• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Veterání II - Svět 3 ( na kontrolu ) | 3 -> 1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17099
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17099

Guest
Zoznam :

1. polo777

[SPOIL]polo777

[report=42716162596a6b9412]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=4284058776006ee278]Modlitba dokončena[/report]



postava:
Pred približne piatimi rokmi som začal hrať tuto hru. V tedy vznikla postava polo777, aj keď pôvodne som mal v plane Nick: polo alebo pollo ale žiaľ tie boli obsadene.
Za týchto pár rokov prišlo v hre veľa vylepšení a tie mali za výsledok že sa zo mňa okrem duelanta stal kováč ( kovař ). Osobne aj napriek charakteru duelanta som sa často zúčastňoval bitiek o pevnosti.
Mojej postave sa podarilo pozbierať niekolko setov oblečenia. Najčastejšie využívam indiánsku, lebo mnoho krát je za potreby sa rýchlo premiestniť.
Niekedy som si vyskúšal život dobrodruhov, až na to že ja som za hotel platil. Tulanie po mape malo svoje čaro, hlavne ked vás ma nikto neobťažoval zbytočnými duelmi.
Schopnosti a zručnosti som si niekoľko krát dosť radikálne pomenil. Dosiahnuť na niektoré práce som žiaľ aj napriek tomu nedokázal.
Možnosť nákupov v SHOP zmenilo veľa veci okrem toho že som dosiahol na práce o ktorých som len sníval :) som si mnoho krát zakúpil aj zlepšenia do bitiek a výsledky boli skvelý.[/SPOIL]

2. Bigwolf

[SPOIL]Bigwolf

[report=42695621fbee9444d4]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42840907296e79cce5]Modlitba dokončena[/report]


Postava:
Chcete poznať moju postavu? Musíte byť s ňou v meste. Pokúsim sa ju trochu priblížiť pár vetami. Začal som hrať na najnovšom svete ktorý bol v tom čase očíslovaný ako číslo 3. Bolo to asi niekedy v roku 2008 alebo začiatok 2009, ale aj to posudzujem len podľa príspevkov na mestskom fóre ktoré siahajú do tohto obdobia. Som typ hráča ktorého nebaví hrať na viacerých svetoch pretože potom sa to mieša a nemá to také čaro. Od začiatku som vedel akou cestou sa chcem vybrať a to cestou dobrodruha. Duely ma nikdy nebavili a mne osobne znepríjemňovali život tak som ho nechcel znepríjemňovať iným. No šťastie na duelantov som veru nemal a tak si od začiatku hrajem v relatívnom pokoji bez duelov. Zo začiatku som hral aktívne až som sa dostal tuším niekde na 40 lvl no potom to začalo narastať pomaly a tak moja aktivity začala klesať až som s The west sekol niekedy na 50-60 lvl. Po nejakom období ma napadlo sa vrátiť a pozrieť ako to tam vyzerá a tak ma to znova chytilo a od vtedy sa snažím hrať aktívne. Momentálne som na lvl 96 a postupne sa predieram nahor ale ako som písal hrajem bez duelov takže ide to naozaj pomaly. Pred novou verziou ma tw znova prestával baviť a tak som už len čakal čo prinesie táto novinka a bol som z časti spokojný a z časti nie. Musel som sa rozlúčiť so svetom (mapou) ktorá ma sprevádzala také dlhé obdobie a vyvolávala spomienky na hromadu dobrých hráčov ktorých som postretával ale už nehrali nejakú dobu. Nová verzia ma teda nezobrala tak ako som očakával a keď prišla správa o zrušení sveta, tak som vážne uvažoval o skončení spolu so svetom na ktorom som "vyrastal". Nakoniec ma priateľ adamcok presvedčil aby som ostal a ja som si našiel nový cieľ a to získanie zberateľského setu. Takže na nový svet premigrujem s jasným cieľom a to dosiahnuť lvl 100 a nazbierať všetky veci, pričom už sa k tomu ako dobrodruh pomaly blížim. No svet 1 na ktorý som sa rozhodol ísť spolu s ostatnými nikdy nebudem volať domov ...

