bude ještě dost.
 
njn :( ale co.. :) příště nás třeba bude víc.. :)))

dáš sem prosím tu jedinou fotku? :) (sice jsme tam jen my dva, ale to neva.. :D nebo mi jí pošli sz :) díky)
 
Nahoru