• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Veterán shop

Ve Veteran shopu chci mít:


  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

Mikosansobi

Člen týmu
Zdravím všechny dobrodruhy,

je tu malá anketka, co chcete najít ve VS?

U možnosti jiné napište koment do postu.

Děkuji :)
 
Je tedy reálná naděje, že by se mohla nabídka kategorie za veteránské body změnit?

Já osobně bych uvítal, pokud by nadále zůstala sada psance dostupná stejným způsobem. I když je to samozřejmě zbožné přání, neboť vše je jednou znehodnoceno.

Stejně tak by bylo dobré, aby alespoň dluhopisy v obálkách zůstaly cennou komoditou, kterou není snadné získat v extrémním množství.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nabídka bude změněna, nebo spíše vylepšena, zatím chceme vědět, o co mají hráči zájem. O změnu jsme žádali v Hamburku a nebyla zamítnuta. Určitě je potřeba změnit nabídku a nabídnout více možností.
 

DeletedUser7239

Guest
Jiné = ty výrobky řemesel, které potřebují jiná řemesla. Ale za vysokou cenu VB, aby se to mohlo nadále prodávat i na trhu. Jde jen o možnost pokud to dlouhodobě na trhu není k dostání, aby měl hráč možnost výrobek získat jinak. :)
 
Je už z této ankety nějaký výstup? Pokud ještě není, nebylo by asi naškodu dát to do in game oznámení, aby byla větší odezva ze strany hráčů.
 

DeletedUser

Guest
Kromě toho já čtu, že chce "dát to do in game oznámení, aby byla větší odezva ze strany hráčů."
A výstup? Až bude, všichni se ho dozví z informace o připravované aktualizaci nebo přímo v Shopu. Ač je to s podivem my nevíme víc, než to, co je psáno v aktualizacích na fóru. Mimochodem, to že chtějí přidat něco do Veterán shopu řeší od samotného přidání do hry...
 
Když jsem se ptal, nevšiml jsem si toho drobného řádku, že je anketa ukončena. Ale výstupem jsem si představoval to, zda už informace získané v anketě dostali Němci a zda ohledně toho nebylo vyřčeno něco dalšího (např. děkujeme za anketu, ale teď se nám nechce a tak asi nic přidávat nebudeme apod.). V neposlední řadě mě také zajímalo to, zda dostali kompletní přehled hlasování nebo zda dostali pouze informaci o nejžádanější kategorii.

Takto to totiž trochu vypadalo, jako že anketa vyšuměla do ztracena.
 

DeletedUser

Guest
Výsledky ankety Inno dostalo kompletní, odpověď byla možná děkuji a to je prozatím vše. Jak jsem psala výše, pokud se rozhodnou pro změnu, určitě nás o tom budou dopředu informovat v aktualizaci. Momentálně žádná taková informace není.
 
Výsledky ankety Inno dostalo kompletní, odpověď byla možná děkuji a to je prozatím vše. Jak jsem psala výše, pokud se rozhodnou pro změnu, určitě nás o tom budou dopředu informovat v aktualizaci. Momentálně žádná taková informace není.

Děkuji, nyní již asi vím ohledně tohoto tématu vše, co jsem chtěl.
 

DeletedUser18505

Guest
Jiné = ty výrobky řemesel, které potřebují jiná řemesla. Ale za vysokou cenu VB, aby se to mohlo nadále prodávat i na trhu. Jde jen o možnost pokud to dlouhodobě na trhu není k dostání, aby měl hráč možnost výrobek získat jinak. :)

to je fakt když narazíš na předmět kterej třeba ještě nikdo nedělá (neuvěřitelné ale i to se muže stát) a ty tu věc potřebuješ ke svému posunu tak asi to bude problém a bylo by dobré ho/ji sehnat jinak :angel:
 

DeletedUser18505

Guest
Kromě toho já čtu, že chce "dát to do in game oznámení, aby byla větší odezva ze strany hráčů."
A výstup? Až bude, všichni se ho dozví z informace o připravované aktualizaci nebo přímo v Shopu. Ač je to s podivem my nevíme víc, než to, co je psáno v aktualizacích na fóru. Mimochodem, to že chtějí přidat něco do Veterán shopu řeší od samotného přidání do hry...

boha jeho jestli to řeší už od začátku kdy přidali VS tak to se dočkáme na přelomu 2019/2020 když za tu dobu ještě ani nevymysleli co :D
 
5.000K bedna, tak tipuji, že dočkám času jak husa na to, že za 100.000K bude nějaká úplná blbost a něco super za 500.000K, no a to nahrajete za 5 let, s tou husou je to fakt trefné :-D
 
Rád bych podotkl k těm odměnám, aktuálním samozřejmě. A to že ten trezor za 5000, kdy z něj padne mojo, které si můžu koupit za 150, to je vážně dost ubohé.
 
Jako, že z trezorů asi nebude pokaždé pude psanec je teď dané ... Nicméně zajímavá by byla anketa, co by lidi chtěli resp. rozhodně nechtěli padat z těch trezorů, ve chvíli kdy maj toho peška. Např. já bych tam nejradši viděl jednodenní prémka, než cokoliv co tam teď je ..
 
Celé tie odmeny z trezorov sú úbohé. Štvorlístky, preplatky a moja by kľudne mohli odstrániť.Čo sa týka shopu mohli by tam aspoň pridať tie 25% posilnenia na 8 hod.Odpadlíka si tam neviem predstaviť,hlavne čo sa týka ceny,keď už trezor tam stojí 5k vb.
 
To máš ale hodně malou představivost :-). Řekněme, že psanec je v cca 1/3 truhel, takže jeden jeho kus stojí v průměru 15k bodů, a když to bude zvlášť, tak to bude o něco dražší, takže se dostanem zhruba do rozpětí 10-15k za šátek/klobouk až po nějakých 30-50k za pušku. A nějakou odchylku v rádu desítek procent neřeším :-)
 
Nahoru