[/SPOIL]

3. xamax

[SPOIL]xamax

[report=427161762a59fcb509]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=4284258623ccadac41]Modlitba dokončena[/report]


Vše začalo již před pár lety v létě, když jsem neměl co dělat, tak jsem začal hrát The-west. Vytvořil jsem si postavu na světě 3 a začal hrát. Zprvu mě to moc nebavilo, ale po chvíli jsem se tomu věnoval víc času a má postava se zlepšovala. Dlouho byla takový neutrální typ. Tak trochu od všeho něco. Přesto jsem se rozhodl, že budu mít duelanta. Tak jsem si nakoupil věci, nalezl jsem Zlatý kolt a začal pořádně duelovat všechny v mé blízkosti. Také jsem se dostal rychle do top 100 duelantů na světě 3 a to i přes to, že jsem začal duelovat od nějakého 70 levelu. Nakonec jsem se v srpnu roku 2012 dostal do top 30, ale po novém updatu 2.0 a možnosti migrovat, jsem se dostal ve všech statistikách výš, ale to se nedá počítat. A jelikož každý migroval nebo končil s hraním, ubylo i hráčů k duelování a tak jsem začal myslet i na řemeslo a vyrábění různých produktů. Ke konci světa 3 jsem i začal dodělávat sbírky oblečení a zbraní. A tímto týdnem začíná mé postavě nové dobrodružství a konečně také velký výběr na duely.[/SPOIL]

4. medix

[SPOIL]medix

migrácia: omylom zmazaný oznam

[report=4284070184b2149af4]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
S pár chechtáky v kapse začínalo hodně lidí. Roztrhané boty a triko, po kapsách kameny a palice na obranu jako v pravěku. Postupnou snahou a pílí se ale těm vytrvalým podařilo se prosadit. A tak jako správný dobrodruh se dostal od nepotřebných krámů k těm opravdu zajímavým, tak i já vlastním pěknou sbírku. To je smysl mého života na Divokém západě. Nejednou mi šlo o krk v přestřelkách, ze kterých se vzpamatovává špatně. Nastává ale doba, kdy životní úkoly jsou splněny. Přichází proto čas odvety, čas vyúčtování. Ještě se naučit mířit a trochu uskakovat a snad to nemůže být tak těžké. Taky pevnosti byly dřív mimo mě...ale priority se mění. [/SPOIL]

5. hary04

[SPOIL]hary04


http://postimage.org/image/fex25huzf/.

[report=428401827d5dfd45c1]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
Nikdy jsem nechtěl hrát online hry. (Skvělá věta na začátek, nicméně pravdivá.:radní: ) Přesto, že okolo roku 2008 jsem studoval VŠ a měl tedy, hlavně v pozdějších letech studia, poměrně dost volného času. Důvod byl jediný, věděl jsem, že by mě to chytlo a věnoval bych tomu příliš času, a to sem nechtěl. Nicméně mě kamarád po velmi dlouhé době ukecal a začal jsem hrát jeden online sportovní manažer, který v té době zrovna začínal. (Nevím, zda mohu jmenovat, tak snad raději ne, dle mého názoru jeden z nejlepších na trhu.) Ve kterém jsem se svoji aktivitou dostal až do vývojového týmu mezi zakladatele celého projektu. V tomto týmu působím už v omezené míře doposavad. Na stránkách této hry se jednou objevila reklama na West, ač už jsem si opravdu zakázal jakoukoli jinou hru začít hrát, tak mám rád western takovým způsobem, že sem vždy snil žít v této době, a proto sem to chtěl zažít alespoň ve virtuální podobě a začal The West hrát.
K dispozici byl S3, tak sem začal. Volba duelanta byla jasná. Po přečtení návodu mi bylo celkem jasné, jak se duel počítá, a tak se mi celkem dařilo. Nicméně jsem neustále všude četl, jak duely kazí lidem hru, a tak jsem se rozhodl vyzývat každého maximálně 1x za týden a vyvěsil toto pravidlo na svůj profil a opravdu se ho držel. Což bylo v pozdějších dobách poměrně obtížné dodržet, s klesajícím počtem hráčů, a musel sem za duely dost cestovat. Dotáhl jsem to v žebříčku duelu do TOP 5 a tím s duely skončil. V neoficiálním žebříčku vyhrané duely mínus prohrané duely, který sem já spíše sledoval jsem byl v době své největší slávy myslím i první. (V tuto chvíli mám tento poměr již značně pohoršený z důvodu totální změny schopností na hledání 3. klíče, a tak všechny duely teď prohrávám.)
Po duelech začala éra pevností, a tak jsem se přidal s kamarády do jedné z aliancí. V této době už taky klesalo množství času, který sem mohl hře věnovat. Nicméně 3. klíč jsem si ještě stihl najít. Po usilovném hledání mi padl hned druhý den. V této době už ale aktivita světa klesla natolik, že jsem se rozhodl posunout se do poslední fáze mého působení ve hře (na kterou jsem se mimochodem těšil od začátku hry), a to založení vlastní usedlosti na klidném místě a užívání si zaslouženého důchodu. V této fázi se nacházím i nyní, když už je jasné, že o svoji usedlost přijdu a budu se muset stěhovat, což už jsem neměl nikdy v plánu. Nejsem si jist, zda na stará kolena zvládnu založit si na jiném místě novou, spíše se minimálně pro začátek svého působení přesunu ke svému příteli z tohoto světa, který zná tam za řekou již nějaké dobré místo k žití.
[/SPOIL]

6. John Mac Lain

[SPOIL]John Mac Lain

[report=42716191742309aa3f]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=4284144827d948699f]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
Pocházím z malé mexické vesnice Ixcatlan, která trpěla nájezdy banditů vedených nelítostným Calverou. Jeho příjezd nás každý rok připravil o většinu sklizně a zásob. Naši otcové se rozhodnou situaci řešit a najali si proto na ochranu naší vesnice zkušené pistolníky. „Sedm statečných“, kteří nám přijeli na pomoc, vedl holohlavý Chris. S ním přijeli bránit naši svobodu pistolníci Harry, Vin a Bernard O´Reilly, machr s nožem Britt, psanec Lee a mladík Chico. Já byl v té době malým chlapcem a společně s bratry jsme si nejvíce oblíbili pistolníka Bernarda O´Reillyho. Boj s bandity byl nakonec úspěšný, bohužel se ale neobešel beze ztrát. Vinou mou a mých bratří zemřel v poslední bitvě s bandity i náš vzor, Bernardo. Rozhodl jsem se proto odčinit svou vinu a stát se po jeho vzoru pistolníkem stojícím na straně slabších a utlačovaných. Zbylí stateční nakonec odjeli, zůstal pouze mladý Chico, který se zamiloval do mé sestřenice Liliany a pověsil kolty na hřebík. Zprvu tajně jsem si jeho zbraň půjčoval a střílel ve vzdáleném lomu do terčů z plechovek a prázdných lahví od tequily. Když Chico zjistil kam mizí jeho pistole, vysvětlil jsem mu svůj plán a přesvědčil ho, aby se stal mým učitelem. O mém plánu odejít z vesnice a bojovat na straně slabších věděl pouze Chico, moji bratři a starý strýček Nat, jenž byl vždy mým zpovědníkem. Rozhodl jsem se odejít v noci před svátkem svatého Joachýna. Od Chica jsem na cestu dostal jeho kolty, bratři mi na trhu koupili pořádného koně místo mého tvrdohlavého mezka a strýček Nat mi dal svou starou mačetu, to prý až mi jednou dojdou náboje. Rozloučil jsem se a vydal se vstříc Novému světu…. [/SPOIL]


7. San Bichigo

[SPOIL]San Bichigo

omylom zmazaný oznam

[report=42841099b09d4aa772]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
Mé jméno je Sophia de La Via, ale vy mě znáte pod jiným pseudonymem. Už si nepamatuji, odkud pocházím, ale neměla jsem to tam ráda. Otec mě týral a matka se ho ani nesnažila zastavit. A tak jsem utekla. Zezačátku pro mne bylo těžké se naučit žít ve volné přírodě, ale brzy jsem narazila na kočovníky. Vzali mě mezi sebe. Naučili mě svému řemeslu. Žila jsem s nimi. Přepadávala jsem s nimi. Loupežila jsem s nimi. Mé jméno bylo vyvěšeno ve všech městech. LaVia. Tak mi říkali. Pak nás ale dopadli. Tehdy jsme se zrovna starali o koně, které jsme si však koupili. Šerif a jeho banda nás pronásledovali po tři dny a tři noci. Nakonec je však dopadli. Všechny až na mě. Já jim utekla. Hledala jsem azyl. A našla jsem ho ve městě SAW_Měsíční jezero2. Nejprve se na mě místní starosta díval podezřívavě, nevěřil mé historce o tom, že nevím, proč mě pronásledovali. Pak jsem mu řekla o emblému, o těch dvou písmenech vyšitých na oblečení mých pronásledovatelů, a on mě ubytoval. Byla jsem šťastná, že mám zase kde hlavu složit. Musela jsem si však vymyslet nové jméno. Bichigo. Jednoduché a krátké. Dostačující, aspoň pro začátek. Ale ve městě se mi nelíbilo. Možná proto, že to bylo první město, ve kterém jsem byla. Necítila jsem se úplně v bezpečí. Bylo to prostě něco nového, a já se nových věcí bojím. Hned druhý den přijeli do města lidé, kteří drželi v rukou plakát, na kterém byla nakreslena má podobizna a vysoká cena za mou hlavu, a starosty se vyptávali na mě. Když jsem to z hotelového okna uviděla, strnula jsem. Rychle jsem si sbalila věci, nabila revolver a připravila se k odchodu. Ale pokud bych chtěla zmizet, musela bych jít přímo přes ně, protože tam stál můj kůň, a bez něj jsem neměla šanci jim utéct. Starosta mne však překvapil. Řekl, že nikoho takového neviděl. Ti muži, znala jsem je, pak vytáhli zbraně. Přestřelka začala. Nemohla jsem tam toho laskavého muže, který vede toto město, napospas, a tak jsem otevřela okno a začala střílet na ty bandity. S trochou pomoci od spoluobčanů jsme se jich zbavili. Sešla jsem po schodech dolů a vyšla do horkého letního dne. Vzduch se čeřil. Pach krve se linul po celém městě. Sup zaskřehotal a funebrák se pousmál. Vzal hoblík a začal dělat nové rakve. Ti muži, kteří do nich měli být uloženi, byli mí přátelé, kteří byli naverbováni do řad mých nepřátel. Do řad s logem -HA-. Starosta mi řekl, že aliance -HA- a SAW jsou odvěcí nepřátelé a potřebovali by nějakého dobrého střelce, jako jsem já. A tak jsem se stala členem města, které jsem brzy prohlásila za svůj domov, a aliance, která je mi bližší než má rodina. Už nikdy jsem neměla problémy se zákonem. Od svých přátel jsem si dokonce vysloužila přezdívku San, svatá. San Bichigo.
Žila jsem skvělým životem po několik let. Pak však naše město zničilo zemětřesení a celé jej zaplavilo. Chtěli jsme se přestěhovat, ale zjistili jsme, že celý svět zachvátily divoké výbuchy, nespoutané požáry, ničivá zemětřesení a smrtící záplavy. Byl čas úplně odejít. Začít znova, v jiné zemi. S celou naší aliancí, s celou rodinou.


Pardon za tu délku -_- [/SPOIL]


8. Daveku

[SPOIL]Daveku

[report=42802848994cd88707]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=428405704982c45369]Modlitba dokončena[/report]

postava:
Na světě cz3 jsem začal hrát 6.1. 2009. Už si ani nevzpomínám, jak jsem se k této hře dostal. Zpočátku jsem na světě cz3 byl bez města, dělal jsem různé práce, plnil si úkoly a vydělával si na různé vybavení. Pak jsem se porozhlédl po nějakém městě a usídlil jsem se ve městě Bibracte. Opět jsem pracoval, dělal jsem úkoly a začal jsem duelovat. Vždy jsem si na duely musel pořídit ty nejlepší věci podle svého levelu. V této době docházelo k duelovým válkám mezi městy a taky se uzavírali různé dohody mezi městy ( pomoc při duelování, obchodní dohody atd. ). Pak bylo časem založeno druhé město Bibracte 2 ve stejném sektoru mapy. Pak do hry byly přidány pevnosti, boje o tyto pevnosti a vznikly aliance. Po nějakém čase došlo k úbytku hráčů v našem městě a málo hráčů bylo už aktivních. Byl jsem osloven hráčem Afrika z města SAW_Rawhide, abych se k nim přidal a zúčastňoval se bitev o pevnosti. Učinil jsem tak a stal se členem města SAW_Rawhide. Ta byla součástí aliance GP-SAW a proti ní stála aliance HA. Později ještě vznikla jedna aliance Liga veteránů. Po jejím vzniku jsem na krátký čas přestoupil do města U Kirofa. Pak jsem z města vystoupil a byl jsem nějaký čas bez města, neboť jsem se soustředil na nález třetího klíče na získání zlaté pušky a chtěl mít klid od duelů. Klíč se mi podařilo najít a získat zlatou pušku. Vrátil jsem se zpět do města SAW_Rawhide, kde jsem zůstal až do skončení světa. Bitev o pevnosti jsem se zúčastňoval, ale časem docházelo k vyhlášení několika bitev za večer a přestal ze strany hráčů být tak velký zájem o bitvy o pevnosti. I tak, když bylo třeba, tak jsem i jako off do bitev přišel. Level 99 jsem dosáhl dne 6.6. 2010 a umístil jsem se na 53 místě a level 120 jsem dosáhl dne 13.5. 2011 a umístil jsem se na 3 místě.To je asi tak vše. : [/SPOIL]


9. Hardpoooned

[SPOIL]Hardpoooned

[report=4271616957fd5588a3]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42841787cda33a15b2]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
V listopadu 2008 jsem se registroval u hry The West a dal tak vzniknou postavě Harpoooned. Byla to náhoda, protože, mě online hry moc nebaví, ale podlehl jsem, jelikož reklama na mě koukala z každé stránky, co jsem otevřel.
V mém počátku jsem se jen tak toulal po prériích a zkoumal Svět 3, který byl v tě době novým světem. Po nějaké době jsem dostal nabídku ke vstupu do města, kde dotyčný už neznámý, potřeboval výpomoc se stavbou. Po dokončení všech staveb jsem se zkoušel věnovat duelům, ale moc mě nenadchly, proto má volba charakteru byla jasná. Ovšem jeden z duelů mi napomohl k nabídce, která se neodmítá. Byla jí pozvánka do města Hill Valey, kde jsem poznal nové přátele, se kterýma chodíme i na reálné pivko :). Bohužel někteří z nich již tuto hru nehrají a tak jim vzdávám čest. Byli jimi mirgi, haryo a gegeo.
Po upgrde vznikly nové možnosti hraní a to dalo hře nové možnosti. Hlavním lákadlem byla možnost stavět pevnosti a posléze o ně bojovat. Vynikající nápad. To vedlo také ke sjednocování měst a vzniku aliancí. Na S3 to byly -HA-,SAW, GP a později NN a -LV-. Byl jsem opět na cestě do nového města. Stalo se jím -HA- Open Range (HA = hvězdná aliance). Tato ALI byla sokem SAW i GP a vedli jsme mezi sebou urputné boje o pevnosti. Mezi naše význámné vůdce patřili bezesporu CarloCardamon a Cornell. Ovšem po čase na naší straně ubývali aktivní hráči a protivníci získávali obrovskou nadvládu. Ztratilo smysl se dál o tuto hru zajímat. Můj názor se změnil po zjištění, že vzniká nová ALI -LV-
(LV = liga veteránů). Zde se měli zdržovat jen aktivní členové. Po nějakou dobu to tak bylo, ale opět se opakovala historie z -HA-. Opět jsem uvažoval o konci.
O přesunu na S1 jsem nechtěl ani slyšet, ale pak jsem si řekl, že to zkusím a uvidím, co se zde stane. Doufám jen, že ne to samé, co na S3 (neaktivita). Bral bych to jako osoní prokletí.
Něco málo k mě postavě. O volbě charakteru jsem měl jasno už od počátku. Jsem dělník,
konkrétně hrobař. Volba byla jasná, protože hrobníci mají práci stále :D. Duely
nezmizí a ještě šťastnější jsem byl, když přišly bitvy o pevnosti. Kapsy se mi
plnily penězi a zkušeností přibývalo mnohem víc než u prací. [/SPOIL]


10.onny

[SPOIL]onny

[report=4280284417dcbeaf48]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=428406321a306a1eb8]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
Moje postava pochází ze světa 3.Vznikla před více jak 4 roky.Bohužel přesné datum si už nepamatuji.Jako charakter jsem si zvolit duelanta,i když nemá takové výhody jako ostatní charaktery.Postupem času jsem prošel více či mémě dobrých měst.Vždy jsem se snažil být užitečným a věrným členem města.K odchodu mě vedli většinou neaktivnost ostatních a úpadek města.Na světě 3 byli dvě výraznější aliance,které mezi sebou soupeřili.Já byl součástí HA,která se však po odchodu jejího hlavního organizátora,rozpadla.Tak jako upadala aliace,upadal postupně i svět 3.Hodně hráčů skončilo a tím se vytratila aktivita,skončili bitvy o pevnost,...Posledním hřebíčkem do rakve byl poslední update.Pro hodně hráčů se stal nový systém nepřekonatelný a skončili.Také je odradilo,že musí znovu získavat pevnosti.Doufám,že migrace z málo obsazených světů,povede k oživení a alespoň trochu vrátí aktivitu a chuť hráčů jaká byla před mnoha,mnoha,mnoha lety.
hráč onny [/SPOIL]


11. shrekoleda

[SPOIL]shrekoleda

omylom zmazaný oznam

report=42841003c59242ae46]Modlitba dokončena[/report]

Postava:
Můj příběh začal před několika lety. Jako každý hráč, tak i já, jsem se do této hry registroval, zvolil si herní svět a začal hrát. Po chvíli načítání jsem se objevil někde v pustině světa 3.
Ze začátku jsem si plnil nějaké úkoly, snažil jsem se získat lepší oblečení a další předměty. Jako jeden z mnoha i já ze začátku neměl žádné domovské město, ale jednou se stalo, že se mi ozval spoluzakladatel města "Měsíční Jezero" a do tohoto města mě pozval. Neváhal jsem, a hned jsem pozvání přijal. Lepší věc se mi snad ani přihodit nemohla. Já byl ve skvělém městě, plném nových i otrlých hráčů a zábava mohla začít. Jako člen města jsem byl součástí aliance "SAW", se kterou jsem se zúčastnil několika bitev o pevnosti proti naší rivalské alianci "HA". Někdy jsme vyhráli, jindy zase prohráli, ale to se stává. Jak čas plynul, zkušenosti, peníze a věci v inventáři rostly, tak se stala ta věc, že svět 3, jakožto jeden z nejstarších světů, začal upadat. Bylo to způsobeno jak novým updatem 2.0, tak i otevíráním nových světů s větším počtem aktivních hráčů. A tak se také stalo, že jsem se rozhodl přesunout se na svět 1. Jestli to byla správná volba nevím, ale začíná se mi tady líbit. [/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17099

Guest
Ahojte....

Poprosím o skontrolovanie skupiny.

PS: niektorý hráči omylom zmazali oznam
Report netřeba, pro prvotní kontrolu je nicméně lepší ho mít. Druhotná kontrola proběhne po splnění všech ostatních úkolů - budou předány nicky k závěrečné kontrole u supporu, zda tam k přesunu skutečně došlo. :)
 

DeletedUser14443

Guest
Úkol 1: splněno
Úkol 2: splněno
Úkol 3: splno
Úkol 4: splněno


Zlatokopové migrují za zlatem a diamanty - splněno

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru